Tech Hack

jak udělat android smartphone může být cctv

Máte doma mobilní telefon, který nepoužíváte? Je lepší, když to změníte na CCTV, gang používá tuto aplikaci, je to opravdu snadné!

Máte smartphone se systémem Android, který stále funguje, ale již se nepoužívá? Pokud existuje, je lepší vytvořit svůj smartphone Android jako kamerový systém! Je to možné?

Odpověď zní, můžeš, bando! Potřebujete smartphone s Androidem, aplikaci v něm, nabíječku a WiFi síť nebo minimálně 3G připojení k internetu.

Samozřejmě to pro vás není těžké, doma nebo v kanceláři v moderní době, jako je tato, musí být nainstalováno připojení k internetu. Tak na co čekáš?

Jak udělat z mobilu CCTV s Alfred Camera

Jak důležité je udělat ze svého nejlepšího smartphonu Android CCTV? Některým z vás je to vlastně jedno.

S CCTV však můžete sledovat své oblíbené místnosti, jako jsou soukromé pokoje doma, internátní pokoje nebo pracovní prostor, abyste byli bezpečnější. Jak snadné to tedy je?

Můžete využít několik aplikací, které jsou zdarma dostupné v Obchodě Play. Jedním z nich je Kamera Alfred.

Krok 1 – Nastavte dva chytré telefony Android

Abyste mohli nainstalovat CCTV pouze s mobilním telefonem, vše, co potřebujete, je připravit dva smartphony. Může Android umí iPhone, opravdu, gang.

Jedna bude použita jako CCTV kamera a druhá bude diváků-jeho. Připravte se také nabíječka takže váš CCTV může být aktivní 24 hodin.

Aby byly záběry fotoaparátu stabilnější, použijte stativ a umístěte jej na dostatečně vysoké místo pro širší záběr.

Ach ano, ujistěte se, že vaše připojení k internetu je stabilní, protože tato aplikace je velmi závislá na stabilitě internetu. Kdykoli je to možné, používejte Wi-Fi.

Krok 2 – Nainstalujte Alfred Home App

Apps Utility Alfred Systems Inc. STAŽENÍ

Dalším krokem, který můžete udělat, je stáhnout a nainstalovat aplikaci s názvem Domácí bezpečnostní kamera Alfred.

Tato aplikace není dostupná pouze pro zařízení Android, protože si ji můžete nainstalovat i na iPhone. Nainstalujte tuto aplikaci na oba smartphony, které chcete používat.

Abyste mohli tuto aplikaci používat, nemusíte utrácet peníze, protože si ji můžete stáhnout zdarma, i když existuje možnost upgradu na prémiovou verzi.

PodrobnostiInformace
VývojářAlfred Labs Inc.
Hodnocení4.8 (242.065)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Krok 3 - Vyberte funkci smartphonu

Po otevření této aplikace se vám zobrazí několik výukových programů. Poté se objeví dvě možnosti, a to: Fotoaparát a Diváci.

Fotoaparát je možnost, jak udělat fotoaparát ze smartphonu Android. Pro optimální výsledky záznamu používejte chytrý telefon s nejlepším fotoaparátem.

Na druhou stranu Viewer vyrábí smartphony jako monitorovací nástroje pro prohlížení záznamů smartphonů, které se automaticky používají jako kamery reálný čas.

Krok 4 – Zadejte stejný účet Google

Při určování role každého smartphonu budete požádáni o zadání účtu Google, abyste se mohli vzájemně propojit. Pokud nemáte účet Google, vytvořte si jej nejprve, gangu!

Použijte stejný účet Google na obou zařízeních, protože tato aplikace se může připojit prostřednictvím účtu Google.

Později s tímto účtem Google budete mít také přístup k této kameře na počítači prostřednictvím webové stránky Alfreda, gang.

Krok 5 – Monitorujte aktivitu CCTV

Po dokončení výše uvedených kroků umístěte smartphone tam, kam chcete. Můžete si vybrat použití přední nebo zadní kamery.

Tato aplikace bude také fungovat na pozadí a bude pokračovat v nahrávání, i když je obrazovka vypnutá.

Chcete-li sledovat svůj nejlepší smartphone se systémem Android, který byl použit jako CCTV, nezapomeňte znovu nainstalovat stejnou aplikaci na jiný telefon Android.

Když smartphone, který se používá jako fotoaparát, fungoval, můžete jej sledovat přímo prostřednictvím druhého smartphonu.

Pomocí této aplikace můžete zaznamenávat různé události zaznamenané kamerou, abyste věděli, co se stalo, když jste opouštěli svůj pokoj.

Jak udělat z mobilu CCTV s WardenCam

Apps Utilities WardenCam360 – Zabezpečení domácnosti, Video Monitoring STÁHNOUT

Další aplikace, kterou můžete použít k přeměně smartphonu na CCTV, je WardenCam. Stejně jako dříve je potřeba připravit dva smartphony, které lze používat.

Co musíte udělat jako první, je nainstalovat aplikaci WardenCam na telefonech Android i iOS.

Stejně jako Alfred Camera můžete i tuto aplikaci používat zdarma. Kroky, které musíte udělat, jsou také stejné jako v předchozí aplikaci, opravdu, gang!

PodrobnostiInformace
VývojářWardenCam360 - Zabezpečení domácnosti, Video monitorování
Hodnocení4.2 (49.667)
VelikostLiší se podle zařízení
Nainstalujte10.000.000+
Android minimumLiší se podle zařízení

Pokud chcete najít jinou aplikaci, která dokáže váš smartphone proměnit v CCTV, zastavte se u Jakova článku níže, OK!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je způsob, jak můžete svůj smartphone, Android nebo iOS, proměnit v CCTV. Ale pamatujte, nedělejte to kvůli špatným skutkům, jako je umístění do pokoje přítele!

Tímto způsobem můžete zjistit, co se děje s místností nebo domem, ve kterém žijete. Mohly by být zaznamenány mystické události, které jsou děsivé!

Až to vyzkoušíte, zapište si výsledky svých zkušeností do sloupce komentářů níže! Hodně štěstí!