Software

5 software pro vytváření aplikací pro Android bez kódování

Ukazuje se, že kromě psaní kódování existuje řada softwaru pro vytváření aplikací pro Android bez kódování.

Aplikace pro Android jsou dnes velmi důležitou součástí našich životů, protože různé dostupné aplikace pro Android nám velmi pomohly při provádění různých činností. Jak víme, vytvoření aplikace pro Android samozřejmě vyžaduje schopnost zadat určité programové kódy (kódování), aby bylo možné vytvořit aplikaci pro Android.

Samozřejmě, ne každý má tuto schopnost kódování, protože to vyžaduje vyšší úroveň uvažování a logiky, aby bylo možné vytvořit dobrou aplikaci pro Android založenou na napsaném kódu. Ukazuje se, že kromě psaní kódování existuje řada služeb, které mohou uživatelé použít k vytvoření aplikace pro Android, která samozřejmě nevyžaduje, abyste dělali kódování. Jaké jsou tyto služby? Tady je recenze.

  • 5 snadných způsobů, jak vytvářet aplikace pro Android bez kódování
  • Těchto 11 skvělých aplikací pro Android ROZHODNĚ NENÍ ve vašem smartphonu

1. Andromo

Foto: andromo.com

Andromo je jedna z nejlepších služeb, kterou můžete použít k vytváření aplikací pro Android bez nutnosti znalosti kódování. Andromo funguje tak, že generuje programový kód Java pro každou aplikaci, kterou vytvoříte a děláte kompilovat kódy prostřednictvím systému cloud computingu (Cloud) pomocí sady Android SDK.

Foto: andromo.com

Pomocí této služby můžete vytvářet aplikace pro Android, které mají řadu výkonných funkcí, jako jsou interaktivní mapy, galerie fotografií, zdroje ze sociálních médií a mnoho dalšího. Aplikaci, kterou vytvoříte, lze navíc později přeložit do 24 různých jazyků.

2. TheAppBuilder

Foto: theappbuilder.com

TheAppBuilder je další služba, kterou můžete použít k vytváření aplikací pro Android a je velmi vhodná pro vytváření aplikací v podnikovém nebo podnikovém měřítku. Všechny aplikace, které pomocí této služby vytvoříte, budou bezpečně uloženy v cloudu (hostovaném v USA nebo Spojeném království) se systémem zabezpečení end-to-end šifrováním.

Foto: theappbuilder.com

Můžete vytvářet různé typy aplikací pro Android, jako jsou aplikace pro interní komunikaci, aplikace pro řízení firemního provozu, HR aplikace, aplikace pro propagaci a plánování firemních akcí a mnoho dalšího.

3. AppMachine

Foto: appmachine.com

AppMachine je další služba, kterou můžete použít k vytváření aplikací pro Android. Tuto službu můžete použít k vytvoření firemních aplikací nebo aplikací pro osobní použití a poté je publikovat na platformách Android a Apple.

Foto: appmachine.com

Několik typů aplikací pro Android, které můžete vytvořit pomocí této služby, jsou obchodní aplikace, online obchody, zpravodajské kanály, hudební aplikace a mnoho dalších.

4. MobileRoadie

Foto: mobileroadie.com

MobileRoadie je služba, která kombinuje aspekty kreativity při vytváření aplikací pro Android a mobilní marketing, takže uživatelé této služby mohou snadno vytvářet své vlastní mediální aplikace.

Foto: mobileroadie.com

Mediální aplikace, které vytvoříte pomocí této služby, budou mít později řadu funkcí, jako je nahrávání fotografií, kanály RSS, rozvržení mřížky a prezentací, adresy URL pro videa, funkce importu z kanálů YouTube, funkce přehrávání videa na celou obrazovku, importy zvuku a mnoho dalšího. Kromě mediálních aplikací můžete vytvářet také různé další typy aplikací, jako jsou vzdělávací aplikace, aplikace pro pohostinství a maloobchodní aplikace.

5. Dobrý Holič

Foto: goodbarber.com

Pro ty z vás, kteří chtějí vytvářet aplikace pro Android s profesionálním vzhledem, je Good Barber tou nejvhodnější službou. Tato služba umožňuje rychle a snadno vytvářet různé aplikace pro Android, ať už se jedná o aplikaci rodák použití Cíl C pro iOS a Jáva pro Android i progresivní webové aplikace využívající Angular JS.

Foto: goodbarber.com

Na straně displeje můžete použít různé typy widgetů, jako je navigace, mapy, nabídky, seznamy pro zobrazení fotografií, videí a hudby a mnoho dalších widgetů, které můžete použít podle svých potřeb.

To bylo 5 služeb, které můžete použít k vytvoření a Aplikace pro Android bez znalosti kódování, Doufám, že užitečné a hodně štěstí. Pomocí výše uvedených služeb můžete jistě vytvořit určité aplikace pro Android s docela dobrými funkcemi a samozřejmě se nemusíte nejprve učit kódování, i když je dobré, pokud také rozumíte kódování.

, uvidíme se a nezapomeňte také zanechat komentář podíl svým přátelům.