Hry

15 nejnapínavějších androidových RPG her roku 2017

Různé příběhy a vzrušení nabízejí RPG hry, které lze hrát na chytrých telefonech. Zde má ApkVenue doporučení na 15 napínavých RPG her pro Android, u kterých budete zaručeně litovat, pokud si je nestáhnete!

Hry na hrdiny (RPG) jsou jedním z nejoblíbenějších herních žánrů ve velké poptávce hráči. RPG je hra, kde hráči hrají roli imaginárních postav a následují příběh, který hra vypráví. V minulosti se RPG hry daly hrát pouze dál PC nebo PlayStation, ale spolu s dobou lze dnešní RPG hry snadno najít na internetu Obchod Play hrát na Androidu.

Nabízí různé příběhy a zábavu RPG hry které lze hrát na smartphonu. Tady má Jaka doporučení 15 napínavých RPG her pro Android což vás zaručeně bude litovat, pokud si to nestáhnete!

  • 5 účinných způsobů, jak být profesionálem při hraní RPG her
  • 20 pojmů ve hrách MMORPG, které byste měli vědět
  • 10 nejlepších RPG her pro Android, které byste měli vyzkoušet

15 nejnapínavějších RPG her pro Android 2017

1. Válka prstenů - bitva mezi servery

První RPG hra, která je vzrušující, napínavá a příliš dobrá na to, abyste si ji nechali ujít War of Rings-Cross Server Battle. Tato hra má mnoho jedinečných herních režimů a herních systémů, jako je bezplatný zbraňový systém, bezplatný obchodní systém, výkonný sociální systém a tak dále. Tato hra se odehrává ve světě stvoření jako elfové, trpaslíci, gnómové, orkové a kyklopové.

2. Královský nájezd

Tato hra s dobrou grafikou zve hráče, aby si vytvořili svůj vlastní tým bojovat proti zlému šéfovi stejně jako silné nepřátele. Samozřejmě není snadné porazit nepřítele což je tolik. K vítězství je potřeba dovednost a dochvilnost. S fantastickým příběhem a náročnými bitvami je tato RPG hra ideální pro opravdové hráče.

3. Soulcraft akční RPG

Hráči budou hrát roli vojáka zbavit se vrahů a zbavit město zla. V této napínavé akční hře je to, jako by byl hráč andělem, který se musí postavit ďáblu a stát se hrdinou na zemi. MobileBits GmbH jak se majitel této hry neustále vyvíjí, aby zvýšil spokojenost hráčů.

4. S.O.L: Kámen života EX

Oddy Arts nabízí RPG hru, která stylový a lze je hrát offline. Kámen života EX Umístí hráče do nekonečných dungeonů. Existují neomezené výzvy pro různé napínavé mise. Hráči jsou vyzváni získat vysoké skóre s různými taktikami a strategiemi. Bude zde mnoho nepřátel, kterým budete čelit jako mocný obr se smrtícími zbraněmi.

5. Dungeon Quest

Dungeon Quest je RPG hra od Lesklá krabička což vede hráče k tomu, aby se vydal na cestu za nalezením nejlepších pokladů a poražením všech nepřátel. Dobrý grafický design doplňuje vzrušení z bitvy, které je třeba čelit. Tato hra je opravdu otestovat dovednosti a taktiku a strategie k dosažení vítězství.

6. Ethernium

Hry od Bavit se nabízí hru s úžasnou grafikou. Hráči jsou zváni vydat se do temných jeskyní a sklepení, lesy, vesnice a hřbitovy. Dlouhá cesta na Měsíc zabít podivná stvoření mezi krátery a údolími. Hráči zažijí napínavý příběh plný intrik a vzrušujících bitev.

7. Dungeon Hunter 5

Tuto RPG hru hrálo více než deset milionů lidí. Hráči budou hrát roli hrdiny kteří bojují proti banditům a nestvůrám, které způsobují chaos a strašlivé hrůzy. Monstra, zlí rytíři, démonští přisluhovači, zlí čarodějové a další nepřátelé, které lze nalézt na různých místech s Úžasná herní grafika.

8. Legenda o temnotě

Legenda o temnotě je jednoduchá RPG hra, která je vhodná pro začátečníky. Jako hrdina, hráč musí uspět v zabíjení příšer k dosažení nejvyšší úrovně. Pak zabijte různé typy bossů, kteří se skrývají na určitých místech. Tady je spousta vybavení které lze získat z výsledků zabíjení příšer, které pak lze použít k zabíjení dalších příšer a bossů, které je třeba odstranit.

9. Zvolen 2

Společnost King Kong Games Inc zaručuje, že si hráči hraním RPG her užijí veškerou zábavu Zvolen 2. Po úspěchu první série v roce 2009 Chroisen znovu zve hráče, aby se zúčastnili her na hraní rolí s různé postavy a jedinečné zbraně. Úkolem hráče je zabít nepřátele s dostupnými zbraněmi. Tato hra byla stažena více než 1 milionkrát a získala velké uznání od hráčů.

10. Iron Bladen-Medival Legends

Pán démonů Baal zpět a pokusit se získat tento svět. Hráči musí být hrdiny zachránit celé lidstvo od věčnosti v pekle. Porazte bezpočet hrozeb bojováním s armádami démonů a eliminováním hord nemrtvých Skotsko a vyhnat upíry v Transylvánii. Tato zábavná hra má realistickou grafiku a intenzivní bitvy.

11. Summoner's War: Sky Arena

Summoner's War: Sky Arena do akce nabité fantasy RPG hry a bitvy o životně důležitý zdroj energie, tzv Mana Crystal. Je tam více než 1000 druhů monster soutěží o vítězství. Každá příšera má dovednosti úžasné věci, které si můžete vybrat, abyste vytvořili skvělý tým, který získá mana krystaly a vyhraje bitvu.

12. Kritika: Bílý rytíř

RPG hra od GAMEVIL To zve hráče, aby pocítili adrenalin, který je vzrušující a opravdu napjatý. Hráči mohou vybrat hrát postavu s různými přednostmi a přednostmi. Existuje mnoho různých herních systémů. Hráči si mohou vyzkoušet své dovednosti a schopnosti hrát akční RPG hry Kritika: Bílí rytíři.

13. Rozbřesk II

Zlomený úsvit II nabízí atraktivní, super zábavné a napínavé bitvy. Hra hraní rolí tahle má navíc perfektní grafiku a napínavý příběh.

Při dobrém ovládání hry jsou hráči přiřazeni vymýcení nového typu viru který šíří a infikuje tvory, jako jsou lidé a zvířata. Kvůli tomuto viru, objevují se monstra a hráč musí čelit příšerám, aby virus úspěšně eliminoval.

14. Aurum Blade EX

Aurum Blade Ex zve hráče ke hře herních postav s atraktivním vizuálem, ale s napínavou akcí. Hlavním úkolem je zastavit vévoda Marduk což je příčinou špatných věcí, které se dějí. Tato hra má rychlou hratelnost se smrtícími zbraněmi, vzrušujícími útoky, kouzly a opravdu skvělým ovládáním otestovat hráčské dovednosti.

15. Poštovní rytíř

Nejlepší napínavá RPG hra pro Android je Poštovní rytíř. Hry od Kurechi Je navržena tak, aby to byla zábavná, vzrušující a napínavá hra. Natočeno podle příběhu válečníka, který má v království za úkol složitou a nebezpečnou misi Velký Kurestal. Existuje mnoho postav a nepřátel, se kterými se setkáte v probíhajících misích. Vzrušující dobrodružství, které si nesmíte nechat ujít.

To je 15 napínavých RPG her pro Android. Pokud jste hráli tyto hry, která z nich je podle vás nejvíce stresující a zajímavá? Pro ty, kteří to nikdy nehráli, si pospěšte a stáhněte si to! Zaručeně nebudete litovat!