Nejlepší

jak blokovat telefonní čísla na různých chytrých telefonech Android

I když je to triviální věc, stále je mnoho těch, kteří nevědí, jak zablokovat telefonní číslo na Androidu. Přečtěte si proto tento článek celý.

Smartphone se systémem Android je pohodlné používat. Tento operační systém je prokazatelně snadno použitelný pro každého, i když je to poprvé, co uživatelé používají chytrý telefon. Kromě toho můžete k hraní her využít i chytré telefony se systémem Android lol.

Většina uživatelů chytrých telefonů se systémem Android si však stále není vědoma funkcí, které poskytuje samotný Android, jako je např jak zablokovat telefonní číslo v systému Android. Ví někdo? Možná už to někdo ví, ale samozřejmě ne všichni uživatelé Androidu jsou tak znalí jako vy. Proto prostřednictvím tohoto článku ApkVenue poskytuje způsob, jak blokovat telefonní čísla na různých smartphonech Android.

 • Jak blokovat přístup k internetu v některých aplikacích pro Android
 • Jak zablokovat pozvat hry v aplikaci Facebook
 • Jak blokovat kontakty na WhatsApp Messenger

Jak blokovat telefonní čísla na různých chytrých telefonech Android

Ano, informace jak zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu je stále velmi vyhledávaný mnoha uživateli chytrých telefonů. Pokud existuje telefonní číslo, které vás obtěžuje častými hovory nebo nejasnými SMS, bude samozřejmě touha zablokovat telefonní číslo velmi vysoká. Přečtěte si tento článek, protože ApkVenue poskytuje způsob, jak blokovat telefonní čísla na různých smartphonech Android.

Jak blokovat telefonní čísla na Oppo HP

Pro uživatele chytrých telefonů Oppo, možná jsou pro vás tyto informace velmi užitečné. Proč? Protože v samotné Indonésii jsou mobilní telefony, které se prohlašují za telefony s fotoaparátem, poměrně široce používány. Samozřejmě peklo, Oppo má různé varianty smartphonů, které dokážou uchvátit srdce fanoušků gadgetů. Za to tady jak zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu Oppo.

 • V prvním kroku musíte vstoupit do aplikace Kontakty. Pokud jste líní ji hledat, otevřete ji Číselníka poté vyberte Kontakty.
 • Vyberte kontakt, který chcete zablokovat. Poté, co ji vyberete, se zobrazí možnost Blokovat tento kontakta klikněte na něj.
 • Tím to nekončí, zobrazí se upozornění, které poskytuje informace, zda chcete telefonní číslo zablokovat. Potom od tohoto kontaktu nebudete přijímat žádné hovory a zprávy. Pokud jste si jisti, vyberte Blok.

Vaše přání bylo úspěšné. Snadné, že, jak blokovat telefonní čísla na tomto mobilním telefonu Oppo? Od této chvíle vás číslo, které nechcete mít na svém smartphonu, již nemůže kontaktovat. Co si myslíte o této metodě?

Jak blokovat příchozí telefonní čísla na Samsung

Samsung skutečně jeden značka produkty, které jsou široce používány nejen v Indonésii, ale dokonce po celém světě. Kromě toho jsou inovace od Samsungu také bezkonkurenční. Není to tak dávno, co Samsung Galaxy Note 7 dorazil na svět s nesčetným množstvím funkcí. Na druhou stranu je však stále mnoho těch, kteří to nevědí jak blokovat čísla příchozích hovorů na Samsung. Jak?

 • Nejprve musíte vstoupit do aplikace Kontakty. Poté vyberte jedno z nepříjemných čísel, které chcete zablokovat.
 • Poté vyberte možnost pomocí tři tečky ikona v pravém horním rohu. Poté vyberte Přidat do seznamu automatického odmítnutí.
 • Dále se zobrazí upozornění 1 Kontakty přidány do seznamu automatického odmítnutí. Pokud chcete otevřít seznam kontaktů, přejděte na Nastavení >Nastavení hovoru >Odmítnutí hovoru >Seznam automatického odmítnutí. Nyní, zde uvidíte, která čísla jste zablokovali.

Takto lze blokovat čísla příchozích hovorů na Samsungu. Snadné, že? Od této chvíle, pokud vám neznámé číslo překáží ve vašich aktivitách častým psaním SMS nebo dokonce voláním, udělejte to takto, ano? chlapi. Zde to nekončí, dále se můžete podívat, jak zablokovat telefonní čísla v systému Android.

Jak blokovat telefonní čísla na ASUS HP

Dalším způsobem, jak zablokovat telefonní číslo v systému Android, je použití smartphony ASUS. Ano, zjistit jak zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu ASUS není těžký. Musíte udělat jen pár kroků. Pokud tomu nevěříte, Jaka to dokazuje tím, že dává krok co musíš udělat.

 • Otevřete aplikaci Kontakt v Zásuvka aplikace.
 • Vyberte kontakt nebo telefonní číslo, které chcete zablokovat, a poté vyberte tři tečky ikona v horním rohu.
 • Bude upozornění ve formě vyskakovat poté, co si vyberete Přidat do seznamu blokovaných. Pokud jste si jisti, klikněte OK.
 • Pak, pokud chcete zkontrolovat, koho jste nasadili seznam blokovaných, musíte se přihlásit Nastavení >Nastavení hovoru >Seznam blokovaných. Ve skutečnosti si zde můžete vybrat vlastní možnosti blokování Nastavení blokování hovorů.

Jak, jak snadné je zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu ASUS? Pro ty z vás, kteří jsou dobří v hraní na chytrých telefonech, tento způsob není nic. Řekněte těm, kteří nechápou, jak to udělat chlapi.

Jak zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu Xiaomi

Xiaomi je výrobcem gadgetů z Číny. Smartphony Xiaomi v Indonésii jsou velmi oblíbené mnoha nadšenci gadgetů. Důvodem je, že Xiaomi je dostatečně odvážné, aby vyrobilo zařízení s božskými specifikacemi, ale má nízkou cenu. Nyní, pro uživatele smartphonů Xiaomi jsou pro vás tipy, jmenovitě jak zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu Xiaomi.

 • Otevřete aplikaci Kontakt.
 • Vyberte telefonní kontakt, který chcete zablokovat, a poté vyberte možnost Více.
 • Bude mnoho možností, vyberte si Přidat do seznamu blokovanýcha poté vyberte OK.

Nyní, to je způsob, jak velmi snadno zablokovat telefonní číslo na mobilním telefonu Xiaomi. Už vás tak nebude obtěžovat někdo neznalý, kdo vám často nepřetržitě volá, kdo vám rád píše nejasně. Pokud existují další lidé nebo telefonní čísla, kterým se to stále líbí, udělejte totéž, ano.

Jak zablokovat telefonní číslo na smartphonu Coolpad

Jste uživatelem chytrého telefonu Coolpad? Pokud ano, pak Jaka také poskytuje informace o jak zablokovat telefonní číslo na smartphonu Coolpad. Samozřejmě je velmi znepokojující, když je tu někdo, koho neznáme, ale vždy nás obtěžuje voláním nebo SMS. Pokud k tomu dojde, udělejte to níže uvedeným způsobem.

 • Vstupte do aplikace Kontaktya poté vyberte číslo, které chcete zablokovat.
 • Po výběru uvidíte, že existuje mnoho možností. Zvolte možnost Více.
 • Zobrazí se vám tři možnosti, existují Černá listina, Sloučit/Rozdělit, a Smazat kontakt. Vybrat Černá listina.
 • Poté se opět zobrazí dvě možnosti, a to: Přidat na černou listinu a Přidat na bílou listinu. Vybírejte dál Přidat na černou listinu. Pak je tu možnost Blokovat hovor a Blokovat SMS. Obojí zaškrtněte, aby vám číslo znovu nevolalo.

Poté jste úspěšně použili metodu blokování telefonních čísel na smartphonu Coolpad. Je to snadné, že, stačí se trochu snažit a váš smartphone Coolpad pak zůstane v bezpečí před otravnými vetřelci.

Jak zablokovat telefonní číslo na Lenovo

Uživatelé chytrých telefonů Lenovo v Indonésii stále více lolchlapi. Lenovo je jedním z čínských výrobců, který dokáže upoutat pozornost i nadšence do gadgetů. Navíc s podporovanými funkcemi Lenovo Vibe K4 Note a Lenovo Vibe K5 Plus Virtuální realita, víc a víc OK Uživatelé chytrých telefonů Lenovo. Pro ty z vás, kteří nevědí, jak zablokovat telefonní číslo na značka ten, tady ApkVenue poskytuje informace o jak zablokovat telefonní číslo na Lenovo.

 • otevřeno Nastavení, Vybrat Soukromí.
 • Jsou tři možnosti, vyberte si Seznam blokovaných volajících. Poté vyberte možnost "+“ vpravo dole.
 • Zapište si telefonní číslo, které chcete zablokovat, nebo číslo vyhledejte v nabídce Kontakty.

Je hotovo, jak zablokovat telefonní číslo na Lenovo. Přestože se liší od většiny smartphonů s Androidem, z kroků prezentovaných telefony Lenovo se vám hlava také netočí. Proto udělejte tuto metodu k blokování vtipálků, ano? chlapi.

Jak chlapi, to je jak zablokovat telefonní číslo v systému Android snadno. Jaka je dobrá, ne, poskytuje mnoho způsobů podle smartphonů Android, které běžně používáte v Indonésii. Podíl Pokud si myslíte, že je tento článek velmi užitečný pro vás, vaše přátele nebo dokonce vaše rodiče.