Hry

vzrušující! Jedná se o 12 her ze staré školy, které lze hrát na telefonech Android

Nechybí vám hraní oldschoolových her s kamarády na základní škole? Pojďme nostalgicky s řadou starých školních her, které lze hrát na telefonech Android!

Chybí vám staré školní hry na vaší konzoli nebo mobilu, když jste byli na základní škole? Víte, ukázalo se, že se hrají hry ze staré školypředělat resetovat, aby bylo možné hrát na smartphonu Android.

Jaké jsou tyto staré hry pro Android?

Poté, co JalanTikus dříve představil článek 5 Tyto aplikace vám mohou přinést nostalgii se starými gadgety!, takže v tomto článku určitě budete uvízl v nostalgii jako Raisa.

Je to cool, JalanTikus také miluje odkaz Stáhněte si tuto starou, skvělou a jedinečnou hru! Podívejme se hned!

Starověké hry, které můžete hrát na telefonech Android

1. TETRIS Blitz

No, určitě znáte legendární hru z dob gimbotů? TETRIS Blitz Přichází se všemi novými funkcemi, úžasnými vizuálními prvky a inovativními ovládacími prvky, což je tento obrat ve hře hádanka světově proslulý musíte mít.

Zažijte efekty výbuchu a získejte dvojnásobek bodů, když spustíte režimy Šílenství těžké být pro tebe výzvou.

Stáhněte si zábavné, staré školy a jedinečné hry pro Android na JalanTikus:

Logické hry KE STAŽENÍ

2. Tamagotchi L.I.F.E

Tamagotchi L.I.F.E je simulace chovu zvířat, která měla výložník v roce 2000. Tato hra vyžaduje, abychom se starali o virtuální zvířata od vajíček až po dospívání.

Rozdíl oproti tamagoči ze staré školy je, že se o virtuální zvířata musíte starat na svém smartphonu. Více zábavy ne?!

Stáhněte si zábavnou, starou a jedinečnou hru pro Android zde:

Strategické hry Namco Bandai KE STAŽENÍ

3. Bounce Original

Hry Bounce Original nabízí 10 úrovní a vše, co musíte udělat, je posbírat co nejvíce prstenů ve hře a najít dveře k postupu do další úrovně. Téměř stejné jako klasické hry na Nokii 3310 jako první.

Jediný rozdíl je ovladačkterý je Dotyková obrazovka Android. Umíš číst tutoriály zahrajte si ji v článku Jak hrát legendární hru BOUNCE na chytrém telefonu Android.

Stáhněte si hru pouze na JalanTikus:

Arkádové hry 35cm hry KE STAŽENÍ

4. Pac-Man + turnaje

Pac-Man + turnaje nyní zdarma hrát. Nošením plošina Arkádová klasika, tato aplikace obsahuje nové turnaje s aktualizovanými bludišti, násobitelem výkonu na základě skóre, 10x větším bonusem než klasický Pac-Man a mnoho dalšího beze změn. hratelnost klasika.

Stáhněte si staré školní hry pro Android zde:

Arkádové hry KE STAŽENÍ

5. Snake Rewind

Určitě víte o této hře a jak ji hrát. Ano, ano, určitě jste hráli legendární hru Snake na starém telefonu Nokia. Kdo hraje, musí také cítit Flash zpět při hraní hry Snake Rewind. Najděte jedinečnost a výzvy v hledání nebo přibližování se k bodu, který obvykle nazýváte jídlem.

Stáhněte si hru ze staré školy zde:

Simulační hry Rumilus Design KE STAŽENÍ

6. Král hadů a žebříků

Král hadů a žebříků je strategická hra, kterou jste určitě hráli. Hra, která vyžaduje štěstí se dvěma kostkami, abyste se dostali na číslo 1.

Můžete hrát v režimu hráče 2P, 3P, 4P offline ani on-line s tvými přáteli.

Stáhněte si hru pro Android zde:

Logické hry Mobirix KE STAŽENÍ

7. Contra: Evoluce

Proti: Evoluce je první hra Contra Official pro Google Play. S řadou střílení a střeleckých akcí hratelnost z 80. let podporovaný grafikou a ovládáním her 21. století.

Bill Rizer a Lance Bean se vracejí, aby bojovali s Vetřelci v džunglích Jižní Ameriky. Dokážete přežít v jedné z her akce vůbec nejtěžší?

Stáhněte si hru ze staré školy zde:

Dobrodružné hry PunchBox Studios KE STAŽENÍ

8. Marine's World

Marine's World je hra plošina 2D inspirovaný příběhem Mario Bros. Kdo by neznal Super Maria? V Marine's World hráč ovládá 'Marine', malého námořníka, který musí projít třemi světy plnými pastí a nepřátel.

Je velmi snadné ovládat hlavní postavu v Marine's World. Své pohyby ovládáte pomocí virtuální hrací páky umístěné na levé straně obrazovky, zatímco pomocí dvou tlačítek napravo můžete skákat a střílet ohnivé koule.

Zažijte vzrušení a stáhněte si hru pro Android zde:

Jarní dobrodružné hry ke stažení

9. Digimon Heroes!

Určitě vy, kteří jste žili v 90. letech, znáte slavný kreslený film Digimon. Digimon Heroes je hra se zápalkami 3 karetní bitva dobrodružný, představ obsadit všechny hvězdy Digimon z více než 1000 vašich oblíbených postav Digimon. Jen zkuste zábavu.

Stáhněte si hru pro Android zde:

Karetní hry Namco Bandai KE STAŽENÍ

10. Grand Theft Auto: San Andreas

Kdo by neznal hry GTA? Populární hry pro Android jsou Grand Theft Auto: San Andreas toto se příliš neliší od ostatních GTA, liší se pouze příběhem.

Hry, které mají úžasnou grafiku a skvělé textury, jsou stále výhodami této hry GTA San Andreas.

Hru si můžete stáhnout zde:

Dobrodružné hry Rockstar Games KE STAŽENÍ

11. Obrana vesmíru

Stále si hru pamatujte Vesmírný dopad ve staré škole Nokia 3310 a podobně nebo ne? Dobrou zprávou je, že nyní můžete hrát Space Impact dál plošina Android s názvem Space Defense. Hry Obrana vesmíru to vám přinese nostalgii u her ze staré školy, které jste hráli na starých telefonech Nokia.

Hráči mají možnost se volně pohybovat vodorovně a svisle, ale nemohou zvýšit rychlost automatické rolování funkce obrazovky.

Hru si můžete stáhnout zde:

Games ByQ Develop KE STAŽENÍ

12. Vodní gimbot

Tato místní hra pro Android nám připomíná 90. léta, že? Možná, že někteří z vás mají v dětství zálibu ve hraní vodních gimbotů nebo to teď teprve cítí.

Hra od vývojář Gamelan Jogja dokáže uspokojit své uživatele, kterým se tato hra dříve velmi líbila. Pamatujte, hra Vodní gimbot To vyžaduje senzor akcelerometru ve smartphonu Android.

Hry pro Android stahujte zde:

Simulační hry Gamelan Jogja KE STAŽENÍ

No, to je 12 starých her, které můžete hrát na Androidu. Jaké další staré, zábavné a jedinečné hry pro Android podle vás JalanTikus chyběly? Napište své komentáře do sloupce komentářů níže, OK!