Tech Hack

jak hacknout whatsapp, aniž byste byli chyceni, snadné!

Zajímá vás, jak hacknout WhatsApp bez aplikace? Zde Jaka poskytuje různé tipy, jak klepnout na WA pomocí Androidu, aniž byste byli přistiženi.

WhatsApp nebo co je známé jako WA je jedna aplikace povídat si nejoblíbenější u největšího počtu uživatelů na světě.

Na rozdíl od sociálních médií, která jsou otevřená, je WhatsApp uzavřenější, protože obsahuje zprávy, které jsou určeny pouze určitým lidem.

Kvůli jejich uzavřené povaze je mnoho lidí zvědavých na soukromé rozhovory jiných lidí. Ať už je to žárlivý přítel nebo dokonce úředník, ťukají na WA jiných lidí, aby hledali ostudu nebo něco dokázali.

V tomto článku bude ApkVenue diskutovat o některých z nich jak klepnout na WA nejvýkonnější a nejoblíbenější používaný mnoha lidmi.

Jak hacknout nejnovější WhatsApp 2020

Ne se zlými úmysly nebo dokonce pácháním zločinů, Jakův cíl ​​podělit se o tipy, jak využít WA, je skutečně pozitivní! Chcete například vědět, zda vás váš přítel podvádí, nebo odhalit něčí zlé úmysly někomu jinému.

Bez ohledu na to, jak dobrá je aplikace, musí existovat věci/funkce, které lze zneužít. Jedním z nejběžnějších způsobů, jak klepnout na WA, je přes Web WhatsApp.

WhatsApp Web byl původně vytvořen, aby vám usnadnil otevření WhatsApp přímo prostřednictvím prohlížeče na počítači. Bohužel tuto funkci ve skutečnosti využívají hackeři k odposlechu WA jiných lidí.

Je to tak snadné, že nemusíte být hacker, abyste to mohli udělat. Kromě toho existují i ​​hackeři, kteří využívají špionážní aplikace, jako je např WhatsDog.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Každopádně, stále existuje spousta triků pro hackery, jak klepnout na cizí WA. To by vás mělo udělat víc vědomý stejně jako nebezpečí plně digitálního světa.

Různé způsoby, jak můžete hacknout WhatsApp

K léčbě vaší zvědavosti Jaka shromáždil několik způsobů, jak klepnout na WA, které jsou 100% úspěšné a velmi účinné. Mezitím ApkVenue rozdělí tutoriál na 2, konkrétně: s aplikací a bez aplikace.

Pokud se nemůžete dočkat, až to budete vědět, čtěte dále celé níže, bando!

Jak hacknout WhatsApp pomocí aplikací

Nejprve vám ApkVenue řekne, jak hacknout WhatsApp pomocí dalších aplikací. Z mnoha aplikací pro odposlech WA doporučuje ApkVenue 2 aplikace, a to: AirDroid a ClonApp Messenger.

Jak hacknout WhatsApp na dálku bez root: Air Droid

AirDroid je aplikace, která slouží k připojení zařízení Android a PC / notebooků prostřednictvím bezdrátové sítě. S AirDroid můžete přistupovat k WhatsApp jiných lidí přes vaši plochu.

Opět super, k používání AirDroid nepotřebujete přístup root. Tuto aplikaci si však musíte nainstalovat, a to jak na mobil, na jehož WhatsApp klepnete, tak i na PC, který používáte.

 • Krok 1: Nejprve je třeba nainstalovat aplikaci Desktop AirDroid nejprve na vašem PC. Stahovat můžete přes odkaz níže.
Aplikace Produktivita Sand Studio KE STAŽENÍ
 • Krok 2: Po dokončení stahování nainstalujte aplikaci. Klikněte další.
 • Krok 3: Vyberte cílovou složku pro uložení tohoto softwaru. Chvíli počkejte a poté klikněte Dokončit.
 • Krok 4: Dělat přihlásit se pomocí e-mailové adresy, účtu na Facebooku nebo Twitteru.
 • Krok 5:Desktop AirDrop je připraven k použití.
 • Krok 6: Nyní si můžete půjčit mobil své přítelkyně nebo osoby, kterou chcete klepnutím na WA nainstalovat aplikaci AirDroid. Pro stažení klikněte na níže uvedený odkaz:
Aplikace Produktivita Sand Studio KE STAŽENÍ
 • Krok 7: Přihlaste se výběrem nabídky a klikněte na tlačítko Klepnutím se přihlaste. Musíte se přihlásit pomocí stejného účtu, který používáte v desktopové aplikaci.
 • Krok 8: Dále vyberte nabídku Zabezpečení a vzdálené funkce. Aktivujte funkce Oznamovací plocha.
 • Krok 9: Po aktivaci této funkce se na vašem počítači objeví všechny druhy oznámení, dokonce i chaty WhatsApp.
 • Krok 10: Abyste se nenechali chytit svou přítelkyní, můžete si nainstalovat aplikaci, která slouží ke skrytí aplikací. AirDroid nainstalovaný na mobilu své přítelkyně můžete skrýt.
Jak hacknout WhatsApp pomocí aplikace ClonApp Messenger

ClonApp Messenger je aplikace, která slouží ke klonování účtů WhatsApp. Tato aplikace vám umožňuje otevřít účty WhatsApp jiných lidí na vašem mobilním telefonu využitím funkcí skenování čárových kódů jako WhatsApp Web.

 • Krok 1: Nejprve si můžete stáhnout aplikaci ClonApps Messenger vyvinutý společností Karoon. Bohužel tato aplikace již není dostupná Google Play obchod. Tuto aplikaci si ale stále můžete stáhnout prostřednictvím odkazu níže:

Stáhněte si ClonApp Messenger přes tento odkaz

 • Krok 2: Po jeho otevření vás aplikace požádá o několik oprávnění, od oprávnění k přístupu k vašim souborům a datům, k telefonování, aby zjistila polohu vašeho zařízení Android. Udělte povolení výběrem DOVOLIT na všech třech.
 • Krok 3: CloneApp Messenger zobrazí čárový kód WhatsApp. Nyní si můžete půjčit mobilní telefon osoby, kterou chcete odposlouchávat, genvg.
 • Krok 4: Otevřete aplikaci WhatsApp na mobilním telefonu osoby a poté vyberte nabídku Web WhatsApp v pravé horní části obrazovky.
 • Krok 5: Poté, co se objeví displej skenování kódu na HP dané osoby, okamžitě skenovat čárový kód, který se objeví v aplikaci CloneApp Messenger na vašem smartphonu Android.
 • Krok 6: K účtu WhatsApp dané osoby se automaticky přistoupí na vašem smartphonu. Nyní můžete přistupovat ke každé zprávě v účtu WhatsApp a číst ji, aniž byste se museli obávat, že vás zjistí vlastník účtu.
 • Krok 7: Nejen, že můžete klepnout na WA, můžete také odpovídat na chaty v účtu WhatsApp, víte!

Ve skutečnosti stále existuje mnoho dalších aplikací, které můžete použít k klepnutí na WA. Úplnou aplikaci naleznete v následujícím článku:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Jak hacknout WhatsApp bez aplikace, můžete?

Pokud jste líní stahovat další aplikace, abyste se řídili výše uvedenou metodou ťukání WA, tato je pro vás ideální, gangu!

Zvědavý? Podívejte se na tutoriál o tom, jak hacknout WhatsApp pomocí čísla mobilního telefonu nebo e-mailu na následujícím iPhone / Android!

Jak hacknout Whatsapp pomocí WhatsApp Web

Ve skutečnosti je tento tutoriál poněkud podobný tomu, jak používat aplikaci ClonApp výše. Rozdíl je v tom, že již nemusíte stahovat ClonApp a pouze k němu přistupovat ze svého mobilního telefonu, gangu.

Pokud chcete vědět, jak hacknout WhatsApp své ženy v zahraničí pomocí WhatsApp Web, postupujte takto:

 • Krok 1: Otevřete aplikaci prohlížeče na svém mobilním telefonu. Klikněte na tlačítko možností vpravo a poté zaškrtněte Stránky pro stolní počítače.

 • Krok 2: Poté přejděte na web web.whatsapp.com otevřete webovou stránku WhatsApp. Pamatujte, možnosti Desktopová stránka musí být zapnutá, gang. Když nemůžeš, můžeš vymazat historii a mezipaměť ve vašem prohlížeči.

 • Krok 3: Na vašem mobilním telefonu se otevře hlavní webová stránka WhatsApp s QR kód.

 • Krok 4: Vypůjčte si mobil, na který chcete klepnout, a poté otevřete aplikaci WhatsApp na HP. Klikněte na tlačítko Nabídka vpravo nahoře a vyberte možnost Web WhatsApp.

 • Krok 5: Naskenujte QR kód na svém mobilním telefonu pomocí aplikace WhatsApp na mobilním telefonu někoho jiného.

 • Krok 6: Hotovo! Nyní můžete sledovat všechny chaty, které přicházejí do WhatsApp dané osoby, pomocí vlastního mobilního telefonu bez aplikace.
Jak hacknout WA přes e-mail, ideální pro pronásledování párů!

Kromě přes WhatsApp Web existují také, víte, jak hacknout WA přes e-mail. Jak víme, WhatsApp má funkci archivace všech historie chatu.

Účelem této funkce je zachytit všechny příchozí a odchozí chaty na vašem WhatsApp. S pamětí souborů-záloha, můžete vyhledávat důležité soubory nebo chaty od někoho, kdo byl smazán.

Tentokrát jej však nepoužijeme k otevírání starých zpráv, které byly smazány na WhatsApp, ale k nakukování zpráv WA na mobilních telefonech jiných lidí.

Je to snadné. Zůstaň otevřený Nastavení na WA vaší přítelkyně a poté vyberte Chaty. Poté klikněte na Historie chatu být schopenexportovat chat.

dále vyberte jeden chat na mobil přítelkyně, na který se chcete podívat. Můžete se rozhodnout exportovat pouze text nebo dokončit výběrem Zahrnout média / Bez médií.

Poté vyberte E-mail a zadejte osobní e-mailovou adresu vy. Chvíli počkejte, než WhatsApp odešle archiv konverzací vašeho přítele s ostatními lidmi prostřednictvím e-mailu.

Pro více podrobností můžete kliknout na následující článek:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

WhatsApp Hacking Nebezpečí

Poté, co se naučíte klepnout na WA výše, vás Jaka chce také varovat, gangu. Musíte si pamatovat, že tato věc, kterou děláte, je ilegální.

Soukromé rozhovory jiných lidí, ať už jsou to blízcí přátelé nebo přítelkyně, nejsou veřejnou konzumací, kterou si může užít každý.

Zvlášť, když to používáte pro svůj vlastní prospěch. Pokud vás chytí někdo jiný, koho klepnete, možná nahlásil policii za porušení zákona.

Lidé, kteří nelegálně odposlouchávají, mohou být odsouzeni do vězení až do výše 15 let na základě Zákon č. 36 z roku 1999 článek 56.

Nemluvě o tom, jestli šíříte cizí nepříjemné věci, které klepete. Mohli byste být porušeni Zákon ITE a dostat tě do vězení ještě déle.

To je Jakův článek o tom, jak využít nejnovější WA v roce 2020, který se velmi často používá. Nezneužívejte toho k kriminálním činům, bando!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba