Produktivita

pozor na tuláky! Zde je 5 způsobů, jak posílit slabý signál GPS na Androidu

GPS se obvykle aktivuje, abychom našli místo, kam se chystáme pomocí Google Maps.

GPS je systém, který slouží k určení polohy nebo polohy na celém povrchu Země. GPS se obvykle aktivuje, abychom našli místo, kam se chystáme pomocí Google Maps.

Zažijeme však výskyt chybového signálu GPS, takže jej nemůžeme použít. No, tentokrát to Jaka dá 5 způsobů, jak posílit chybový nebo slabý signál GPS na Androidu. Podívejme se hned.

  • JOMBLO SPECIÁL! Těchto 7 virtuálních přítelkyň, které můžete hrát na Androidu
  • 5 aplikací pro Android, které musí být na mobilních telefonech nezadaných
  • Stále nezadaný? Zde je 5 aplikací, jak svést ženy a rychle získat přítelkyni!

5 způsobů, jak posílit slabé signály GPS v systému Android

1. Neustále povolte GPS

Pokud aktivujete signál GPS, baterie se vám rychle vybije. Nezáleží však na tom, zda hledáte lokalitu, do které se chystáte. Nepřetržitou aktivací nebude signál GPS pokračovat ve vyhledávání signálů GPS a přizpůsobování se signálu v daném okamžiku. Ale pokud to nepoužíváte, je to nejlepší stačí vypnout funkci GPS aby vám baterie vydržela déle.

2. Obnovte data GPS

Pokud GPS aktivujete nepřetržitě, nevytváří silný signál GPS. Dalším způsobem, který můžete udělat, je obnovit data GPS. To udělá GPS signál Znovu hledáte data v místě, které jste zadali. Trik, stačí vypnout funkci GPS a poté ji znovu aktivovat.

3. Povolte režim vysoké přesnosti v GPS

Aktivací režimu vysoké přesnosti resp Vysoká přesnost v GPS, díky tomu bude váš signál GPS mnohem silnější než dříve. Trik je v tom, že můžete stisknout funkci GPS a podržet ji a poté vybrat režim a poté vybrat vysokou přesnost.

4. Restartujte smartphone

Čtvrtý způsob je restartujte smartphone pokud je signál GPS slabý. Tímto způsobem funkce GPS na vašem Androidu znovu načte data. Tím také vymažete veškerou mezipaměť vašeho smartphonu, aby váš smartphone mohl pracovat optimálněji.

5. Pomocí aplikace Active GPS

Pokud čtyři výše uvedené metody stále nevytvářejí silný signál GPS, poslední věc, kterou můžete udělat, je použít aplikaci Active GPS. Tato aplikace má velikost 277 kB a má aktivní GPS senzor se 3 režimy, a to pomalý, normální a rychlý.

No, to je 5 způsobů, jak posílit slabý signál GPS na Androidu. Musí být nepříjemné, když je náš signál GPS slabý, takže je pro nás obtížné najít místo, kam jedeme. Hodně štěstí a doufám, že užitečné.