Clash Royale

jak získat super kouzelnou truhlu v clash royale

Při této příležitosti se Jalan Tikus podělí o to, jak získat Super Magical Chest v Clash Royale, která se ukázala jako účinná zdarma. Podívejte se na recenze..

Clash Royale je velmi oblíbená mobilní hra, jejíž počet uživatelů se každým dnem zvyšuje, díky čemuž je Clash Royale jednou z her s označením Top Download v Indonésii. Google Play obchod nebo cokoliv Obchod s aplikacemi.

Pro hráče Clash Royale samozřejmě věc jménem Chest (Hruď) hráči opravdu chtějí. Zatím existují 7 typů hrudníku ten v Clash Royale, jmenovitě Volná hruď, Truhla s korunou, Stříbrná truhla, Zlatá truhla, Obří hruď, Magická truhla, a Super kouzelná truhla.

  • Jak získat 1200 drahokamů zdarma v Clash Royale
  • Jak vyhrát Battle Clash Royale bez Epic Cards

Ze sedmi truhel, Hruď Ta s nejlepšími kartami ze všech truhlic je Super magická truhla s 360 karet uvnitř toho. Alespoň dostanete 12 epických karet a 72 karet Vzácné v Super kouzelná truhla tento. Skvělé, že?

Jak získat super kouzelnou truhlu v Clash Royale

Zde jsou tipy, které můžete udělat, abyste získali Super Magical Chest snadno a rychle a samozřejmě bez toho, abyste museli utrácet desetník.

1. Vyhrajte bitvu 5krát za sebou (Výhra série)

Je to těžké. Ale vítězstvím bitva 5krát za sebou, pak máte šanci získat Super kouzelná truhla v Clash Royale určitě přibývá, nikdy se nebojte experimentovat Bojové paluby vás, protože nepřítel, kterému čelíte, má samozřejmě jiný styl útoku.

2. Co nejvíce získejte 3 koruny v bitevní aréně

Supercell opravdu oceňuji hráče, kteří umí ničit Královská věž bojujte a získejte 3 koruny v bitevní aréně. Tímto způsobem bude vaše šance získat Super magickou truhlu otevřená. I tak je možné, že hráči, kteří získají 1 korunu, mohou získat Super kouzelná truhla, ale to by bylo velmi vzácné.

3. Ujistěte se, že Volný hrudník a Crown Hrudník jsou „Další v:“

Jednou z dalších podmínek je vyprázdnění sloty na Volná hruď a Truhla s korunou. Tato metoda je prokazatelně lákavá Super kouzelná truhla rychleji než obvykle.

4. Zkuste si koupit truhly s pokladem

Není to povinné, ale zakoupením jednoho z nich Truhly s pokladem existující, samozřejmě Supercell si vás více váží, protože jste ochotni utrácet peníze. Tímto způsobem nebude Supercell váhat poskytnout Super kouzelná truhla tobě.

5. Vyhýbejte se Náhlé smrti, jak jen je to možné

I když to vypadá cool, ale Nenadálá smrt důrazně se nedoporučuje, pokud chcete získat Super kouzelná truhla rychle. Je dobře, že můžete skončit bitva než vyprší normální čas, získáte přidanou hodnotu, pokud získáte 3 koruny.

6. Dokončete úspěchy

Clash Royale má mnoho úspěchů, které můžete dokončit. Pokud úspěšně dokončíte všechny existující úspěchy, nejenže získáte drahokamy, můžete je dokonce získat Super kouzelná truhla.

7. Nebuďte lakomí na dary

Nepodceňovat Dar, protože dary jsou důležitou věcí, pokud jste se připojili ke klanu v Clash Royale. Dary jsou jedním z důležitých faktorů pro získání Super magické truhly. Strategické hry Supercell KE STAŽENÍ