Produktivita

pokročilý! Toto je 10 webů pro tvorbu aplikací bez kódování

Aby bylo možné vytvářet aplikace bez kódování prostřednictvím této webové stránky, je poměrně snadné, protože se zde stačí zaregistrovat a budete vyzváni k vyplnění formulářů poskytovaných webem.

Mnoho lidí si myslí, že pokud chceme vytvořit aplikaci, musí ji mít kódovací dovednosti vysoký? Ale nemyslím si, že je to pravda, proč? Protože v této sofistikované době existuje mnoho stránek, které poskytují místo Vytvářejte aplikace bez potíží s kódováním.

Chcete-li vytvářet aplikace bez kódování prostřednictvím této webové stránky, je to docela snadné, protože se tam stačí zaregistrovat a budete vyzváni k vyplnění formulářů poskytovaných webem výrobce aplikací. Tady je webové stránky pro vytváření aplikací bez kódování.

  • 7 způsobů, jak vydělat peníze na Facebooku | Nejjednodušší pro začátečníky a 100% funguje!
  • 15 nejrychlejších a nejdůvěryhodnějších stránek na vydělávání peněz, bohaté na auta!
  • Potřebujete peníze? Zde je 14 typů koníčků, které vydělávají peníze

10 stránek pro vytváření aplikací bez kódování

1. AppMachine

První web pro tvorbu aplikací, tj. AppMachininePomocí tohoto webu můžete vytvářet aplikace a iOS s profesionálním a atraktivním vzhledem.

Tento AppMachine také poskytuje rozhraní přetahování a lze jej kombinovat s různými druhy stavebních bloků, které nabízejí různé funkce, jako jsou informace, fotografie, videa atd.

Vytvoření aplikace na AppMachine je poměrně snadné, stačí se zaregistrovat, poté můžete přímo upravovat nebo vytvářet aplikace.

2. Appery.lo

Další web pro tvorbu aplikací je Appery.lo, tato aplikace je jednou z prvních stránek, která nabízí vývoj podnikových mobilních aplikací s backendovými službami a má mnoho zásuvných modulů API, které zjednoduší integraci s cloudovými službami a podnikovými systémy.

Appery.io kombinuje snadnost vizuálního vývoje s výkonem JavaScript abyste mohli rychle vytvářet mobilní aplikace na různých zařízeních.

Tato stránka je dobře známá ve světě vývoje mobilních aplikací. Od roku 2012 se Appery.io ve svých článcích zabývá více než 30 webů.

Někteří z nich jsou, SDTimes, InfoWorld, TechTarget, CloudTimes, InfoTech, ChinaTimes, ComputerWorld atd.

Appery.io má 5 možností balíčku, konkrétně: Starter, Pro, Premium, Standard a Enterprise. Pro začínající uživatele můžete využít standardní balíček, který je k dispozici pro 1 aplikaci s maximálně 3 stránkami.

I když je Appery.io zdarma, stále poskytuje 1 000 000 volání API, 1 GB úložiště a fázi poskytování podpory prostřednictvím zákaznických služeb a technických služeb.

Chcete-li se dozvědět více o cenách balíčků na appery.io, můžete přímo navštívit stránku TADY

Výhodou použití této aplikace je, že ji můžete používat přes cloud, takže nemusíte nic stahovat ani instalovat.

Vše, co potřebujeme, je aktuální webový prohlížeč, aby funkce této aplikace správně fungovaly.

Funkce appery.io je dostupnost vizuálního editoru drag and drop komponenty pro vytvoření rozhraní. Po dokončení je vytvořená aplikace dostupná nejen pro Android, ale může být dostupná i pro iOS a Windows Phone.

K tomu, jak vytvořit aplikaci na appery.io, se stačí zaregistrovat a vybrat si balíček, na balíček zdarma máte pouze 14 dní.

3. AppMakr

Dalším webem pro tvorbu aplikací je AppMakr. S touto webovou stránkou tvůrce aplikací můžeme vytvářet aplikace pro Android, aniž bychom se museli obtěžovat kódováním.

Aplikace vytvořené jsou také vydávány naším jménem, ​​nikoli jménem AppMakr. AppMakr můžeme používat zdarma s reklamami v aplikacích, které jsme vytvořili. Stejně jako další funkce se můžeme přihlásit k jednomu ze dvou placených plánů.

Tento AppMakr umožňuje komukoli vytvářet aplikace s vlastními výtvory pomocí techniky **ukaž a klikni**. Musíte pouze dodržovat pokyny po generaci. Tuto aplikaci můžete používat zdarma.

AppMakr je také dostupný ve 14 mezinárodních jazycích, jmenovitě Angličtina, španělština, arabština, čínština, francouzština, japonština, indština, perština, sinhálština, portugalština, tamilština, turečtina, thajština a indonéština.

Stejně jako ostatní weby pro vytváření aplikací má AppMakr rozhraní, které vám usnadňuje vytváření aplikací pro Android. Jednoduše přetáhněte komponentu zleva do okna smartphonu uprostřed. K dispozici jsou také záhlaví, ikony a obrázky na pozadí.

4. Appy Pie

Dalším webem pro tvorbu aplikací je Appy Pie. Tato stránka vám umožňuje vytvářet aplikace bez kódování. Není třeba nic instalovat a stahovat, stačí přetáhnout, abyste mohli vytvořit požadovanou aplikaci.

Po dokončení lze zakoupenou aplikaci publikovat v Obchodě Play nebo Apple App Store. Kromě Androidu a iOS mohou vámi vytvořené aplikace běžet na Blackberry, Windows a Kindle.

Existuje mnoho velkých stránek, které diskutují o tvůrci této aplikace, z nichž jedna je podobná Mashable, TechCrunch, Wired, Forbes, Gigaom, TNW a VentureBeat.

Appy Pie nyní také poskytuje funkce Game Builderu. Pomocí této funkce můžete také tvořit mobilní hry.

Pro balíček tato stránka poskytuje čtyři možnosti balíčků, jmenovitě Free, Basic, Gold a Platinum.

Bezplatný plán je k dispozici zdarma, ale lze pro něj vytvářet pouze aplikace HTML5 a Android a funkce jsou velmi omezené a na naši aplikaci jsou reklamy.

Chcete-li vytvořit aplikaci na Appy Pie, musíte být požádáni o registraci přes Facebook, poté si ji upravíte, jak chcete.

5. Dobrý Holič

Další web pro tvorbu aplikací je Good Barber, tento web má výběr témat a je velmi krásný pro vytváření aplikací.

Chcete použít cloudové nebo herní téma? Všechny dostupné na této stránce, více než 350 ikon s velmi hladkým designem jsou k dispozici pro okamžité použití.

Kromě toho existuje také více než 600 písem Google Fonts, které si můžete vybrat pro vylepšení vzhledu aplikace, kterou chcete vytvořit.

Na tomto webu můžeme vytvářet aplikace pro Android, iPhone a webové aplikace pro mobily.

Vše, co Good Barber nabízí, bohužel není zadarmo, za používání této aplikace musíme platit poplatek. Další informace naleznete na následující stránce TADY.

6. MTT App Inventor

Další web pro vývojáře aplikací je MTT App Investor. Tato stránka je projektem Massachusetts Institute of Technology (MIT) jehož cílem je naučit každého vytvářet aplikace pro Android pomocí programovacích nástrojů založených na černém. Zpočátku byla tato aplikace vyvinuta profesorem Hal Abelsonem ve společnosti Google.

Investor App může také běžet na webu spravovaném MIT Media Lab ve spolupráci s Laboratoř výpočetní techniky a umělé inteligence MIT (CSAIL).

Tento vynálezce aplikací také podporuje více než 3 miliony uživatelů ze 195 zemí. Tuto aplikaci používá každý týden více než 100 tisíc aktivních uživatelů, díky čemuž má tato aplikace více než 4 miliony aplikací pro Android.

Jednoduchý vzhled této stránky umožňuje začátečníkům snadněji vytvářet aplikace pro Android.

Jednoduše přetáhněte paletu zleva do sekce Prohlížeč. Každému komponentu lze nastavit jeho hodnotu v sekci Vlastnosti.

Nazývá se Block based programming tool, protože když vytváříme vzhled této aplikace v sekci Viewer, uspořádáme komponenty do podoby bloků komponent, které jsou naskládány na sebe.

7. Appclay Shephertz

Další webovou stránkou tvůrce aplikací je Appclay, tato jedna stránka vám může usnadnit vytváření nebo vytváření aplikací pro Android, aniž byste se museli obtěžovat kódováním.

Také nemusíte instalovat software, jako když vytváříte jiné aplikace, takže zde vytvoříte aplikaci pro Android na bázi HTML5.

8. AppYet

Další webovou stránkou tvůrce aplikací je AppYet, pomocí appyet se nemusíte zmást, abyste mohli vytvářet aplikace, jak si přejete. Nemusíte se ani obtěžovat používáním kódovacích technik, protože tento web používá základ HTML5, aby mohl vytvářet aplikace.

Výhodou při vytváření aplikací na tomto webu je, že můžete spouštět android aplikace, které jste vytvořili na iPadu, iPhone, Blackberry a také na Windows Phone.

Stejně jako u jiných webových stránek tvůrců aplikací vám Appyet také usnadňuje vytváření aplikací, aniž byste museli instalovat software.

9. Buzztouch

Další web pro vývojáře aplikací je Buzztouch. Až bude mít tolik lidí chytré telefony s Androidem, bude se objevovat stále více aplikací.

Tyto aplikace je velmi snadné získat a většina z nich je zdarma. Ale pokud chcete aplikaci, která je jiná a v souladu s tím, co chcete, můžete si ji také vyrobit.

S pomocí webu Buzztourch můžete vytvářet úžasné aplikace pro Android.

Buzztourch je software s otevřeným zdrojovým kódem, který vám pomůže vytvářet zábavné a bezplatné aplikace.

A výhodou používání Buzztourch je, že svou aplikaci můžete spustit na Androidu nebo iOS.

10. AppsGeyser

Další webovou stránkou tvůrce aplikací je AppsGeyser, tato stránka je jednou ze stránek tvůrců aplikací, která je docela populární, protože existuje tolik uživatelů, kteří chtějí na této stránce vytvářet aplikace bez kódování.

Jak vytvořit aplikaci pro Android na AppsGeyser, můžete přejít přímo na oficiální web.

Tak to je on Seznam webových stránek bez kódování App Builder které můžete přímo zkoušet vytvářet aplikace, aniž byste se museli obtěžovat kódováním.

Doufejme, že tento článek může být užitečný pro vás všechny, zejména pro ty, kteří chtějí vytvářet aplikace bez kódování.

Pokud se vám tento článek líbí, můžete jej sdílet se svými přáteli a nezapomeňte zanechat komentář.