Tech Hack

jak si vyrobit vlastní nálepku wa (whatsapp), snadné!

Nejúplnější, nejjednodušší a nejsnadnější způsob, jak vyrobit samolepky WA. Ve skutečnosti existuje způsob, jak vyrobit samolepky WA bez aplikace!

Ukazuje se, že jak vyrobit nálepky WA (WhatsApp) je docela snadné. Existuje dokonce způsob, jak vyrobit nálepky WA bez aplikace, která nepotřebuje instalovat třetí aplikaci.

Kromě používání emotikonů Whatsapp má tato oblíbená aplikace pro zasílání zpráv také funkci pro vzájemné posílání nálepek WA s chladnějším vzhledem.

Ve srovnání s emotikony, které se zdají strnulé, Nálepky WhatsApp Dokonce si to můžete přizpůsobit sami. Například při výrobě WA samolepek s vlastními fotografiemi.

No, pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na kroky nebo jak vyrobit samolepky WA, zde Jaka shrnul a zkontroloval jak si vyrobit vlastní nálepky WA na telefonu Android což můžete snadno udělat.

Příprava před vytvořením vlastních nálepek WA

Ve skutečnosti v Obchodě Google Play již existuje mnoho zábavných a skvělých aplikací s nálepkami WA, které poskytují balíček nálepek WhatsApp, který si můžete stáhnout a používat zdarma.

Ale pro ty z vás, kteří jsou narcističtí, samozřejmě vyrobte si samolepky WA s vlastními fotografiemi bude něco zajímavého. Zvláště pokud jej používáte se školními přáteli nebo kolegy z práce ve skupině WA, zde!

zdroj fotografií: engadget.com

Než přistoupíte k výrobě samolepek WA, musíte vědět, jaké věci musíte připravit, než budete postupovat podle kroků.

Existují alespoň tři věci, které musíte udělat, aby velikost vaší nálepky WA měla HD kvalitu a byla optimálně použita při povídat si. Zde jsou některé podmínky!

 1. Už se přesvědčte stažení aplikace pro vytváření nálepek WA na Androidu, konkrétně: Guma na pozadí, PicsArt, a Osobní nálepky pro WhatsApp.

 2. Připravte se alespoň tři fotky které mají být použity jako nálepky, které mají být přidány do aplikace WhatsApp.

 3. Chcete-li vyrobit samolepku WA velké velikosti, vyzkoušejte velikost fotografie, která bude vyrobena uvnitř samolepky HD kvalita (minimální rozlišení 600 x 600 pixelů) s velikostí ne více než 1 MB.

Po splnění tří výše uvedených podmínek to znamená, že jste připraveni sledovat, jak vytvořit nálepky na WA přes Android následovně.

Jak si vyrobit vlastní nálepky WA na telefonech Android

Jak Jaka zmínil výše, k výrobě nálepek WA na telefonech Android potřebujete tři aplikace. To znamená, že existují tři důležité kroky, které musíte dodržet.

Pokud jste zdatní, ApkVenue si je jistý, že vám na vytvoření nálepky WA stačí méně než 5 minut.

Takže pozorně sledujte, abyste se rychle naučili! Jste připraveni vědět, jak vyrobit samolepky WA?

 1. za prvé stažení aplikace Guma na pozadí přes odkaz níže.
Aplikace Photo & Imaging handyCloset Inc. STAŽENÍ
 • Samotný nástroj na vymazání pozadí slouží k odstranění pozadí fotografie a převodu formátu JPG do formátu PNG, který je skutečně potřebný pro nálepky WA.
 1. Otevřete aplikaci Background Eraser, která je již nainstalována, a vyberte fotografii klepnutím na tlačítko Načíst fotografii na první pohled.

3.Oříznutí pouze části, které jsou považovány za nezbytné. Poté smazat Pozadí s různými nástroje uvedené v aplikaci.

 • Nastavte velikost gumy pomocí posuvníky v níže uvedené sekci. Existují také funkce Auto a Kouzlo odebrat Pozadí automaticky.
 • Pro podrobnější výsledky použijte funkce Zvětšení pro přiblížení.
 1. Vyjmutí provádějte opatrně, aby nedošlo k odříznutí důležitých částí. Pokud jste si jisti, klepněte na tlačítko Hotovo Nahoře.
 • Dále uveďte efekt Hladký takže okraje fotografií obrázku WA PNG vypadají hladce. Poté obrázek uložte pomocí Tlačítko Uložit.
 1. další stažení aplikace PicsArt. Získejte jej prostřednictvím odkazu níže.
PicsArt Photo & Imaging Apps STÁHNOUT
 • Samotný PicsArt je aplikace pro úpravu fotografií, která slouží k přidávání textu a dalších efektů, takže vzhled této domácí nálepky WA je při použití atraktivnější. povídat si.
 1. Poté aplikaci otevřete PicsArt již nainstalováno a na hlavní stránce klepněte na ikona "+". který je uprostřed.
 • Poté vyberte fotografii PNG, která byla dříve upravena v nástroji na vymazání pozadí.
 1. Kvůli výsledkům ořezávání dříve to mohlo způsobit změnu velikosti nálepky WA, potom klepněte na nabídku Nástroje > Změnit velikost a zadejte velikost nálepky WA tak velkou jako 600 x 600 pixelů.
 1. Nálepky WA obecně přidávají vtipná nebo vtipná slova, aby to bylo zajímavější.
 • Stačí klepnout Textové menu a zadejte slova, která chcete použít.
 1. Upravte text a přidejte různé efekty, jako je změna písmo, přidejte ohraničení, přidejte stín a další.
 • Pokud máte jen klepnout ikona šek Nahoře.
 • Chcete-li začít ukládat nálepky WA z vlastních fotografií, stačí klepnout ikona šipky který je v horní části aplikace PicsArt.
 1. Chcete-li uložit upravenou nálepku WA na PicsArt, stačí klepnout Uložit a vyberte možnost Uložte fotografie do svého zařízení pro uložení do vnitřní paměti.
 1. Poslední potřebná aplikace je Osobní nálepky pro WhatsApp který může býtstažení přes odkaz níže.
Apps Social & Messaging Stukalov KE STAŽENÍ
 1. Ujistěte se, že jste vložili všechny nálepky WA, které chcete přidat stejné složky ve vnitřní paměti. Nezapomeňte se připravit alespoň tři nálepky WA.
 1. Otevřete aplikaci Personal Stickers for WhatsApp, poté automaticky detekuje složku, která byla vytvořena dříve. Poté klepněte Přidat tlačítko a vaše nálepka WA bude automaticky přidána do WhatsApp.

 2. Po dokončení jej můžete okamžitě použít ve skupině WhatsApp.

Jak vyrobit samolepky WA bez aplikace

Možná se ptáte, zda umíme vyrobit WA samolepky bez pomoci jakékoliv aplikace? Bohužel po výzkumu Jaka potřebujete další pomoc s aplikací.

Jinými slovy, pokud existuje stránka, která tvrdí, že ví, jak vyrobit nálepky WA bez jakékoli aplikace, ApkVenue se ujistěte 100% podvod!

I tak WhatsApp usnadnil a poskytl nálepky WA zdarma, aniž byste museli instalovat nějaké aplikace. Zvědavý? Přečtěte si prosím níže uvedený článek. Zaručeně můžete okamžitě získat vtipné samolepky.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, takhle si vyrobit vlastní nálepky WA na telefonech s Androidem, které si můžete přímo procvičit, abyste trénovali svou tvůrčí sílu.

Kromě vlastní výroby můžete také stažení sbírka vtipných a vtipných samolepek WA, které si sami vyberete a přidáte je pomocí výše uvedené aplikace.

Uvidíme se v dalším článku Jaka. Hodně štěstí a hodně štěstí!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z Ilham Fariq Maulana.