Out Of Tech

7 slavných herců, kteří v akčních filmech naprosto propadli, žádný talent?

Akční filmy nelze bezstarostně naplnit herci. Obtížné obsazení způsobilo, že několik slavných herců muselo selhat a nést hanbu. Zde je seznam!

Jako herci se po nich vyžaduje, aby se dokázali adaptovat ve všech filmových scénách, které hrají, ať už jde o komedii, mysteriózní až po akci. Pokud nejsou dobří v improvizaci a adaptaci, nebudou se dobře prodávat a jen zřídka jsou povoláni odlévání.

Herci jsou však také lidé. Několikrát jejich herectví selhalo a způsobilo vážné rozpaky. To se nestává jen novým hercům, ale zažili to i slavní herci. Obvykle takový neúspěch zažívají v akčních filmech.

Je to pochopitelné, protože akční filmy jsou považovány za obtížný filmový žánr a vyžadují vysokou přizpůsobivost herců. Tentokrát popíše Jaka 7 slavných herců, kteří při hraní v akčních filmech naprosto selhali. Tady je recenze!

Slavní herci, kteří totálně nedokázali hrát v akčních filmech

Všimněte si, že tato řada slavných herců selhala v akčních filmech, ve kterých hrál. Některé z nich dokonce vedly k ukončení jeho herecké kariéry. Zde je seznam!

1. Kristin Kreuk - Street Fighter: The Legend of Chun-Li (2009)

Kristin Kreuk se narodila a vyrostla v Kanadě a díky televiznímu seriálu, ve kterém hrála, exponenciálně rostla, od Sněhurky: Nejkrásnější ze všech (2001) po Krásku a zvíře (2011-2016).

No a v těch dobách také zkoušel štěstí při hraní v řadě hollywoodských filmů. Některé jsou docela povedené, jako například Partition (2007), ale některé jsou totální propadák, jako například v jednom z pokračování filmu Street Fighter.

Ve filmu jako by jeho herectví chybělo provést no, dokonce bývají normální. Mohlo by to být, to je ovlivněno i nedostatečným rozpočtem ve výrobním procesu filmu, takže film Street Fighter také propadl v pokladnách kin.

2. Tyler Perry - Alex Cross (2012)

Tyler Perry je všestranný herec. Hrál nejrůznější role. A nejen to, je také spolehlivým producentem, režisérem a dokonce i scénáristou. Některé z filmů, které hrál ve stejnou dobu, byly filmy, na kterých sám pracoval.

I přesto Tyler Perry v několika filmech neuspěl. Jedním z nejtěžších je Alex Cross (2012). I tak ale jeho neúspěch v tomto filmu není čistě jeho vinou, ale neprofesionalitou režiséra, který není dobrý v řízení procesu filmové produkce.

Film samotný byl silně kritizován, dokonce i hodnocení kleslo. Na samotném Rotten má tento film pouze 11 %, zatímco na IMDb pouze 4,1/10. Smutné, bando!

3. Pamela Anderson - Barb Wire (1996)

Pamela Andreson byla slavnou televizní hvězdou své doby. Tato popularita pozvala mnoho filmových producentů, aby vstoupili do světa herectví. Hrál také několik filmů, ale jeden, který žalostně propadl, byl film Barb Wire.

Tento film, vydaný v roce 1996, vypráví příběh Pamely Anderson, která bojuje proti zločincům a nepřátelům kolem ní. Bohužel, děj a herecké výkony herců, včetně Pamely, připomínají spíše porno filmy než akční filmy.

V důsledku toho byl tento film kritizován mnoha stranami. Bez legrace, tenhle film dostal záplavu nejhorších cen a nominací, hlavně Zlatou malinu. Styď se, bando!

4. Chris Klein - Stormbreaker (2006)

Chris Klein je hollywoodský herec, se kterým se počítá díky jeho totálnímu a oduševnělému herectví. Jak ale řekl Jaka výše, ne všichni skvělí herci se mohou optimálně projevovat v různých typech filmových žánrů. To samé se stalo Chrisovi.

Po úspěšném hraní v několika filmech si zahrál také postavu Alexe Ridera, tajného špióna ve filmu Stormbreaker (2006). Bohužel tento film neuspěl a málem mu zničil kariéru.

Ve skutečnosti Chrisovo herectví není tak špatné. Dokázal ztvárnit postavu Alexe s totalitou. Podivný a drsný děj příběhu však způsobuje, že se diváci při sledování tohoto filmu dlouho necítí jako doma.

5. Sam Worthington - Souboj Titánů (2010)

Kdo by neznal tohoto hollywoodského herce? Když dosáhl úspěchu ve filmu Avatar (2009), zahrál si i v dalších mezižánrových filmech.

I tak ale obliba Sama Worthingtona postupem času upadala. Mohlo to být způsobeno tím, že jeho herecké schopnosti stále více klesají. Zejména, když hrál v Clash of Titans.

Není to jen film, který není příliš dobrý, herecké výkony jsou zde také docela obyčejné a chybějící provést. To způsobilo, že jeho jméno kleslo ještě víc?

6. Taylor Lautner – Únos (2011)

Kdo by neznal Taylora Lautnera? Tento pohledný a sexy herec se stal idolem, když ztvárnil roli Jacoba Blacka ve filmové franšíze Twilight Saga. Díky filmu jeho kariéra ve světě herectví tak prudce vzrostla.

Postava Jacoba je bohužel tak silná, že nedokáže zahrát ani Taylora provést maximálně pro hraní v jiných filmech. Jedním z nich, který se v té době stal středem pozornosti mnoha lidí, bylo, když si zahrál ve filmu Únos (2011).

V tomto filmu se Taylorovi nepodařilo přinést svěřenou roli. Ve skutečnosti je jako extra herec, který hraje ve filmu poprvé. V důsledku toho se Taylorovo jméno potápělo a téměř nikdy znovu nehrálo film až doteď.

7. Alicia Silverstone - Batman & Robin (1997)

Jako špičková hollywoodská herečka si Alicia zahrála v několika slavných filmech. Většina filmů, které hrál, byly skutečně nejlepší komediální žánrové filmy, například Butter (2011) a Valley Girl (2020).

Alicia také několikrát hrála v akčních filmech. Film Batman & Robin, ve kterém hrál v roce 1997, mu však málem zničil kariéru.

Ano, skutečně, film samotný je také opravdu špatný, dokonce korunován jako nejhorší film o Batmanovi všech dob. Alicino vlastní hraní jako Batgirl se také zdá podivné a krčící se. Možná je Alicia vhodnější hrát v komediálních filmech, dobře!

To byla řada slavných herců, kteří při hraní v akčních filmech naprosto selhali. Co myslíš, bando?

Nezapomeňte napsat svůj názor do kolonky komentářů níže. Uvidíme se u dalšího Jaka článku!

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Diptya.