Software

5 způsobů, jak zvýšit paměť smartphonu zdarma

Pro ty z vás, kteří rádi ukládají velké a velké soubory, ale paměť smartphonu nestačí. Zde je návod, jak zdarma zvětšit paměť smartphonu..

Protože existuje stále více skvělých aplikací a her pro chytré telefony, vnitřní paměť dokonce i 32GB smartphone cítí nedostatek. Zvláště pokud opravdu rádi fotíte a ukládáte videa.

Vlastně ti z vás, kteří rádi fotí nebo ukládají videa, budou vhodnější, pokud si pořídíte smartphone, který je vybaven 64GB nebo 128GB vnitřní pamětí. Ale je to drahé. JalanTikus vám tedy dá tipy nebo jak zdarma navýšit paměť smartphonu.

  • Jak rozšířit vnitřní paměť pro smartphony nižší třídy
  • Plná paměť? Zde je návod, jak ušetřit 16 GB vnitřní paměti iPhone
  • Úplné řešení paměti Android, i když nenainstalujete mnoho aplikací

Jak zvýšit paměť smartphonu

V současné době jsou na trhu dostupné smartphony s 8GB až 256GB vnitřní pamětí, jako např iPhone X nebo Xiaomi Mi Mix 2. Ale cena je velmi drahá. Místo kupování drahých smartphonů s velkou interní pamětí je lepší vyzkoušet následující způsoby, jak přidat paměť smartphonu:

1. Použijte funkci Adoptable Storage Feature

Jedna ze skvělých funkcí v Android Marshmallow je Přijatelné úložiště. Tato funkce umožňuje zacházet s externí pamětí nebo paměťovou kartou jako s interní pamětí.

Zdroj fotografií: Foto: AndroidCentral

Na rozdíl od předchozích verzí systému Android můžete externí paměť převést na interní paměť v systému Android Marshmallow bez vykořenit. Pouze s externí pamětí, kterou máte, se vnitřní paměť smartphonu zvětší.

2. Fotky Google

Protože máte nejlepší selfie smartphone, je přirozené, že se vám opravdu líbí selfie; dokud si neuvědomíte, že paměť vašeho smartphonu je plná selfie fotek. Chcete-li to vyřešit, můžete nainstalovat aplikaci Fotky Google pro ukládání fotografií na váš účet Gmail.

Výhodou Google Photos je, že své fotografie můžete automaticky nahrávat ve standardním formátu neomezený. Takže se nebojte vyběhnout úložný prostor. Jedinečně lze každou vaši fotografii načíst rychle a snadno, aniž byste se museli obávat plýtvání kvótou.

Google Inc. Photo & Imaging Apps. STAŽENÍ

3. Disk Google

Disk Google poskytuje bezplatných 15 GB úložného prostoru při prvním vytvoření účtu Gmail. Můžete do něj volně ukládat fotografie, dokumenty, videa a písně. Můžete k němu také snadno přistupovat z více zařízení.

Aplikace Google Office & Business Tools Apps STÁHNOUT ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. MEGA

Pokud jste člověk, který si často ukládá důležité dokumenty do smartphonu, je dobré to využít MEGA. Zdarma můžete přidat paměť smartphonu až do velikosti 50 GB! To je vše, data, která ukládáte do MEGA, jsou zaručeně v bezpečí, protože jsou přísně šifrována.

Produktivita aplikací Mega Limited KE STAŽENÍ

5. OTG Flashdisk

Váš smartphone ještě není Marshmallow a líný plýtvat kvótou záloha fotografie nebo dokument v cloudové úložiště? Kromě výše uvedených metod můžete použít i jiné metody. Můžeš použít fleška který již podporuje OTG a ukládá data do USB OTG aby se dal otevřít kdykoli a kdekoli. Jen cena tohoto OTG blesku je dost drahá víš alias není zdarma.

Jak? Není snadné přidat paměť na tomto smartphonu? Pokud použijete výše uvedenou metodu, nemusíte se bát, že vám dojde vnitřní paměť smartphonu. Doufejme, že tento článek vás také bude moci více spřátelit se službou cloudové úložiště Ano!

Zdroj fotografií: Zdroj: Droid-Life