Software

jak hacknout heslo wifi pomocí smartphonu Android

některé WiFi sítě jsou nastaveny s hesly, aby je nemohl používat žádný náhodný uživatel. No, jak hacknout heslo wifi s Androidem

Pro získání bezplatného přístupu k internetu se můžeme spolehnout na WiFi síť. Je dobré mít možnost ušetřit větší kvótu, pokud používáme WiFi síť v kampusu, kanceláři nebo na jiných veřejných místech. Bohužel ne všechny WiFi sítě v Indonésii jsou dostupné zdarma.

Ačkoli jsou zdarma, některé sítě WiFi jsou zřízeny Heslo aby jej nemohl použít žádný náhodný uživatel. No, jak hacknout wifi heslo s Androidem, JalanTikus má způsob, tady je recenze!

  • Jak hacknout WiFi, aby bylo naše připojení k internetu rychlejší
  • Jak odpojit cizí WiFi a LAN připojení k internetu přes počítač
  • 12 důležitých tipů, jak zabránit napadení vašeho Androidu přes WiFi a Bluetooth

Jak hacknout heslo WiFi s Androidem

Ve skutečnosti existuje mnoho způsobů, jak hacknout hesla WiFi, zejména pokud používáte počítač. Ale podle Zenith, Tento rok provoz Na internetu dominují chytré telefony. K čemuž v roce 2012 přispěly pouze chytré telefony 40% na provoz světový internet. Mezitím letos provoz Internet chytrých telefonů a tabletů vzrostl na 68%. Pojďme tedy zjistit, jak prolomit heslo WiFi pomocí smartphonu Android!

Jak hacknout heslo WiFi pomocí smartphonu Android

Chcete-li zjistit, jak hacknout heslo WiFi modemu, můžete použít nápovědu aplikace pro Android s názvem WIFI WPS WPA TESTER. Aby tato aplikace fungovala, musí být nainstalován váš smartphone se systémem Android.vykořenit.

Pokud váš smartphone nebylvykořenit, přečtěte si prosím následující článek:

Způsob, jak zjistit heslo WiFi pomocí smartphonu Android, je následující:

  • Stáhněte si aplikaci WIFI WPS WPA TESTER.
Apps Cleaning & Tweaking Alessandro Sangiorgi STÁHNOUT
  • Po instalaci budete vyzváni k instalaci Bussybox a také udělit root přístup. Stačí nainstalovat a dát přístup vykořenit prostě.

  • Pokud máte, můžete začít hackovat hesla WiFi stisknutím tlačítka Obnovit. Kolem vás se objeví seznam dostupných WiFi sítí.

  • Vyberte požadovanou síť WiFi a poté klikněte Připojte automatický PIN. Později automaticky software to bude fungovat, abyste zjistili co Heslo WiFi z této sítě.
  • Pokud bude úspěšný, zobrazí se zpráva jako na obrázku níže. Můžete kliknout Zkopírujte heslo do schránky zadejte heslo k požadované WiFi síti.

Jaka udělal tento článek, jak snadné to je? Hacknutím hesel WiFi pomocí systému Android můžete surfovat zdarma kdekoli, i když najdete síť WiFi, která vyžaduje heslo. Hodně štěstí!

Copyright kandynation.com 2023