Software

toto je nejlepší spouštěč pro iPhone na Androidu, který potřebujete vědět

Pokud chcete mít na svém smartphonu Android vzhled iOS, stáhněte si jeden z níže uvedených launcherů!

Kouzlo iPhone Pro uživatele chytrých telefonů je to pro mnoho uživatelů docela problém. Žádná výjimka pro uživatele Androidu. Také se musíte někdy cítit znuděný pokud se podíváte na rozhraní smartphonu, to je vše.

Jste v pokušení udělat rozhraní na Androidu připomíná iPhone? Vyzkoušet některé spouštěč Nejlepší iPhone pro Android, aby váš mobil vypadal atraktivnější.

  • 50 milionů stažení! Toto je nejprodávanější spouštěcí aplikace pro Android
  • Inteligentní a transparentní motivy, zde je 5 důvodů, proč byste měli vyzkoušet Microsoft Launcher
  • 10 nejúžasnějších aplikací pro Android Launcher

Vyzkoušejte tento Iphone Launcher pro váš Android

chceš váš Android vypadá jako iPhone? Nyní díky schopnosti open source na Androidu můžete upravit vzhled rozhraní Android tak, aby připomínal iPhone. Snaž se některé z nejlepších spouštěčů pro iPhone na Androidu Je to proto, aby bylo rozhraní atraktivnější.

1. CleanUI

Prostřednictvím tohoto spouštěče získáte pohodlný, čistý vzhled a získáte různé efekty, které jsou velmi podobný s iOS. Je to tak, že v tomto launcheru nemohou mít ikony na Androidu velkou podobnost s iPhonem.

Pokud však používáte tento spouštěč, automaticky existuje několik funkcí, jako například: ovládací centrum, oznámení, aplikace se seznamem abecedya některé kontakty, které se změní jako na iPhone.

Apps Desktop Enhancement CleanUI DevTeamHK STÁHNOUT

2. Nova Launcher + TrueiOS

Tento spouštěč vám umožňuje přizpůsobit vzhled widgetů, ikon, gest jejich efektům. Tento launcher najdete na Google Play Store zdarma zdarma alias zdarma. Obvykle něco, co je označeno jako free nebo free, je velmi lákavé. Zejména pro launcher, který bude zkrášlit vzhled váš android.

Softwarové aplikace TeslaCoil prohlížeče STAŽTE SI

3. 6 Plus iOS Launcher

Pokud chcete získat pěkné rozhraní, připomínající iPhone 6a poté vyberte tento spouštěč. Díky tomuto spouštěči 6 Plus pro iOS může váš telefon Android vypadat krásně velmi zajímavé. Láká vás mít takový launcher?

Nebojte se, získáte ho velmi snadno. Zkuste aplikaci otevřít Google Play obchod na vašem mobilu. Poté si můžete tento launcher stáhnout zdarma.

Nicméně, je nedostatek z tohoto jednoho spouštěče. Pokud nainstalujete tento spouštěč, váš telefon Android nainstaluje plné reklam rozptýlené.

4. iLauncher

Chcete získat cool a čistý launcher? Vybrat iLauncher. Prostřednictvím tohoto spouštěče se můžete snadno, rychle a lehce mobilizovat. Instalace tohoto spouštěče tedy nezmění váš Android být pomalý. Váš telefon Android bude moci vypadat krásně, aniž by to způsobilo načítání pomalý alias pomalý. Není to moc ziskové?

5. Spouštěč OS10 pro telefon 7

Tento spouštěč je pro vás velmi snadný. Váš výkon Androidu nebude rušen s instalací tohoto launcheru. Navíc v této aplikaci získáte velmi kompletní pohled jako na iPhone. Velmi zajímavé, že?

6. iLauncher OS 9

Prostřednictvím tohoto spouštěče vy může dělat dobrodružství děláním bzučet aplikaci stisknutím ikony na obrazovce. Není to moc zajímavé? Nicméně, když si nainstalujete tento launcher, nedostanete Funkce 3D Touch.

7. Spouštěč Pro 8

Získáte funkce tapety velmi cool transparentní. Kromě toho má tato tapeta také velmi vysoké rozlišení. Můžete také využít funkci zámku obrazovky pomocí špendlíku zámek. Prostřednictvím tohoto launcheru získáte různé pohledy skvělé tapety toto je zdarma alias zdarma. Wow, velmi ziskové, že?

8. Launcher pro iPhone 7

Instalace dalších aplikací nebo spouštěčů obvykle způsobí, že se váš telefon Android stane více plýtvat baterií. Pokud chcete nainstalovat launcher, který nevybíjí baterii, řešením je instalace Launcher pro iPhone 7 tento. Instalace tohoto odpalovacího zařízení bývá ekonomická, takže nezpůsobí vybití baterie Androidu.

9. Jeden spouštěč

Jeden spouštěč je jedním ze spouštěčů pro iPhone, který je poměrně populární a v Obchodě Google Play se řadí na přední místa. Tento spouštěč již má rozhraní a ikonu který je velmi podobný iPhonu.

Kromě toho se můžete také snadno pohybovat po ikonách na obrazovce, protože tento launcher je k dispozici možnost přejetí nebo přejetí. Můžete také aktivovat režim jedné ruky, když chcete Android používat pouze jednou rukou.

To je nějaký launcher na Androidu, díky kterému bude váš mobil vypadat podobně jako iPhone. Samozřejmě, žádný z těchto launcherů není dokonalý. Pokud chcete dokonalé, je lepší přejít na iOS, ne?