Hry

6 vzrušujících závodních her, které lze hrát online nebo offline na Androidu

No, 6 her, o kterých bude ApkVenue diskutovat níže. Kromě toho, že je to zábava, si můžete vybrat, zda budete hrát online nebo offline. Podívejte se na následující recenzi.

Zdá se, že závodní nebo závodní hry poskytují hráčům další alternativu milovník dostihů provádět rychlé kousky s širokým výběrem vozidel, aniž by někoho ohrozily. Jízda v plné rychlosti, předjíždění a překonávání soupeřů díky rozmanitým arénám dělá většinu hráčů milovat žánr tuhle jednu hru.

Různé možnosti závodní hry připraven hýčkat fanoušky, kteří chtějí zažít pocit závodění pouze s chytrým telefonem. Tak jako 6 her o kterých bude ApkVenue diskutovat níže. Kromě toho, že je to zábava, si můžete vybrat, zda budete hrát online nebo offline. Podívejte se na následující recenzi.

  • Těchto 5 mágových hrdinů VÁS ROZHODNĚ MŮŽE snadno dospět k legendě
  • Těchto 5 položek vám může umožnit rychlejší umístění v mobilních legendách
  • 5 hrdinů, kteří jsou vhodní pro sólovou hru, aby se dostali do Mythic Mobile Legends

6 vzrušujících závodních her, které lze hrát online i offline na Androidu

1. Skutečné závodění 3

Třetí série Skutečné závodění která byla vydána dne únor 2013 nabízí hráčům vzrušení ze vzrušujícího závodění s řadou skvělých akcí. Je jich mnoho výběr auta nejlepší pro použití v závodní aréně se zábavnou hratelností a dokonalým systémem ovládání.

Ohromující grafika vám umožní vidět auta, se kterými budete jezdit velmi detailně, stejně jako místa používaná pro závodění. Online i offline závodění můžete provozovat volně Skutečné závodění 3.

2. Asphalt Xtreme: Rally Racing

Tato závodní hra otestuje, jak dobré jsou vaše instinkty a schopnosti ovládat auto na závodní dráze. Existuje několik typů vozidel terénní který poskytne pocit z jízdy s jedinečnou hratelností. Můžete závodit offline aniž by musel být připojen s internetem. Pokud však chcete poměřit své závodní schopnosti s konkurenty z různých částí světa, můžete použít online režim a soutěžit v multiplayer v reálném čase.

3. Alphalt 8: Airbone

Asfalt 8: Airbone je jedna ze závodních her, která je na Androidu poměrně těžká, ale odpovídá kvalitě a zábavě, kterou hráči při hraní získají. Asphalt 8: Airbone poskytuje více než 40 vozů můžete si vybrat se slavnými značkami, jako jsou Ferrari do Lamborghini.

Můžete také provádět vysoké skoky v plné rychlosti závodní dráha probíhající v různých zemích. Alphalt 8: Airbone vás zaručeně udělá, lze hrát online i offline cítit vzrušení ze závodění Skutečný.

4. GT Racing 2: The Real Car Exp

Je tam více než 60 vozidel s různými známá značka kdo vás přivítá v této jediné závodní hře. Své závodní dovednosti si můžete procvičit soutěží offline před výzvou hráčům z celého světa v online režimu pro více hráčů. Je tomu tak spousta závodní akce co můžete udělat, abyste ukázali, jak moc můžete ovládat hru pomocí této super zábavné hry.

5. Cyklistické závody 2

Pokud vás nudí automobilové závody a chcete si vyzkoušet motocyklové závody, můžete zkusit tuto hru pro Android. Závody na kole 2 poskytuje pocit motocyklových závodů s uhlazenou grafikou a různými možnostmi špinavé kolo což je zajímavé. Můžete hrát offline nebo online s ostatními hráči a vyzkoušet si svůj adrenalin různé překážky se kterými se během závodu setkáte.

6. Super Bike Racer

Další velmi zábavná a návyková závodní hra na motocyklech. Super Bike Racer mít 3D pohled což dělá vizualizaci docela realistickou. Herní ovládací prvky, které se snadno ovládají, stejně jako jedinečná hratelnost činí tuto hru tak zábavnou.

Navíc budete také ošetřeni nádherný výhled během závodu. Lokality používané pro závod jsou k tomu dostatečné cítit výzvu. Skvělé je, že si můžete svobodně vybrat, zda chcete hrát online nebo offline.

No, to je on 6 zábavných závodních her, které můžete hrát online nebo offline na Androidu. Pro fanoušky závodních her si hru stáhněte hned, pojďte!