Hry

5 nejlepších HD her, které lze hrát na Androidu 512 MB RAM

Pro ty z vás, kteří si možná chtějí zahrát skvělé HD hry, ale RAM je stále 512 MB, můžete vyzkoušet některé z následujících HD her!

Pro hráče ApkVenue problém se zpožděním už to není něco cizího, protože to je jedna z překážek hraní her nejčastější. Důvod zpoždění při hraní her existuje mnoho druhů, například příliš malá RAM nebo procesor vestavěný do smartphonu je procesor nižší třídy. Tento problém se však týká pouze prvotřídních her, jako jsou HD hry.

Obecně platí, že požadavky na hraní HD her na chytrých telefonech jsou: mít alespoň 1 GB RAM, je také klasifikován jako velmi chybějící a omezený. Ale i tak to neznamená smartphone s méně než 1 GB RAM neumí hrát HD hry. Protože existují i ​​některé vysoce kvalitní HD hry, které lze spustit na malých smartphonech RAM, nebo alespoň 512 MB RAM. Pro ty z vás, kteří si možná chtějí zahrát skvělé HD hry, ale RAM je stále 512 MB, můžete vyzkoušet některé z následujících HD her!

  • 5 HD Graphics Android FPS her, které lze hrát na smartphonech s malou RAM
  • 5 anime her pro Android s nejlepší 3D grafikou v historii
  • 5 nejhorších plagiátorských her, které byste neměli hrát

5 nejlepších HD her pro hraní na Androidu 512 MB RAM

1. Assassin's Creed Pirates

První je Assassin's Creed. Zpočátku byla tato hra dostupná pouze na PlayStation a PC. Nyní je však k dispozici pro Android. Na samotném Androidu jich je několik série Assassin's Creed a jedním z nich je Assassin's Creed Pirates, v této jedné sérii se vlastně moc neliší od ostatních sérií, jen je hlavním příběhem této hry námořník.

Assassin's Creed také jedna z nejznámějších her, protože je to hra ze staré školy. A v současné době se Assassin's Creed stále vyvíjí. Mluvit o Assassin's Creed Pirates Android se může ptát spousty lidí, ano, když vidím tuto HD grafiku, nezpožďuje se při hraní? Ne, i když je vložená grafika velmi vysoká, tato hra je schopna běžet dál RAM smartphonu pod 1 GBa ApkVenue doporučuje, aby váš smartphone měl alespoň 512 MB RAM.

2. Divoká krev

Divoká krev také hra, která není o nic méně zajímavá. Tato hra byla vydána již dlouhou dobu, ale fanoušků této hry přibývá každým dnem. Když mluvíme o grafice, ApkVenue se nemusí bát. Protože, Divoká krev ukázat velmi propracovanou grafiku a perfektní.

Uvnitř je spousta zábavných věcí divoká krvavá hra tento. Kromě kvalitního vzhledu je i design postav férový dokonalé a jedinečné. Nejen to, hra Wild Blood se také velmi snadno hraje. Chcete-li hrát tuto HD hru, potřebujete pouze chytrý telefon 512 MB RAM to je v pořádku.

3. Need For Speed: Bez omezení

Need For Speed: Bez omezení je závodní hra pro Android, která je po grafické stránce poměrně dobrá. Možná se dá říct i Need For Speed: No Limits akční hry, protože v této hře je mnoho vypjatých scén.

Need For Speed: No Limits nabízí závodní téma, které je trochu jinak s jinými závodními hrami. Dalo by se říci, že Need For Speed: No Limits je velmi extrémní závodní hra.

Jedinečnost Hra Need For Speed: No Limits Podle Jaka je jedním z nich proto, že nabízí mnoho tratí, zábavných závodních témat a navíc grafika této hry dokáže konkurovat hrám pro PlayStation. A nejen to, v této hře se představí i hráči desítky slavných aut. Ve skutečnosti není propracovanost této hry zátěží, protože je prokázáno, že Need For Speed: No Limits běží hladce na Androidu 512 MB RAM.

4. Písečná bouře: Pirátské války

Písečná bouře: Pirátské války je lehká HD hra, která je úplně jiná než ostatní. Zde hráči pocítí skutečnou výzvu. proč tomu tak je? Protože tato hra představuje velmi obtížnou a stresující misi.

Sandstorm: Pirate Wars je hra s bojovou tématikoua střelba je vaše práce! Přestože se tato hra netýká příběhu, je pro vás velmi povinná. Proč? Protože je to také kvůli této hře Sandstorm: Pirate Wars ne příliš těžké takže můžete hrát na chytrých telefonech s alespoň 512 MB RAM.

5. Ravensword: Shadowlands

Pokud vás zajímá více dobrodružné hry, tak Ravensword: Shadowlands je jedna z nejlepších her, které byste si teď měli zahrát. Ravensword: Shadowlands představuje takové volné dobrodružství a rozsáhlý průzkum. Kromě toho, že hra Ravensword: Shadowlands ukazuje velmi propracovanou HD grafiku, je na tom docela dobře i po herní stránce alias velmi vzrušující! Protože budete pozváni na dobrodružství s cílem vymýtit obry ve velmi široké aréně.

Upřímně je toho hodně zajímavá stránka této hry, jako je design postavy, který vypadá stručně, navíc tato hra také ukazuje velmi dobrý výhled. Už od pohledu je jasné, že Ravensword: Shadowlands bude těžké hrát. Ale ukazuje se, Tato hra je při hraní velmi stabilní, i v 512 MB RAM může běžet plynule.

To je 5 nejlepších Android HD her, které lze hrát na 512 MB RAM. Jak? Máš zájem? Nebo jste stále na pochybách? Nemusíte se bát, protože pět výše uvedených HD her Jaka prokázala, že mohou fungovat stabilně na chytrých telefonech s nižšími specifikacemi. Hodně štěstí!