Hry

10 sexy her pro Android, které jsou zakázány nezletilým

Z mnoha dnešních skvělých her pro Android existují hry, jejichž přítomnost v Obchodě Google Play je zakázána, protože jsou považovány za příliš nebezpečné pro nezletilé!

Nejen chatovací aplikace nebo sociální média, na vašem smartphonu Android nesmí chybět ani hry. Protože hry na chytrých telefonech jsou dnes nejen zábavné, abyste se zbavili nudy, ale také dokážou pobavit ohromující grafikou.

Z mnoha dnešních skvělých her pro Android existují hry, jejichž přítomnost v Obchodě Google Play je zakázána, protože jsou považovány za příliš nebezpečné pro nezletilé!

  • 15 nejlepších her pro Android pro Google Cardboard VR
  • 8 Zakázané aplikace pro Android Není v Obchodě Google Play
  • Ne Deep Web, toto je 10 nejstrašlivějších zakázaných stránek na světě!

Sexy zakázané hry pro Android

Jak víte, Obchod Play je otevřen všem vlastníkům účtů Google. Co se tedy stane, když do Obchodu Play přistupují nezletilí? Může to být nebezpečné, pokud si nainstalují následující zakázané sexy hry:

1. Sexy dívka líbání

Už z názvu jste museli vědět, že se jedná o hru pro dospělé, která je malým dětem jednoznačně zakázána. Hry Sexy dívka líbání vyžaduje, abyste v této hře přitahovali opačné pohlaví. Pokud uspějete, dostanete polibek!

2. Sexy Snake

Stejně jako legendární hra Snake na Nokii 3310, hry Sexy had vyžaduje, abyste zhltli všechno jídlo, aniž byste narazili do jeho vlastního těla. Jedinečně, čím vyšší body v této zakázané sexy hře, tím více sexy bude Pozadí zobrazeno.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Sexy Babe Bounce Boobs

Uhm, hry Sexy Babe Bounce Prsa to může být vhodné pro vás, kteří jste akutně svobodní. Protože tato hra vám dá flexibilitu dotýkat se částí těla postav v této hře.

Jedinečné je, že pokaždé, když se v určité části dotknete obrazovky, tělo této herní postavy se pohne. Už jen při představě už víte, proč je tato hra malým dětem zakázána?

4. Foukací sukně

Stejně jako Sexy Babe Bouncing Boobs vás tato hra trénuje v tom, abyste byli škodolibí. Který, ve hře Foukací sukně Sexy dívčí postavě v této hře můžete fouknout na obrazovku, abyste zvedli sukni. Představte si ten žert, ne?

5. Sexy karta (Solitaire)

Pro ty z vás, kteří rádi hrají karetní hry, musíte znát Solitaire, že? Na rozdíl od starého Windows Solitaire je hra Sexy karta je hra Solitaire, která prodává sexy, takže není bezpečná pro nezletilé.

Ne obyčejná sada karet, hra Sexy Card (Solitaire) nabízí sadu herních karet s povrchem sexy ženského obrázku. Pokud nevěříte, může se stát fantazijním materiálem!

ZOBRAZIT ČLÁNEK

6. Fap Ninja

Pokud vaši bratři a sestry hledají hru Ninja Naruto, nenechte ho ztratit se a stáhněte si ji Fap Ninja. Důvodem je, že se jedná o sexy hru pro Android, která je zakázaná, protože v ní zobrazuje mnoho obrázků a simulací scén pro dospělé.

7. Sexy Najdi rozdíly

Další zakázaná hra pro nezletilé je Sexy najít rozdíly. V této hře musíte najít výrazné rozdíly, které existují v každé fázi. Jedinečně každá fáze této hry využívá Pozadí sexy žena.

8. Hotel Casanova

Tato hra, která nese neformální žánr, má vzrušující příběh se smyslným žánrem. Musíte splnit výzvy a mini hry v Hotel Casanova potěšit krásné ženy, které v této hře poskytují výzvy.

9. Útok na Moea

Místo rozmazlování sexy dívek musíte čelit sexy a roztomilým nepřátelům Útok na Moea. Způsob, jak to porazit, je snadný, k útoku stačí klepnout na obrazovku.

10. VGAR

Tato hra je opět speciálně vytvořena tak, aby hýčkala dospělé nezadané, kteří chtějí zažít zkušenost s přítelem. Ano, VGAR umožňuje mít virtuální přítelkyni. Podmínkou je, že tuto hru musíte hrát s pomocí VR.

Jako VR hra je tato hra zakázána, protože je plná sexy nuancí. Na začátku si můžete vybrat sexy dívku na rande a pozvat ji do místnosti. Dále si s ním musíte promluvit a hýčkat svou virtuální přítelkyni.

To je 10 zakázaných her pro Android, které by nezletilí neměli hrát. Kromě toho, že jsou sexy, jsou výše uvedené hry také zakázány, protože jsou plné scén pro dospělé, které nejsou vhodné pro hraní malých dětí.

Některé ze zakázaných her pro Android jsou dostupné v Obchodě Google Play a některé byly zablokovány. No, zkusil jsi to, ne?