Software

zde jsou 4 aplikace pro fotoaparát, jako je gopro na vašem Androidu

Následuje seznam aplikací pro kamery GoPro, což je aplikace pro fotoaparát na chytrých telefonech, která je podobná GoPro a lze ji použít jako alternativu. Zvědavý?

Ty jsi ten, kdo mluví akční fotografie Samozřejmě je těžké se toho zbavit Staň se profesionálem. Ano, je to tak, tento fotoaparát je velmi dobře obeznámen s používáním pro extrémní aktivity nebo pro nahrávání videí ve vodě, protože má vynikající kvalitu a odolnost.

Vlastnit GoPro kameru je snem mnoha milovníků fotografování venkovní. Ale zlato, rozpočet vlastněné je často omezeno tak, že je to jen sen. Hej, nezoufejte. Protože se ukázalo, že na smartphonech Android existuje několik aplikací pro fotoaparát, které jsou podobné GoPro a lze je použít jako alternativy. Zvědavý? Zde je seznam aplikací pro GoPro pro Android kamery!

  • 5 tajemství, jak se stát spolehlivým fotografem s chytrým telefonem
  • Mám používat smartphone s duálními fotoaparáty? Zde je odpověď!
  • Snadné způsoby, jak zveřejňovat 360° fotografie na Facebooku bez speciálního fotoaparátu

4 GoPro Camera Apps na Androidu

1. Kamera Eye Fish

Zdroj fotografií: Foto: Obchod Google Play

Lamousi poskytuje alternativu pro ty z vás, kteří chtějí mít aplikaci pro fotoaparát Android podobnou GoPro. Tato aplikace již umožňuje uživatelům pořizovat snímky, jako by byly podobné tomu, co vidí rybí oko, s úhlem až 180 stupňů. Tato aplikace má také několik možností filtru, díky kterým budou fotografie vypadat zábavně.

Ti z vás, kteří chtějí tuto aplikaci, zaručeně nebudou litovat, protože produkuje fotografie v kvalitě HD (High Definition) pro zachycení vašich nejlepších okamžiků. Tato aplikace, kterou lze použít pro zařízení Android v4.0 a vyšší, může být levnou variantou pro ty z vás, kteří chtějí GoPro kameru.

2. YI Action Camera Sportovní kamera

Zdroj fotografií: Foto: Obchod Google Play

Tato aplikace pro fotoaparáty Android, jako je GoPro, zaručeně uživatele nezklame, protože toto zařízení již má dostatek funkcí, které vám umožní vyjádřit a zachytit ty nejlepší okamžiky.

Můžete si také užít různé editační efekty pro lepší fotografie, od HDR efektů, Half Planet, Tiny Planet, Spiral Galaxy a tak dále. Toto zařízení také podporuje manuální nastavení pro závěrku/ISO/EV/wb, což usnadňuje a zjednodušuje použití v různých situacích.

Uživatelé budou rozmazleni také 18 možnostmi snímání videa a 5 režimy snímání s nejlepšími efekty podle jejich individuálních potřeb. Rozhraní aplikace je poměrně atraktivní a snadno se v něm pohybuje a poskytuje přidanou hodnotu, která se neobjevuje v některých jiných aplikacích fotoaparátu.

3. GoPro CamSuite

Zdroj fotografií: Foto: gopro-camsuite.en.uptodown.com

V současné době již existuje poměrně mnoho možností aplikace fotoaparátu, jako je GoPro Android, které lze zdarma stáhnout na Android Google Play obchod. Jedna věc, kterou můžete zkusit, je GoPro CamSuite. Nejen, že má funkci pro pořizování snímků, ale tato aplikace je vybavena také funkcemi pro pořizování sofistikovaných videí.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. Kamera FishEye Live

Zdroj fotografií: Foto: Obchod Google Play

Poslední kamerovou aplikací podobnou GoPro pro Android s výsledky jako u profesionálního fotografa je FishEye Camera Live. Není třeba utrácet mnoho kapitálu, abyste získali skvělé fotografie, pouze s pomocí fotoaparátu gadgets. Tato aplikace nabízí funkce, jako jsou panoramata, takže prostor pro pořízení objektu je poměrně široký. Výběr čoček v této aplikaci je rozdělen do tří konkrétně čoček rybí oko kruh, čtvercová čočka rybího oka a nakonec konvexní čočka.

No, jak? Osvědčeno, že? Vyzkoušejte si, jak funkce kamery GoPro není nemožná s pomocí několika možností kamerových aplikací podobných GoPro v systému Android, které byly popsány. Tak co, vyzkoušeli jste některou z možností? Šťastnou kreativitu!