Software

jak snadno vytvořit stop motion videa na Androidu!

Chcete vědět, jak vytvořit stop motion videa na Androidu? Pokud nevíte, věnujte zvýšenou pozornost krokům v tomto článku!

Chtěl jsi někdy vytvářet stop motion videa? Samozřejmě jste museli mít chuť vyrábět stop motion videa, ať už chcete překvapit svého milence, oslavit narozeniny svého nejlepšího přítele nebo dokonce dát formulář překvapení ke svým rodičům. Není to tak?

Pak, co musíte udělat stop motion videa? Možná si většina z vás představí, když uděláte stop motion videa potřebuje také pokročilý fotoaparát editor videa ty kvalitní. Bohužel se o tom dá polemizovat. Můžete to udělat ze svého smartphonu lol. Proto v tomto článku ApkVenue poskytne jak vytvořit stop motion videa na android. jste zvědaví?

  • Jak nahrávat zpomalená videa na low-end telefonech Android
  • 5 nejlepších smartphonů pro nahrávání zpomalených videí
  • Podívejte se na toto děsivé bleskové video ve zpomaleném formátu

Jak vytvořit stop Motion Video na Androidu

Jak udělat stop motion videa používání smartphonu Android je vlastně snadné, pokud máte vysoká tvůrčí síla ve výrobě. Ach jo, jak to udělat stop motion videa na Androidu v tomto článku potřebujete aplikaci chlapi. Použití je snadné Jak to, rozhraní je jednoduché, takže můžete udělat, jak vytvořit stop motion videa na studni HP. Jaká je aplikace?

Stáhněte si Motion - Stop Motion Camera pro tvorbu krásných stop Motion videí

Ano, jak vyrobit stop motion videa na Androidu je to snadné, jak již bylo zmíněno. Než však zkusíte, jak vyrobit stop motion videa pomocí smartphonu Android, bylo by hezké, kdybyste zvolili dobrý koncept. Takže v době exekuce je vše připraveno. Tak, postupujte podle kroků, jak to udělat stop motion videa na HP opatrně ano.

  • Za prvé, zjevně musíte Stáhnout Motion - Stop Motion Camera první ano. Můžete si jej stáhnout pomocí odkaz pod tímto.
Feras Alnatsheh Video & Audio Apps KE STAŽENÍ
  • Po úspěšném stažení Motion - Stop Motion Camera, jak to udělat stop motion videa V systému Android je dalším krokem otevření aplikace. Při prvním použití se vám zobrazí úvodní stránka Motion - Stop Motion Camera. V pravém horním rohu je ikona "+“ která slouží k výrobě projekt Nový. Poté, po jeho stisknutí, se vám znovu zobrazí možnost, vyberte ikonu fotoaparátu v pravém dolním rohu začít, jak vytvořit stop motion videa pomocí smartphonu Android.
  • Jak udělat stop motion videa na dalším mobilu aplikace přistoupí k fotoaparátu a vy můžete stop motion videa v módě krajina. Po dokončení nahrávání, vyberte ikonu zaškrtnutí napravo.
  • Po úspěšném zhotovení stop motion videa na Androidu uvidíte výsledky, které jste vytvořili. Zajímavé je, že můžete smazat snímky které se podle vás nepovedlo. Kromě toho, zajímavé funkce v aplikaci, aby stop motion videa pomocí jiných smartphonů Android můžete přidat rámyznovu stisknutím ikony fotoaparátu.
  • Poté funkce, jak vyrobit stop motion videa na dalším HP je, že se dá upravit rychlost popř snímková frekvence ve videu, které jste vytvořili. Můžete to nastavit až 50 snímků za sekundu. Poté vyberte možnost v pravém horním rohu a máte hotovo. Páni, zajímavé že?

Jak udělat stop motion videa na Androidu je to velmi snadné, že? Stále se najdou tací, kteří si to myslí stop motion videa je to těžké? Jejda, nezoufejte chlapi. Použijte svou tvůrčí sílu, dejte toto video své přítelkyni, aby vás stále milovala, hehehe. Existuje způsob, jak to udělat stop motion videa pomocí jiného skvělého smartphonu Android? Pokud existují, podíl váš názor ve sloupci komentářů níže ano.