Sociální sítě a zprávy

jak snadno změnit id řádek bez změny čísla

Chcete nahradit ID řádek dobrým jménem? Je to snadné, stačí použít, jak změnit tento ID řádek z Jaka. Zaručeně můžete smazat ID řádek bez změny čísla.

Jako jedna z nejpopulárnějších chatovacích aplikací nabízí Line řadu funkcí, které nejsou jen pouhé povídat si díky kterému se uživatelé cítí jako doma.

Když mluvíme o lince, Jaka opět poskytne tipy na aplikaci.

Někdy nejsme spokojeni s ID, které jsme vytvořili, proto mnoho uživatelů linky chce nahradit své ID lepším jménem.

No, tentokrát vám Jaka řekne jak jak změnit ID linky na vašem smartphonu Android. Podívejme se na článek.

Jak změnit ID linky na Androidu

Stejné jako aplikace povídat si nebo sociální sítě obecně, Line také vyzývá své uživatele, aby měli pro aplikaci speciální ID.

Na rozdíl od jiných aplikací však ID v aplikaci Linka nelze snadno změnit. Dokonce i někteří lidé si myslí, že ID Line nelze nahradit od doby, kdy byla poprvé vytvořena.

Nejprve si stáhněte aplikaci Line, pokud ji nemáte:

Aplikace Social & Messaging Naver STÁHNOUT

Aplikace Linka ve skutečnosti neposkytuje funkce pro změnit ID řádek. Existují však alternativy, které svým uživatelům umožňují změnit ID linky.

Jaka zkontroluje dva z nich, abyste mohli změnit ID linky bez nutnosti přeinstalovat aplikaci nebo změnit alias pomocí jiného mobilního čísla.

Jak změnit ID linky bez přeinstalace

Mnozí si také myslí, že pro změnu ID na lince je nutné nejprve znovu nainstalovat aplikaci na používané zařízení Android.

Ve skutečnosti to není nutné, pokud uvedete nové aktivní číslo pro nové ID linky. Chcete-li uplatnit jak změnit ID linky bez nutnosti přeinstalace postupujte podle následujících kroků:

Krok 1 – Odhlaste se z účtu

 • Není třeba odinstalovat, stačí se odhlásit z aplikace Linka. Na rozdíl od jiných způsobů odhlášení z aplikací musíte na svém smartphonu přejít do nabídky nastavení. Vyberte nabídku Aplikacea poté vyberte aplikaci Čára.

Krok 2 – Vymažte data

 • Vybrat Úložný prostor, poté data v aplikaci smažte kliknutím VYČISTIT DATA a VYČISTIT MEZIPAMĚŤ. Pokud ano, můžete říci, že jste se odhlásili.

Krok 3 – Vstupte do aplikace Linka

 • Vstupte do aplikace Linka, poté se zobrazí obrazovka, jak je uvedeno níže. Vybrat Přihlásit se vytvořit nový účet.

Krok 4 - Zadejte číslo mobilního telefonu

 • Zadejte číslo mobilního telefonu, které máte a je aktivní, poté počkejte na ověřovací kód, který Linka na toto číslo zašle. Pokud jste obdrželi kód, zadejte jej a vyberte další.

Krok 5 - Zadejte jméno

 • Zadejte název, který chcete použít v aplikaci Linka, a poté vyberte Registrovat.

Krok 6 – Zadejte nové ID

 • I když jste zadali své jméno, vaše nové ID linky ještě neexistuje. Klikněte na svůj profil a poté vyberte sekci ID. Zadejte nové požadované ID, pokud je k dispozici, pokračujte výběrem Uložit.

Jak změnit řádek ID bez změny čísla mobilního telefonu

Předchozí metoda vyžaduje, abyste použili nové číslo mobilního telefonu nebo jinými slovy, musíte změnit číslo svého mobilního telefonu, abyste získali nové ID linky.

Tentokrát to zvládnete s jak změnit ID linky se svým starým číslem. Jako co? Postupujte podle následujících kroků:

Krok 1 – Nastavte Line účet pro obětování

 • Nejprve potřebujete další účet linky, který bude použit jako „oběť“, abyste mohli získat nové ID linky. Kromě toho se musíte ujistit, že původní účet linky, který používáte, je nyní ověřen s číslem HP, které také aktivně používáte.

Krok 2 – Aplikace Logout Line

 • Opět se musíte odhlásit z aplikace Linka. Metoda je přesně stejná, jako jaka vysvětlila v první metodě, totiž pomocí smazat data v nabídce nastavení aplikace.

Krok 3 – Vymažte data

 • Ujistěte se, že kliknete na dvě důležité možnosti, tj. VYČISTIT DATA a VYČISTIT MEZIPAMĚŤ.

Krok 4 – Linka pro přihlášení

 • Otevřete aplikaci Linka a vyberte Přihlásit se a přihlaste se pomocí obětního účtu, který jste poskytli dříve.

Krok 5 - Zadejte číslo mobilního telefonu

 • Poté budete požádáni o zadání svého mobilního čísla. Zadejte číslo mobilního telefonu, které také používáte na svém původním účtu Linky (jehož ID chcete změnit).

Krok 6 - Počkejte na potvrzovací SMS

 • Počkejte, až obdržíte potvrzovací SMS, a poté zadejte ověřovací kód znovu.

Krok 7 – Znovu se odhlaste z účtu linky

 • Po úspěšném přihlášení se musíte znovu odhlásit stejným způsobem jako předtím (smazat data a mezipaměti v nabídce nastavení aplikace).

Krok 8 – Znovu se přihlaste a změňte ID

 • Pokud ano, vstupte znovu do aplikace Linka a zvolte přihlášení. Tentokrát zadejte svůj původní účet, u kterého chcete změnit ID. Znovu budete požádáni o zadání čísla svého mobilního telefonu a ověření. Opět použijte stejné číslo HP. Po dokončení procesu ověření můžete změnit ID linky prostřednictvím nabídky profilu.

Zřeknutí se odpovědnosti

U metody alias, jak změnit ID řádek bez změny čísla mobilního telefonu výše, nelze říci, že procento úspěchu je 100%.

Faktorem selhání výše uvedené metody mohou být různé faktory, jako je ověřovací a bezpečnostní systém aktualizovaný aplikací Linka nebo selhání registrace čísla mobilního telefonu.

To jsou dvě alias metody jak změnit ID linky na Androidu bez nutnosti přeinstalace nebo změny čísla mobilního telefonu. Ti z vás, kteří chtěli změnit ID Line, ale neví jak, nyní můžete přímo implementovat výše uvedené metody. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Android nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.