Software

3 způsoby, jak hacknout pevný disk uzamčený heslem

Už se vám někdy stalo, že jste zamkli pevný disk heslem, ale zapomněli jste heslo? Pokud ano, JalanTikus existuje sbírka softwaru pro hacknutí obsahu pevného disku, který zapomněl heslo.

Protože bezpečnost je všechno, měli byste být přátelští pro ty z vás, kteří na počítači nebo smartphonu ukládají velké množství dat Heslo. Není výjimkou pro váš pevný disk, který obsahuje mnoho dokumentů, jako jsou fotografie, videa nebo jiné dokumenty.

Jen občas zapomeneme co Heslo náš pevný disk, abychom neměli přístup k datům na něm a nemohli je používat. Nebojte se, JalanTikus má způsob zaseknout zamčený pevný disk Heslo.

  • Jak opravit vadný sektor nebo poškozený pevný disk, aby nedošlo ke ztrátě dat!
  • 10 tipů pro výběr externího pevného disku, který se snadno nepoškodí
  • Snadné způsoby přidání paměti RAM do počítače pomocí interního pevného disku

Software pro Hack Heslo Pevný disk

Pokud máte šifrovaný pevný disk Heslo, musí být těžké to otevřít. Neexistuje žádný zvláštní způsob otevření Heslo zamčený pevný disk. Důvodem je, že se stávající BIOS automaticky aktivuje a požádá o něj Heslo.

Můžete však zkusit hacknout Heslo pevný disk snadno pomocí následujícího softwaru pro hackování pevného disku:

1. HDD Unlock Wizard

Dá se říci, že HDD Unlock Wizard je software nejsnadněji použitelný hack na pevný disk. Způsoby práce software to je smazáním všech Heslo používá pevný disk včetně hlavní heslo. Stáhněte si HHD Unlock Wizard zde.

bohužel, software toto lze použít pouze na pevném disku IDEA a SATA. Také mějte na paměti, že data na pevném disku, která byla hacknuta pomocí Průvodce odemknutím HDD, budou také odstraněna. Takže průvodce odemknutím HDD je software což je vhodné pro ty z vás, kteří potřebují pevný disk více než data na něm.

2. HDD Victoria

Na rozdíl od průvodce odemknutím HDD, softwareHDD Victoria nesmaže data v něm obsažená. Software Tento hack na pevný disk bude fungovat tak, že shromáždí všechny informace na něm uložené. Později můžete získat data vč Heslo které používá. Stáhněte si Victoria HDD zde.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Ultimate Boot CD

Každý pevný disk je vybaven hlavní heslo Pro případ, že bys jednoho dne zapomněl Heslo. S hlavní heslo Doufáme, že díky tomu mohou uživatelé snadno otevřít pevný disk bez ztráty dat na něm. Stáhněte si Ultimate Bood CD zde.

Pokud jde o způsob použití Ultimate Boot CD resetování hesla pevného disku, konkrétně:


- Pak si stáhněte Ultimate Boot CD hořet na CD a spusťte softwareji z CD.


- Další typ Odemknouta odpovězte 1. Vyplňte hlavní heslo.


- Pokud bude úspěšný, napište DISPWDa odpovězte 1. Zadejte znovu hlavní heslo a otevře se pevný disk uzamčený heslem.

No, s 3 software dříve můžete snadno hacknout pevný disk uzamčený heslem. Už si nemusíte dělat starosti, pokud zapomenete heslo pevného disku, které používáte. To je také užitečné, pokud kdykoli najdete pevný disk na silnici víš.. Haha