hry pro Android

jak trvale smazat účet mobilních legend (aktualizace 2020)

Chcete začít znovu hrát Mobile Legends od nuly na stejném zařízení? Nejprve smažte svůj starý účet! Zde je návod, jak trvale smazat účet ML v systému Android.

Jak odstranit účet Mobile Legend poměrně hodně žádaná, i když je tato hra stále zaneprázdněná hraním mnoha lidí. Hra s největším počtem hráčů na mobilní platformě se prodává opravdu dobře, opravdu.

Vydáno v roce 2016, nyní Mobilní legendy: Bang Bang již má miliony hráčů po celém světě. Ve skutečnosti počáteční spuštění vyvolalo kontroverze a případy plagiátorství.

Mobile Legends popularizuje žánr MOBA nebo Online bitevní aréna pro více hráčů na mobilní platformu, která byla dříve oblíbená pouze u PC hráčů prostřednictvím DOTA a League of Legends.

Demografie hráčů Mobile Legends se neomezuje pouze na dospívající chlapce. Ve skutečnosti je mnoho dospělých a žen také závislých a stávají se profesionálními eSports sportovci.

Přestože je tato hra zdarma, existují nákupy v aplikaci nebo nákupy ve hře. Skvělí hrdinové nebo skiny jsou často „jed“, díky kterému jsou hráči ochotni utratit miliony rupií, aby si je koupili.

Pro ty z vás, kteří jsou unaveni nákupem předmětů ve hře, odinstalace Mobile Legends nemusí nutně vyřešit váš problém. Zde je návod, jak trvale odstranit Mobile Legends.

Jak trvale smazat účet Mobile Legends na telefonu Android

Existuje mnoho dalších důvodů, proč lidé chtějí vědět, jak trvale smazat účet ML. Počínaje snahou zkrátit dobu hraní her, specifikacemi HP, které nejsou kvalifikovány, a dalšími.

Občas se také najdou hráči, kteří chtějí svůj ML účet předělat od začátku, protože starý účet ano míra výhry špatná nebo nízká hodnost.

Pokud odinstalujete Mobile Legends, je to snadné, bando. To však problém neřeší, protože když jej znovu nainstalujete, váš starý účet bude také vrácen.

Mobile Legends má funkci, kde můžete svůj ML účet svázat s účtem sociálních médií jako zálohu, aby se vaše data snadno neztratila.

Jaka překoná výše uvedený problém, dá vám vědět jak odstranit účet Mobile Legends aby mohl být trvale smazán z vašeho smartphonu nebo zařízení Android.

Pak už jen postupujte podle níže uvedených kroků:

1. Přejděte do nabídky Nastavení účtu

  • Otevřete na svém Androidu aplikaci Mobile Legends a poté vyberte sekci profilu. Po zobrazení vašeho profilu vyberte možnost Nastavení účtu která je v nejnižší poloze.

2. Vyberte Připojený účet

  • V tomto případě Jaka používá k hraní Mobile Legends účet na Facebooku. Dalším krokem je výběr možnosti Svázat účet.

3. Zrušte vazbu účtu

  • Pokud se zobrazí obrazovka jako na obrázku níže, musíte jako další kliknout na alias Facebook Unbind.

4. Hotovo Zrušit vazbu

  • Chcete-li smazat svůj účet z Mobile Legends, posledním krokem, který musíte udělat, je vybrat OK.

5. Přejděte do nabídky Nastavení aplikací

  • Není to tak úplně, stále musíte dokončit několik dalších kroků. Ukončete aplikaci Mobile Legends, poté přejděte do nabídky nastavení a aliasu správy aplikací Aplikace. Vyberte aplikaci Mobile Legends.

6. Vymažte data Mobile Legends

  • Po otevření musíte vyčistit účet, který jste dříve smazali. To je třeba provést, aby byl účet zcela trvale smazán.

  • Trik je ve výběru možnosti Úložný prostora poté stiskněte VYČISTIT DATA a VYČISTIT MEZIPAMĚŤ.

7. Vymažte účet Data Bind

  • Nakonec přejděte do aplikace, kterou používáte jako účet Mobile Legends. Jaka, který používá účet na Facebooku, jde přímo do aplikace Facebook v menu Aplikace.

  • Pokud ano, vyberte Úložný prostor pak VYČISTIT DATA a VYČISTIT MEZIPAMĚŤ přesně tak, jak jste to udělali v aplikaci Mobile Legends. Tímto způsobem byl váš účet ML oficiálně trvale smazán.

BONUS: Jak snadno vytvořit 2 účty ML na 1 HP, opravit míru výher!

Chcete předělat svůj účet Mobile Legends, ale nechcete smazat starý účet ML? Nebojte se, Jaka má na to také řešení.

Můžete snadno vytvořit 2 ML účty na stejném mobilu. Chcete-li získat další podrobnosti, můžete postupovat podle následujícího návodu:

ZOBRAZIT ČLÁNEK

To je jak odstranit účet Mobile Legends na Androidu úplně nebo trvale. Nyní si můžete otevřít nový list, neboli začít své dobrodružství ve světě ML úplně znovu.

Ale těm z vás, kteří mají polovičaté úmysly, ApkVenue doporučuje svůj účet nemazat, protože jednoho dne toho budete určitě litovat.

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.