Out Of Tech

7 nejlepších filmů o kriminalitě mladistvých, které by se neměly napodobovat!

Kriminalita mládeže je zajímavé téma, o kterém se dá mluvit. Zde je několik filmů, které pojednávají o kriminalitě mladistvých

Mnozí říkají, že dospívání je nejvzrušující období. Život se cítí velmi uvolněný bez jakýchkoli těžkých břemen.

I tak je dospívání nejzranitelnější fází lidského vývoje. Špatná asociace způsobí, že budoucnost mládeže bude bezútěšná.

Zejména s rychlým rozvojem technologií. Existují teenageři, kteří používají technologie k páchání neplechy, jako je šikana nebo dokonce hackování jiných lidí.

7 nejlepších filmů o kriminalitě mladistvých

Kriminalita mládeže je téma diskutované v literatuře a filmech, gangy. No, v tomto článku bude Jaka diskutovat o několika filmech o kriminalitě mladistvých.

Tyto filmy mají zábavné a vtipné příběhy, ale existuje mnoho scén, které nejsou vhodné pro děti.

Pokud jste zvědaví a jste dost staří na to, abyste se na tyto filmy dívali, pokračujte, podívejme se na Jakovu recenzi níže!

1. American Pie (1999)

Dětem generace 90. let musí být tento film velmi dobře znám. Prci, Prci, Prcičky pojednává o kriminalitě mladistvých a sexuálním průzkumu.

Vypráví příběh 5 seniorů na podivínské střední škole. Pět z nich se snaží zbavit svých panen před dokončením střední školy.

Problém je, že jejich nevinná povaha dělá všechno legrační. Tento film má spoustu obscénních scén, které děti nesmějí vidět.

2. Easy A (2010)

Lehké je komedie v hlavní roli Emma Stoneová. Tento film dokázal dosáhnout 75 milionů USD, přestože jeho rozpočet byl pouze 8 milionů USD.

Vypráví příběh teenagerky Olive, která spolu nikdy nerandila. Byl však donucen svému příteli lhát, že měl sex se studentkou.

Lež se šíří po celé škole a přináší nové problémy. O Olive se říkalo, že je levná žena, která se vyspí s kýmkoli. Páni!

3. Sousedé (2014)

Inu, pokud film s názvem Sousedé vypráví o špatném chování vysokoškoláků, gangů. Tento film hraje hlavní roli Zac Efron, Rose Byrne, a Seth Rogen.

Mladý pár a jejich dítě žijící v klidné rezidenční čtvrti se náhle změní, protože skupina vysokoškoláků si pronajme dům vedle a každý večer pořádá večírky.

Snažili se také připomenout teenagery. Jejich sousedé však nechtěli slyšet. Nakonec se to stalo "válka" mezi nimi, gang.

4. Přijato (2006)

Na 4. místě je Jakův oblíbený komediální film o kriminalitě mladistvých Přijato. Tento film hraje hlavní roli Justin Long a Blake Lively.

Vypráví o absolventovi střední školy, kterého nepřijmou v žádném kampusu. Aby nezklamal své rodiče, vytvořil si s kamarády fiktivní kampus.

Problém však nastal, když se k zápisu studentů do fiktivního kampusu přidaly další děti, které nebyly přijaty na vysokou školu.

5. Superbad (2007)

Hodně špatné je teenagerská komedie, která byla uvedena v roce 2007. Tento film hraje hlavní roli Michael Cera a Jonah Hill.

Tento film vypráví příběh dvojice podivínských středoškoláků, kteří nejsou populární. Než promovali, byli rozhodnuti vstoupit do party se svými přáteli, aby byli považováni za slang.

Scénář k tomuto filmu napsal Seth Rogen a Evan Goldberg na základě vlastních zkušeností, když byli ve 3. třídě střední školy v Kanadě.

6. Virgin (2004)

Pokud Jaka už mluvil o hollywoodských filmech, teď je čas na indonéské filmy, gang. Panna je nejvýdělečnějším filmem roku 2004 a získal 8 nominací na akci FFI v roce 2005.

Vypráví příběh 3 náctiletých dívek, které nudí jejich obyčejný život a rozhodnou se ponořit do nočního života.

Ti, jejichž život byl nepořádek, později svého rozhodnutí litovali. Ve skutečnosti bylo přátelství mezi těmi třemi na pokraji krachu.

7. Single (2006)

Na rozdíl od Virgin, která vypráví příběh z pohledu mladých žen, singl místo toho vypráví příběh o delikvenci 4 dospívajících chlapců.

Podle nejprodávanějšího románu od Aditya MulyaTento film se zaměřuje na příběh Aguse, Doni, Bima a Olipa, kteří hledají smysl lásky.

Jejich život nemá daleko k kriminalitě mládeže. Od drog po volný sex. I tak má tento film docela dobré morální poselství, víte.

Tak Jakův článek o 7 filmech s tematikou kriminality mládeže. Sedm filmů má docela dobrý příběh, i když existuje mnoho věcí, které byste neměli kopírovat.

Uvidíme se zase u dalších Jakových zajímavých článků. Nezapomeňte zanechat stopu ve formě komentářů v dostupném sloupci, gang.

Přečtěte si také články o Film nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba