Produktivita

není nainstalován žádný antivirus! takto lze odstranit počítačové/notebookové viry pouze pomocí cmd

Tentokrát vám ApkVenue řekne, jak odstranit virus pouze se spoléhat na CMD. Zaručeně virus z vašeho počítače zmizí. Zvědavý jak? Podívejte se na Jakovu recenzi níže, OK!

Musíš mít čelí problému s virem, který napadá PC ne? V takovém případě se oběťmi stanou vaše data, zvláště pokud jste na to neměli čas záloha data. Za to, než virus zaútočí ve větším měřítku, vy je nutné virus okamžitě odstranit zjištěno na vašem PC.

Odstraňte viry z PC nebo notebooků obecně spoléhat na speciální software. No, je to odlišné od způsobu, který ApkVenue zhodnotí níže. Tentokrát vám ApkVenue řekne, jak virus odstranit spoléhat pouze na CMD. Zaručeně virus z vašeho počítače zmizí. Zvědavý jak? Podívejte se na Jakovu recenzi níže, OK!

 • Je nutné na Androidu používat antivirus?
 • 10 nejlepších Android Antivirus a Anti-Malware 2015
 • Známky toho, že váš smartphone dostal spyware

Nepoužívejte instalaci antiviru! Toto je způsob, jak odstranit počítačové/notebookové viry pouze pomocí CMD

První způsob, jak odstranit virus pomocí CMD

Odstranění počítačových virů pomocí programu Příkazový řádek (CMD) je nejúčinnějším alternativním způsobem. Není potřeba pomoci dalších aplikací, stačí zadat příkaz do CMD, virus je vyřešen. Další podrobnosti naleznete v následujících krocích.

 • Nejprve je samozřejmě nutné otevřít Program příkazového řádku (CMD).. Metoda je celkem snadná, totiž pobyt stiskněte klávesu Windows + R pomocí klávesnice.

 • Pokud je již spuštěn program Příkazový řádek, můžete přímo psát CD/a poté znovu stiskněte vstoupit.

 • Třetí krok, k odstranění viru pomocí programu Příkazový řádek, potřebujete pouze vyhledejte pomocí CMD název jednotky, kterou chcete zkontrolovat. Pokud například chcete zkontrolovat jednotku C, zadejte C:, pak vstoupit.

 • Dále zadejte přívlastek a stiskněte vstoupit.

 • V tuto chvíli byla kontrola skutečně dokončena. Vy stačí zkontrolovat soubory modelu, které se objevily. Pokud najdete podivný soubor, můžete jej okamžitě smazat: typ DEL v umístění viru, který byl detekován.

No, to je první způsob Překonejte viry pomocí programu Příkazový řádek. Chcete-li to udělat tímto způsobem, měli byste znát rozdíl mezi virovým a nevirovým souborem virus, aby se nestaly nechtěné věci, jako je smazání nesprávného souboru.

Druhý způsob, jak odstranit viry pomocí CMD

Kromě první metody, kterou ApkVenue recenzovalo dříve, můžete virus také odstranit pomocí CMD druhým způsobem tento. Další podrobnosti naleznete zde.

 • Otevřete program Příkazový řádek na vašem počítači.

 • Po zobrazení programu Příkazový řádek otevřený, pokračujte věnujte pozornost sloupci stavu. Pokud existuje psaní NASLOUCHÁNÍ, znamená počítač stále v bezpečí před viry. Pokud je však napsáno ZALOŽENO, znamená to, že váš počítač je napaden virem.

 • Cesta, jak to překonat, je velmi snadná, totiž spoléhat se na Správce úloh a klepněte na kartu Služba.

 • Nejprve otevřete Správce úloh aby odpovídal PID v CMD, který má problémy s existujícím PID této aplikace.

 • Konečně to udělej klikněte pravým tlačítkem a zastavte službu. Počkejte, až to skončí.

To je jak odstranit počítačový virus pomocí CMD. Velmi snadné, že? Znáš nějaký jiný způsob? Pokud ano, podělte se prosím ve sloupci komentářů níže.