Produktivita

pšššt... těchto 5 hackerských metod mohou používat i začátečníci!

Naučit se hackerskou vědu je oficiálně velmi drahé, ale na internetu jsou některé znalosti, které jsou dokonce sdíleny zdarma. Nejen zdarma, ale také použitelné pro ty z vás, kteří jsou ještě začátečníky. Poslouchejme!

Hackeři je skvělá profese ve světě IT. Je to pochopitelné, protože se zdá, jako by tato profese byla všestrannou profesí. Nejen to, dokonce i náklady na studium hackerské vědy jsou oficiálně klasifikovány jako docela drahé.

No, i když oficiální znalosti jsou velmi drahé, ale na internetu jsou některé znalosti, které jsou dokonce sdíleny zdarma. Nejen zdarma, ale také použitelné pro ty z vás, kteří jsou ještě začátečníky. Co je to za poznání? Přečtěte si článek Jaka následující.

  • Web FBI hacknut! Na internetu unikla data tajného agenta
  • 5 známek, že váš počítač byl napaden hackery a jak je překonat
  • Udělejte těchto 5 způsobů, aby váš Facebook nemohl být napaden

Zde je 5 způsobů hackování, které mohou začátečníci použít

Učení hackerské vědy je skutečně velmi vzrušující, protože se zdá, že díky ní máme v oblasti IT větší sílu. Může používat WiFi lidí, může používat účty lidí na sociálních sítích a tak dále.

Pokud o hackerské vědě stále nic nevíte a chcete se učit, měli byste si přečíst 5 hackerských metod, které mohou začátečníci aplikovat následovně. Ach ano, jedna důležitá poznámka, použijte tyto znalosti moudře Ano.

1. Keylogger

Zdroj fotografií: Foto: Planet Computer

První je Keylogger, což je aplikace, která dokáže zaznamenávat činnost počítačových uživatelů při psaní. Tato metoda je velmi jednoduchá, ale se ukázalo jako velmi účinné. Počínaje účty sociálních médií, e-maily, hry a další mohou být odcizeny touto metodou.

Existuje několik způsobů, jak to udělat. Počínaje použitím speciálního softwaru k provádění Keyloggeru nebo jednoduchým způsobem používat poznámkový blok. Pro jednoduchý způsob používání poznámkového bloku si můžete přečíst v následujícím článku Jaka.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

2. Hack přihlášení do systému Windows

Zdroj fotografií: Foto: Tech Journey

Dále je tu Hack přihlášení do systému Windows, což znamená, že budete moci používat počítač kohokoli s OS Windows, i když je počítač chráněn a Heslo.

Trik je v použití metody Obnovení přihlašovacího hesla systému Windows. Ačkoli je tato metoda v zásadě určena k řešení problému zapomínání hesel, ve skutečnosti lze stejnou metodu použít i pro hesla přihlásit se do počítače někoho jiného. Podrobnou metodu můžete vidět Jakův následující článek.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

3. Hackněte nákup her a aplikací pro Android v aplikaci

Zdroj fotografií: Foto: Cookie Run Wiki

Další je udělat hackování aplikací a her pro Android která v něm poskytuje nákupní služby. Například hra tzv Cookie Run která poskytuje službu nákupu 100 krystalů za 100 tisíc Rp. Můžete hackovat bez nákupu a získat 100 krystalů.

Aby se to stalo, potřebujete aplikaci s názvem Lucky Patcher. Metoda je poměrně snadná. Ale pokud jste zmatení, můžete si také přečíst podrobnou metodu prostřednictvím následujícího článku Jaka.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

4. WiFi Hack

Zdroj fotografií: Foto: The Wire Cutter

Další hackerskou vědou, kterou můžete použít, je hackování WiFi. Pomocí této metody vám umožňuje získat bezplatný přístup k internetu přes cizí WiFi.

Aby to bylo možné, potřebujete dva kusy softwaru, a to Jumpstart a Dumper. Metoda není náročná, stačí si ji přečíst Jakův následující článek. Jaka v článku metodu podrobně popsal, abyste ji snadno pochopili.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

5. Hackování Facebooku

Zdroj fotografií: Foto: Hackers Online Club

Poslední Facebook hack. Tímto způsobem můžete použít účet někoho jiného na Facebooku. Skutečný hack na Facebooku klasifikováno jako velmi obtížné. Ale zjevně existují určité podmínky, které to mohou usnadnit.

Na tyto podmínky se odkazuje zabezpečení heslem používá majitel účtu. Pokud budete mít štěstí, můžete to hacknout přes metoda zapomenutého hesla. Jaké jsou podrobnosti, můžete vidět v Jakův následující článek.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, o tom je právě Jakův článek 5 způsobů, jak hacknout které mohou používat i začátečníci. Doufejme, že užitečné a hodně štěstí!

Poznámky: Jaka se omezuje pouze na poskytování informací pro vaše znalosti. Pokud jde o to, co se stane, když jsou tyto znalosti zneužity, je to vaše odpovědnost.

Bannery: Pinterest

Přečtěte si další články od autora, klikněte sem!