Software

to je, jak vytvořit kreativní 3D karikatury na Androidu

Toontastic 3D pro vytváření zajímavých 3D kreslených filmů na Androidu? Zde jsou tipy nebo jak vytvořit kreativní 3D karikatury na Androidu!

Být kreativní se dá dělat mnoha způsoby. Jedním z nich je, že se můžete spolehnout na vámi vytvořenou novou aplikaci Google, to je Toontastické 3D k dispozici pro Android a iOS.

Toontastické 3D vám umožní vyjádřit svou představivost a přeměnit skvělé nápady do tvarů 3D kreslený film žití. Nasměrujte svou kreativitu a sdílejte ji se světem.

Jak tedy použít Toontastic 3D k vytvoření zajímavých 3D kreslených filmů na Androidu? Zde jsou tipy nebo jak vytvořit kreativní 3D karikatury na Androidu!

 • Snadné způsoby, jak odlišit skutečné aplikace od falešných aplikací na Androidu
 • 10 nejlepších stránek pro stahování filmů, které jsou zcela legální
 • Zde je návod, jak sledovat filmy na Netflixu bez připojení k internetu

Jak vytvořit 3D kreslené filmy na Androidu

1. Stáhněte si Toontastic 3D

Nejprve nainstalujte a stažení nejprve aplikace Toontastic 3D JalanTikus nebo Google Play Store. Ve skutečnosti je aplikace určena komukoli. Ale s tou animací zděšený, opravdu velmi vhodné pro děti. Animace jim pomáhají usměrňovat příběh zábavnějším a snadnějším způsobem.

2. Jak používat Toontastic 3D

 • Po instalaci aplikace do zařízení Android nebo iOS otevřete aplikaci, a jste přivítáni krásnými 3D animacemi. Chcete-li začít vytvářet nový příběh, stiskněte 'tlačítko +'.
 • Ach ano, pro ukázkové příběhy můžete kliknout 'IdeaLabs'.
 • Tady je tři možnosti které si můžete vybrat: Krátký příběh (3 části), Klasický příběh (5 dílů) a Vědecká zpráva (5 dílů). Vyber jeden, vyberte si například ApkVenue Krátký příběh.
 • V Povídce jsou 3 díly, to je Začátek (začátek), Střední (uprostřed) a Konec (konec).
 • Začněte kliknutím na Začátek. další Vyberte pozadí filmové příběhy od měst, vesmíru, Atlantidy, pirátských lodí a dalších. Vyberte si ten, který odpovídá vaší představě příběhu. Pro ty z vás, kteří umí kreslit, můžete také kreslit čmáranice ty sám.
 • Další, vyberte více znaků pro váš přizpůsobený film s pozadím. Stále málo? Můžete si nakreslit svou vlastní postavu nebo obléknout stávající postavy, například změnit tvář postavy za svou.
 • Když storyboard otevřít, další charakter místa. Ach ano, klepnutím na postavu proveďte speciální akci.
 • Další stisk 'Start' a buďte kreativní. Po jedné části můžete přidat zvukové efekty s různými tématy. A až budou všechny tři hotové, uložte, uveďte titul a jméno Ředitel. Pak hrajte a prozkoumávejte podíl svou práci na sociálních sítích.

Hodně štěstí! Pro dospělejší příběh stačí napsat děj, hráči, konflikty a další jsou ještě lepší. Šťastnou kreativitu!

Přečtěte si také články o aplikace nebo psaní z Lukman Azis jiný.