Sociální sítě a zprávy

jak vytvořit příspěvek #pathdaily na cestě

Přiznejte se, musíte často vidět příspěvky Path Daily, že? Tak co, jste zvědaví, jak to udělat? Zde je návod, jak vytvořit příspěvek #PathDaily na Path.

Ve světě není aplikace na sociálních sítích Path tak populární jako v Indonésii. Tato aplikace, která omezuje počet přátel na pouhých 500 lidí, se v Indonésii stala populární, protože uživatelům usnadňuje sdílení stavu, fotografií, videí, umístění a dokonce i poslech nebo sledování skladeb.

No, nedávno se objevil Path aktualizace nová verze vybavená příšernou funkcí Path Daily. Zajímá vás, jak udělat Path Daily on Path?

  • Cesta nyní může zmínit přátele na Twitteru, zde je návod!
  • Jak vytvořit falešnou polohu na cestě nebo Instagramu, je to jen pro zábavu!
  • Kopírování THOGHT Moments in Path pro Android

#PathDaily Post Fever

No tak, přiznejte se, určitě jste to často viděli pošta Cesta denně v cestě správně? Příspěvky Cesta denně, která míjela jako houby po dešti značky#PathDaily v Path je v poslední době vlastně nová funkce s názvem Vizuální myšlení. S touto funkcí každý okamžik „Myšlenka“, kterou vytvoříte, bude automaticky doprovázena náhodným obrázkem z Cesty.

Jak vytvořit příspěvek #PathDaily

Dělat pošta #PathDaily, můžete jednodušeaktualizujte svou aplikaci _Path na nejnovější verzi. Pokud jste neprovedli aktualizacinya, pak nemůžeš udělat pošta #PathDaily. Stáhněte si prosím nejnovější Path APK.

Apps Social & Messaging Path, Inc. STAŽENÍ
  • Pokud již používáte nejnovější verzi Path, udělejte to okamžik 'Myslel' jako obvykle. Chcete-li funkci aktivovat Vizuální myšlení nebo pošta Cesta denně, můžete jednoduše přidat hashtagy#PathDaily na konci pošta 'Myšlenky'.
  • Jednou ty pošta, Cesta bude automatickygenerovat stav, který jste udělal, se stal jakýmsi pohlednice s náhodnými obrázky. Jedinečně se ve výsledném obrázku automaticky objeví tag #PathDaily.

DŮLEŽITÉ: Cestu denně nelze použít pošta delší než 110 znaků.

Jak, jak snadné je to vyrobit pošta Tento PathDaily? Nemusíte se tedy obtěžovat výrobou MEME resp pohlednice vyjádřit své myšlenky. Jen Přidej značky #PathDaily, můžete udělat okamžik v pohodě na Path.

Skvělé funkce kromě denní cesty

Protože se jich objevuje mnoho Časová osa, musíte se chtít zapojit do tvorby Path Daily, že? Nyní můžete vytvářet jiné funkce než Visual Thought nebo Path Daily. Ale vlastně kromě Path Daily, aktualizace Nejnovější Path je také vybavena několika dalšími zajímavými funkcemi, jako jsou:

  1. Upravit okamžik. Pokud často překlep při výrobě okamžik v Path, nyní se nemusíte obtěžovat jeho mazáním. Ale stačí upravit okamžik které jsi udělal. Sbohem překlep a v Path!
  2. Umístění fotografie. Pro ty z vás, kteří často používají Path odbavení někde vám tato funkce umožňuje kontrolovat i fotografie vašich přátel odbavení na tom místě.
  3. Adresa URL profilu. Chcete se spřátelit s novými lidmi na Path, ale nevíte, jak je pojmenovat? Nyní stačí sdílet odkaz na profil na Facebooku nebo Twitteru, pak počkejte, až to udělajípřidat vy.

Co takhle, kromě #PathDaily, aktualizace Nejnovější z Path má také další skvělé funkce, že? Hodně štěstí!