Hry

50 nejlepších a nejúchvatnějších videoher roku 2017

V průběhu roku 2017 bylo vydáno mnoho her z různých platforem. Počínaje PC hrami, stolními nebo přenosnými konzolemi a dokonce i chytrými telefony. Zde je 50 nejlepších a nejfenomenálních videoher roku 2017, které mají vlastní jedinečnou hratelnost a vlastnosti. Která je vaše oblíbená?

V průběhu roku 2017 toho můžete najít opravdu hodně videohry který byl vydán na různých plošina. Od počítačů, stolních nebo přenosných konzolí až po mobilní zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety.

Díky jedinečné hratelnosti a svým vlastním vlastnostem jsou samozřejmě videohry v žebříčku níže žádané mnoha hráči. Hlášeno z Polygon, tady 50 nejlepších videoher a nejvíce fenomenální v roce 2017.

  • 7 nejlepších herních vyhledávačů k nalezení super skvělých her
  • 7 nejlepších PSVR her všech dob
  • 10 nejlepších her s mimozemskou tématikou pro Android

50 nejlepších a nejfenomenálních videoher roku 2017

1. The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zdroj foto: Foto: zelda.com

Pro ty z vás, kteří cítí fanboy Nintendo samozřejmě nebude cizí franšíza Zelda. V nejnovější a fenomenální konzoli, této Nintendo Switch, přichází Zelda také s nejnovější sérií v The Legend of Zelda: Breath of the Wild.

Tato nejlepší hra je také doporučena pro ty z vás, kteří mají rádi dobrodružný žánr. Hraní je navíc stále napínavější díky přítomnosti hádanek a různých questů, kterým musíte čelit.

2. PlayerUnknown's Battlegrounds

Zdroj fotografií: Foto: gamezone.com

PlayerUnknown's Battlegrounds (PUBG) ve skutečnosti dost na to, aby upoutal pozornost hráčů z celého světa. I když za hraní musíte utratit poměrně dost peněz, tato fenomenální hra může dokonce překonat popularitu DoTA 2.

DoTA 2, což je vlastně hra free-to-play byl méně populární než PUBG s počtem aktivních hráčů najednou až 3,1 milionu hráčů. DoTA 2 je schopna proniknout pouze 1,29 milionu hráčů.

3. Super Mario Odyssey

Zdroj fotografií: Foto: nintendo.co.uk

Pokud vlastníte konzoli Nintendo Switch, zdá se, že tuto jednu hru opravdu musíte hrát. Protože to právě vyšlo, hra Super Mario Odyssey schopni dosáhnout perfektního skóre od různých herních recenzentů z celého světa.

Jak ne, v této nejlepší hře už nejste jen instalatér. S Cappym můžete prozkoumávat a prozkoumávat svět Mario v širším měřítku.

4. NieR: Automaty

Zdroj fotografií: Foto: uk.gameplanet.com

NieR: Automaty být herním žánrem akční adventura které si při hraní nemůžete nechat ujít. Protože nejlepší hra roku 2017 je výsledkem spolupráce mezi Square Enix a vývojář Platinové hry jsou známé.

Když se odehrajete v roce 11945, budete čelit válce strojů, která právě zuří. V kombinaci s kvalitou grafiky a pěkně sexy postavami si stále chcete nechat ujít tuto jednu hru?

5. Resident Evil 7

Zdroj fotografií: Foto: gameworld.com

Na začátku roku 2017 hra Resident Evil 7 úspěšně navodil novou napjatou atmosféru franšíza tato nejoblíbenější hororová hra. Důvodem už není převzetí konceptu střílečka z pohledu třetí osoby Stejně jako předchozí série, i Resident Evil 7 úspěšně přinesla stále napjatější atmosféru.

Protože Resident Evil 7 přináší koncept střílečka z pohledu první osoby lol. Podle výrobce Masachika Kawata, použití takového konceptu dělá hororové hry ještě epičtějšími a může z nich naskakovat husí kůže. Odvážit se hrát?

6. Persona 5

Zdroj fotografií: Foto: playstation.com

Osoba 5 je RPG hra vyvinutá společností vývojář Atlus exkluzivně pro konzole PlayStation 3 a PlayStation 4. Tato hra samotná je šestou v sérii franšíza Persona, která byla vydána jako první.

Hra, která je podle předpovědi nejlepší RPG hrou všech dob, ve skutečnosti vychází od 15. září 2016 v Japonsku. Mezinárodní verze však vyšla teprve 4. dubna 2017, pánové.

7. Kořist

Zdroj fotografií: Foto: playstation.com

V kombinaci s hororovými prvky tvoří Kořist být tou nejlepší hrou, kterou teď musíte hrát. Prey začíná ukrást pozornost od události E3 2016 a představuje postavu Morgan Yu snaží se vypořádat s útokem na Talos I, obří hvězdnou loď.

No, když to budete sledovat nebo hrát, uvědomíte si, že Prey má stejné detaily franšíza Zneuctěno. Nebojte se, protože tyto dvě hry byly vyvinuty společně Studia Arkane lol.

8. Horizont Zero Dawn

Zdroj fotografií: Foto: ebgames.com.au

Nelze popřít, že hry od Sony a Guerilla Games mohou dosahovat perfektních hodnocení od různých herních recenzentů. Horizont Zero Dawn poskytuje novou hratelnost a grafické prezentace, které vám budou kazit oči.

Horizon Zero Dawn se soustředí na život Aloy pod vedením Rosta uprostřed Kovového světa, světa ovládaného robotickými zvířaty, který musíte dobýt.

9. Všechno

Zdroj fotografií: Foto: everything-game.com

věrný svému jménu, Všechno skutečně umožňuje hrát téměř všechny prvky ve hře. Počínaje zvířaty, hmyzem, bakteriemi až po planetu. Není to špatné jen na relaxaci.

Tato hra vyvinutá Davidem Oreillym a Double Fine Productions nese slogan _ Všechno je hra pro každého _, což znamená, že tuto hru může hrát každý.

10. Wolfstein 2: Nový kolos

Zdroj fotografií: Foto: monstervine.com

Odehrává se ve Spojených státech v roce 1961, pak nedělat Wolfstein 2: Nový kolos s prastarými zbraněmi a puškami. Ve skutečnosti najdete sofistikované zbraně, které jsou někdy mimo vaše chápání, chlapi.

V této hře budete vystupovat jako BJ Blazkowicz, americký tajný agent, který se ve své síle postaví nacistickým silám. Pro ty z vás, kteří mají rádi FPS hry s vysokou úrovní brutality, zkuste si to zahrát!

Kromě výše uvedených 10 nejlepších her stále existuje řada videoher, které si zasloužíte hrát. Je tam něco? Pojďme se tedy podívat na kompletní seznam v následující tabulce.

Ne.Nejlepší videohry roku 2017
11Motýlí polévka
12Osud 2
13Co zbylo z Edith Finch
14Cuphead
15Assassin's Creed Origins
16Na západ od hnusu
17XCOM 2: Válka vyvolených
18Osamělá ozvěna
19Gravity Rush 2
20Fire Emblem Heroes
21Zlo uvnitř 2
22Pyre
23Noc v lese
24Hellblade: Senua's Sacrifice
25Blackwood Crossing
26Emily je taky pryč
27Malé noční můry
28DiRT 4
29Sonic Mania
30Metroid: Samus se vrací
31YS 8
32Rakuen
33Mario + Rabbids: Kingdom Battle
34Další ztracený telefon
35Gorogoa
36Jak se přes to
37Univerzální kancelářské sponky
38Poslední červnový den
39Zaklepejte prosím na moje dveře
40Zbraně
41Skrytí lidé
42Nioh
43Splatoon 2
44Yakuza 0
45Sexy Brutale
46Pozorovatel
47Uncharted: The Lost Legacy
48Snipperclips – vystřihněte to společně!
49Madden NFL 18
50Moticianův příběh

Toto je 50 nejlepších a nejúchvatnějších videoher v roce 2017, jak uvádí Polygon. Hráli jste nějaké z výše uvedených her? Nebo se dokonce jen chcete přidat do seznamu Seznam přání vy? Pojď podíl ve sloupci komentářů kluci!

Přečtěte si také články o Hry nebo jiné zajímavé články z Satria Aji Purwoko.