Produktivita

Musíte se naučit kompletní vzorce a vzorce aplikace Microsoft Excel 2007

Microsoft Excel 2007 je aplikace pro zpracování dat, která se běžně používá. Místo toho, aby to bylo složité, je to kompletní sbírka vzorců aplikace Microsoft Excel 2007, které se musíte naučit.

Microsoft Excel je tabulková aplikace vyvinutá společností Microsoft pro operační systémy Microsoft Windows, Mac OS X a iOS. V aplikaci Microsoft Excel jsou různé funkce, které lze použít.

Počínaje grafy, výpočty, tabulkami a dalšími. Na aplikaci Microsoft Excel je zajímavé, že existuje mnoho funkcí, které vám pomohou rychle dokončit úlohu nebo úkol. tady Vzorce aplikace Microsoft Excel 2007 kompletní, které se musíte naučit.

 • 7 lehkých a nejlepších aplikací pro Android Office 2020, díky nimž je produktivnější!
 • Kromě kancelářských aplikací je zde 5 aplikací pro Android, které studenti musí mít
 • Zde je návod, jak si snadno a jednoduše stáhnout nejnovější ISO Microsoft Office

Kolekce funkcí aplikace Microsoft Excel 2007

SOUČET

SUM je funkce pro výpočet celkového počtu buňka vybráno (musí být číslo). Jak používat SUM je psát =SUM(první buňka:poslední buňka).

Příklad: =SUM(B3:B7)

POČET

COUNT je funkce pro počítání počtu dat z určitého počtu buňka Vybrané. Jak používat COUNT je psát =POČET(první buňka:poslední buňka).

Příklad: =POČET(B3:B7)

PRŮMĚRNÝ

AVERAGE je funkce, která určuje průměrnou hodnotu řady buňka vybráno (musí být číslo). Způsob, jak používat AVERAGE, je psát =AVERAGE(první buňka:poslední buňka)

Příklad: =AVERAGE(B3:B7)

HVyhledání

HLookup je funkce pro provádění horizontálního vyhledávání vyhledáním hodnot řádků počínaje od levého horního rohu tabulky k pravému dolnímu rohu tabulky, která pak vrátí hodnoty ve stejném sloupci na základě obsahu. buňka a Jak používat HLookup je =VYHLEDAT(hodnota,tabulka,číslo_indexu,[není_přesná_shoda])

 • Hodnota je hodnota pro nalezení prvního řádku tabulky, kterou chcete naplnit.
 • Stůl je vybraný soubor dat, který musí mít více než 1 řádek buňka.
 • index_číslo je určení vhodného počtu řádků v tabulce, které se mají vrátit. První řádek je 1.
 • ne_přesná_shoda je volba, zda hledáte opravdu vhodnou hodnotu nebo ne.

Příklad: =HLOOKUP(A3;D2:H3;2;FALSE)

VLookup

VLookup je funkce pro vertikální vyhledávání. Podobné jako HLookup, ale pro vertikální verzi. Jak používat VLookup je =VLOOKUP(vyhledávací_hodnota,pole_tabulky,číslo_indexu_sloupce,[hledání_rozsahu])

 • vyhledávací_hodnota je stav, kdy z vybrané tabulky hledáte požadovanou hodnotu.
 • table_array jsou dva nebo více sloupců tabulky, které obsahují data, mohou to být čísla, text, data a další.
 • index_číslo je určení vhodného počtu řádků v tabulce, které se mají vrátit. První řádek je 1.
 • ne_přesná_shoda je volba, zda hledáte opravdu vhodnou hodnotu nebo ne.

Příklad: =VLOOKUP(100;A3:B7;2;FALSE)

Single IF

IF je funkce Excelu, kde můžete zadat hodnota dvou různých podmínek. Příklad použití IF je =IF(logická_testovací_hodnota,hodnota_pokud_pravda,hodnota_pokud_nepravda).

Příklad: =IF(A3>100,"číst","stáhnout")

Dvojité IF

Double IF lze použít, když chcete zadat jeden hodnota ale podmínkou je více než dvě podmínky, takže vyžaduje vyšší přesnost. Double IF je použití IF v IF a v tomto případě může být IF použito více než jednou.

Příklad: IF(A5>102,"zapisovat",IF(A5>101,"číst","stáhnout))

MAX

Funkce MAX je najít největší hodnotu z vybraného souboru dat, v tomto případě je hodnota číslo. Jak používat =MAX(tabulka_rozsahu)

Příklad =MAX(C2:C8)

MIN

Funkce MIN je stejná jako funkce MAX, ale pro nalezení nejmenší hodnoty z vybraného souboru dat je v tomto případě hodnota číslo. Jak používat =MIN(tabulka_rozsahu)

Příklad =MIN(C2:C8)

To jsou vzorce Microsoft Excel 2017, které se musíte naučit. JalanTikus budeaktualizace pokračujte v této sbírce vzorců Microsoft Excel 2007, abyste se mohli snáze naučit Microsoft Excel.