Produktivita

jak pořídit snímek celé stránky webu

Neobtěžuj se! Zde je návod, jak pořídit celý snímek obrazovky webu jedním kliknutím.

Pro ty z vás, kteří cítí technicky důvtipný, mít hyperanalytické schopnosti a řešení problému Což je dobře, jistě spousta z vás neustále hledá nové věci přes internet. Nyní, Když najdete něco, co hledáte, samozřejmě to musíte udělat záložky webové stránky, i když je to nutné snímky obrazovky.

Problém je však v tom, že ne všechny stránky lze zachytit najednou snímky obrazovky, možná pro uložení celé stránky musíte udělat snímky obrazovky 2-3x a není to vůbec efektivní. Nebojte se, JalanTikus je tu, aby vyřešil vaše řešení. Jaka hlásí TechViral, zde představuje tipy, jak pořídit kompletní snímek obrazovky webu v prohlížeči PC/notebooku jedním kliknutím.

  • Snadné způsoby, jak uložit dlouhé snímky obrazovky na Androidu
  • Jak pořizovat snímky obrazovky na Androidu bez stisknutí jakýchkoli tlačítek!
  • Screener, aplikace, díky které jsou vaše screenshoty úžasné!

Jak pořídit celý snímek obrazovky webu jedním kliknutím

Metoda je to velmi jednoduché a stačí ho použít rozšíření ve vašem oblíbeném prohlížeči. Abychom vám pomohli ušetřit snímky obrazovky jednu celou stránku přesně na webové stránce. Postupujte podle pokynů krok za krokem:

  • Nejprve otevřete prohlížeč Mozilla Firefox nebo Google Chrome. dále Nainstalujte pojmenované rozšíření Snímky celé webové stránky. Otevřete stránku Snímky celé webové stránky a vyberte Přidat do Firefoxu nebo Přidat do Chromu (podle prohlížeče, který používáte).
  • Pak klikněteNainstalujte, musíš restartovat prohlížeč než bude možné jej použít.
  • Nyní uvidíte Ikona celé webové stránky Screenshots (písmeno S) v pravém horním rohu prohlížeče.
  • Poté přejdete na stránku, na kterou chcete uložit snímky obrazovky a klikněte na ikonu nebo použijte zkratka Ctrl+Alt+Shift+Z.
  • Po kliknutí buďte trpěliví, počkejte 2-3 sekundy a snímky obrazovky se zobrazí jako nová karta. Zůstaňte dál Uložita hotovo.

Nyní můžete najednou pořídit snímek celé stránky webu klikněte. Samozřejmě, že tento trik bude velmi užitečný pro vaše aktivity každodenního surfování na internetu. Co myslíš? Podíl váš názor ve sloupci komentářů níže.