Software

snadný způsob, jak hacknout microsoft office, takže je 100% zdarma!

Microsoft Office je poměrně drahý, takže ho mnoho lidí nakonec musí používat. No, prostřednictvím tohoto článku vám autor prozradí zdarma trik Microsoft Office! Není to podvod a je 100% legální.

Dalo by se říci, že Microsoft Office je v současné době software pro nejlepší kancelářské potřeby. Důvodem je, i když existuje nějaký bezplatný kancelářský software jako např OpenOffice, KingOffice, a další, zřejmě nemůže nahradit Microsoft Office. Navíc pro ty věrné uživatele Microsoft Office.

Jak ale víme, oficiální verze Microsoft Office je poměrně drahá. Škoda, že? Ale nebojte se. Ukázalo se, že existuje trik, který nám umožňuje používat Microsoft Office zdarma! Prostřednictvím tohoto článku si zdarma projdeme triky Microsoft Office! Ne Hoax, a není třeba se bát, protože je to stoprocentně legální. Jen se na to podívejte!

 • 100% úspěch! Toto je trik ke stažení aplikací z Microsoft Storu bez účtu
 • PÁNI! Ukázalo se, že jde o tajnou zprávu na logu Microsoftu
 • 10 šokujících faktů od Microsoftu, které jste určitě nevěděli

100% bezplatné triky Microsoft Office, ne podvod

Microsoft Office je pravděpodobně software, který se používá již dlouhou dobu. Mnohem preferovaný, protože jeho použití je relativně snadné. Ale na jedné straně vysoká cena nutí některé lidi používat pirátské. Podle tohoto triku můžete získat Microsoft Office zdarma! Takže už nemusíte používat pirátské.

K použití tohoto triku využíváme dvě funkce, a to aplikace na Google Chrome a také Microsoft Office Online což je oficiální a legální aplikace od společnosti Microsoft. Zde jsou kroky.

Trikové kroky k získání Microsoft Office zdarma

 • V počáteční fázi začněte instalací prohlížeče Google Chrome prostřednictvím následujícího odkazu.
Prohlížečové aplikace Google Inc. STAŽENÍ
 • Otevřete Google Chrome a poté klikněte "Internetový obchod" jak je znázorněno na obrázku.
 • Vyberte „Aplikace“, zadejte „Excel“ (nebo jinou aplikaci Microsoft Office) a poté vyberte „Přidat do Chrome“. Další podrobnosti viz obrázek.
 • Pokud ano, budete přesunuti na stránku jako na obrázku. Klikněte pravým tlačítkem na aplikaci, kterou jste právě přidali, a poté vyberte „Vytvořit zástupce“. Další podrobnosti viz obrázek.
 • Poté se objeví nové okno. Zaškrtněte „Desktop“ a poté klikněte na „Vytvořit“.
 • Opakujte pro další aplikace Microsoft Office, jako je PowerPoint, OneNote a Word, dokud nebude vypadat jako na obrázku níže.
 • Otevřete aplikaci, pak musíte přihlásit se s účtem Microsoft. Nebo pokud jej nemáte, stačí se zaregistrovat. Je to zdarma.
 • Po dokončení bude výsledek jako níže. Zhruba se příliš neliší od sady Microsoft Office nainstalované na počítačích obecně a ani pomalé. Jen k tomu potřebujete připojení k internetu. Na rozdíl od instalace obecně, ke které se dostanete bez připojení k internetu.

No, to je trik, jak používat Microsoft Office zdarma od ApkVenue. Nyní již nemusíte používat pirátské aplikace. A v dnešní době internetu nebude problém přistupovat k Microsoft Office přes internet. Hodně štěstí!

Bannery: Microsoft