Nejlepší

jak přenést hudbu z androidu do iphone bez použití itunes

Nebudete moci odesílat hudební soubory z Androidu do iPhone, abyste je mohli poslouchat offline. Ačkoli to lze ve skutečnosti provést pomocí iTunes a počítače, je to problém pro ty, kteří počítač nemají.

Poslech hudby offline je vzácná věc, kterou by měl zažít každý uživatel iPhonu. Ne jako Android které mohou snadno přehrávat hudbu kdykoli a kdekoli. Uživatelé iPhonů musí zažít různé věci, protože alespoň musíte být připojeni k internetu, abyste si mohli užít písničku.

Další problém vzniká, protože iPhone také nemůže přenášet různé soubory, ať už jde o hudbu, videa nebo jiné soubory prostřednictvím e-mailu bluetooth. V důsledku toho nebudete moci odesílat hudební soubory z Androidu do iPhone, abyste je mohli poslouchat offline. Ačkoli to lze ve skutečnosti provést pomocí iTunes a počítače, je to problém pro ty, kteří počítač nemají.

Ale s podporou aplikací nyní můžete přenášet hudební soubory z Androidu do iPhone a poslouchat je offline. Metoda je také snadná, stačí si stáhnout určité aplikace, které fungují pro přenos souborů, stejně jako hudební přehrávač. No, tady je Jak přenést hudbu z Androidu do iPhone bez použití iTunes.

  • Nejjednodušší způsob, jak spouštět aplikace pro iOS na počítači
  • Jak vytvořit navigační tlačítka jako iPhone X
  • 5 inovací Apple, které změnily svět, včetně iPhone X?

Jak přenést hudbu z Androidu do iPhone bez použití iTunes

1. Použijte aplikaci Cloud Music Player

zdroj fotografií: iosnoops.com

Cloud Music Player je bezplatná aplikace, kterou můžete použít ke snadnému přenosu hudby z Androidu do iPhone. Je to v podstatě hudební přehrávač pro iPhone, který lze také použít k přenosu hudby z počítače nebo Androidu do iPhone bez připojení USB kabelem. Zde je kompletní způsob, jak používat Cloud Music Player k přenosu hudebních souborů z Androidu do iPhone.

První věc, kterou musíte udělat, je stáhnout si aplikaci na AppStore. Poté otevřete aplikaci a vyberte nabídku Zdroj který je úplně vlevo dole, pak se objeví možnosti Wi-Fi přenos, poté vyberte nabídku a zobrazí se adresa IP adresa které můžete později navštívit a začít přenášet soubory ze zařízení Android.

zdroj fotografií: techwiser.com

Po dokončení procesu se ujistěte, že váš Android a iPhone jsou ve stejné síti. Pak navštivte IP adresu v prohlížeči pro nahrání hudebních souborů, které přenesete do svého iPhone. Můžete si také vybrat libovolnou skladbu nebo hudbu, kterou chcete přenést, vyhledáním příslušné složky úložiště souborů a jejím nahráním.

Poté, co je proces nahrávání dokončen, máte si můžete hned užívat hudební soubor na iPhone. Podmínkou ale je, že skladbu nebo hudbu můžete poslouchat pouze pomocí aplikace Cloud Music Player. Pomocí této aplikace můžete také přizpůsobit seznamy skladeb a přehrávat náhodné skladby.

2. Pomocí Disku Google, Dropboxu nebo OneDrive

zdroj fotografií: techwiser.com

Pomocí této aplikace můžete také přenášet a poslouchat hudbu z Androidu do iPhone přes Disk Google, Dropboxnebo OneDrive. Metoda je stejná a používá stejnou aplikaci, konkrétně Cloud Music Player. Rozdíl je, když zvolíte menu prameny, poté se objeví tři možnosti nabídky, které můžete použít, konkrétně Disk Google, Dropbox a OneDrive.

Prostřednictvím těchto tří možností nabídky můžete nahrát hudební soubory ze systému Android, které si budete moci vychutnat offline na iPhone prostřednictvím aplikace Cloud Music Player. Pokud jde o kroky, jsou téměř přesně stejné, jak je popsáno výše.

3. Použijte aplikaci ShareIt

zdroj foto: racer.lt

Nejjednodušší způsob, jak posílat hudební soubory z Androidu do iPhone, je použít ShareIt. Jak otevřít ShareIt na Androidu a stisknout tlačítko OK poté vyberte nabídku Připojte se k iOS/WP a aktivujte hotspot pro připojení iPhone k Androidu. Poté se objeví příkaz pro připojení sítě iPhone k Androidu s uvedenou WiFi adresou.

zdroj foto: doc. osobní

Po připojení iPhonu a Androidu otevřete ShareIt na iPhonu a vyberte nabídku Přijmout. Pak udělejte první krok s vyberte hudební soubor, který chcete odeslat z Androidu na iPhone pomocí ShareIt. Po dokončení procesu přenosu můžete okamžitě poslouchat hudbu dosyta na iPhone offline prostřednictvím aplikace ShareIt. Chcete-li snadněji propojit Android a iPhone, použijte stejný router/WiFi, takže k připojení nepotřebujete hotspot.

To je Jak přenést hudbu z Androidu do iPhone bez použití iTunes. Tyto kroky můžete provést jednoduše stažením několika aplikací.