Tech Hack

jak opravit vybitý mobil sám o sobě + zjistit příčinu

Váš mobil se často sám restartuje a narušuje vaše aktivity? Podívejte se na následující článek o příčinách a o tom, jak překonat následující vypnutí a zapnutí HP!

Už se vám někdy stalo, že jste na mobilu hráli hry nebo sledovali filmy, ale najednou se váš mobil sám od sebe vypnul? Nejen, že zemře, někdy se mobil dokonce sám restartuje.

Musí to být opravdu otravné, co, bando. Zvláště pokud nemáte uloženou hru nebo postup v práci. V důsledku toho je vše ztraceno a marně.

To se nestává pouze u určitých značek HP, ale může se to stát i u všech značek. Chcete vědět, co způsobuje a jak se vypořádat s HP se sám od sebe vypne? Pokračujte ve čtení, ano!

Způsobuje, že se HP znovu a znovu restartuje

Před diskusí o řešení ApkVenue prodiskutuje několik faktorů, které by mohly být příčinou samotného restartování HP. To je užitečné, abyste věděli, jaké řešení může vyřešit váš problém.

  • Chyba operačního systému: Jednou z příčin, které ovlivňují samotný restart HP, je chyba ve vašem operačním systému nebo OS Android. Operační systém, který nefunguje správně, způsobí problémy jako např Vynucené zastavení, a další.

  • Chyba stavu baterie: Chyba stavu baterie znamená, že indikátor baterie, který se zobrazuje na obrazovce vašeho mobilního telefonu, neodpovídá skutečnému stavu. Například vaše baterie vypadá jako 80 %, i když ve zbývající baterii zbývají pouze 2 %. Díky tomu se váš mobilní telefon často sám vypíná, i když se zdá, že máte stále plnou baterii.

  • Plná vnitřní paměť: Dnešní mobilní telefony jsou vybaveny jumbo vnitřní pamětí. Pokud stále používáte HP, které bylo vydáno před několika lety, možná je vaše vnitřní paměť plná, takže se váš mobil zpomaluje a restartuje.

  • Přehřátí HP: Tento problém je stav, kdy se váš čipset přehřívá. Čipová sada přehřátí způsobí poškození všech součástí HP. Systém automaticky vypne váš HP, aby se zabránilo dalšímu poškození součástí.

  • Kořeny: Rootování mobilního telefonu Android má mnoho výhod, jednou z nich je použití cheatové aplikace pro Android hry. Bohužel, rootování může také způsobit poškození operačního systému, takže váš mobil se stane chybou.

Jak překonat HP se vypne sám

Po prodiskutování příčiny samotného restartování HP je nyní čas, aby Jaka prodiskutoval, jak se vypořádat s tím, že se HP sám vypne. Vyberte správné řešení na základě problému, který ApkVenue diskutoval dříve.

Můžete také provést všechna níže uvedená řešení, abyste urychlili a zajistili, že výkon vašeho mobilního telefonu bude jako obvykle. Nemůžete se dočkat, že? Pokud ano, pokračujte, jedeme!

1. Aktualizace operačního systému

Všechny společnosti HP vždy vylepší operační systém a systém zabezpečení operačního systému. Předpokládejme, že používáte Xiaomi, pak váš mobil bude vždy poskytovat aktualizace MIUI pravidelně.

Přesto jsou chvíle, kdy váš mobilní telefon neposkytuje pravidelné aktualizace operačního systému. Jedním z důvodů je, že HP, které používáte, je stará řada.

Chcete-li to zkontrolovat ručně, můžete přejít do nabídky Nastavení > O aplikaci > Aktualizace systému. Poté se ujistěte, že je váš operační systém aktuální.

Pokud se neobjeví žádné upozornění, ale váš operační systém je stále pozadu, můžete si jej stáhnout sami firmware který odpovídá vašemu mobilnímu telefonu a poté jej aktualizujte ručně.

Pokud například váš mobilní telefon nepodporuje nejnovější aktualizace operačního systému, způsobí to také selhání operačního systému. Můžešvrácení zpět Vaše ROM musí odpovídat specifikacím HP.

2. Opravte stav baterie

Dalším způsobem, jak se vypořádat s vypnutím HP, je opravit chybový stav baterie. Jak již dříve Jaka vysvětlil, někdy indikátor baterie na obrazovce neukazuje skutečný stav baterie.

To může způsobit, že se váš mobilní telefon sám vypne, i když indikátor baterie na obrazovce ukazuje různé věci. Způsob, jak to vyřešit, je stáhnout si aplikaci Battery Calibration z obchodu Google Play.

Stáhněte si kalibraci baterie přes následující odkaz

Jak jej používat, je zapojit kabel nabíječky a poté jej nabíjet, dokud baterie neukáže 100 %. Neodpojujte nabíječku a poté otevřete aplikaci Kalibrace baterie. Proveďte kalibraci pomocí aplikace.

Po dokončení procesu kalibrace můžete odpojit kabel nabíječky. Tímto způsobem bude indikátor baterie ukazovat skutečný stav baterie.

3. Vyčistěte RAM

Někdy aplikace, které nainstalujete do svého mobilního telefonu, zabírají poměrně hodně paměti RAM. Problém je, když aplikace stále běží na pozadí, takže neustále spotřebovává vaši RAM.

Můžete vyčistit RAM a zastavit nepotřebné aplikace, které stále běží na pozadí. Můžete například zastavit Instagram, který nadále běží a spotřebovává poměrně hodně paměti RAM.

Pomocí této možnosti můžete také vynutit zastavení nepotřebných aplikací Vynucené zastavení. Dalším návrhem Jaka je koupit si mobilní telefon s minimálně 6 GB RAM, aby proces multitaskingu mohl běžet hladce.

4. Vymažte nevyžádané soubory a mezipaměť

Dalším způsobem, jak překonat opakované restartování HP, je odstranit nevyžádané soubory, které jsou stále uloženy na HP. I když jste smazali soubory, někdy jsou nevyžádané soubory stále uloženy ve složce dočasného úložiště.

Kromě nevyžádaných souborů, mezipaměti problém mohou být i ty plné. Cache je paměť, která ukládá systémové soubory při používání mobilního telefonu, která slouží k ukládání konfiguračních souborů, aby k nim bylo možné rychleji přistupovat.

Nejjednodušší způsob, jak odstranit nevyžádané soubory a mezipaměť, je nainstalovat čistší aplikaci, jako je např CCleaner. Tato aplikace je schopna odstranit nepotřebné soubory, které způsobují, že se HP cítí těžce.

Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT

5. Unroot

Další je, jak se vypořádat s tím, že se HP samo vypne vykořenit na telefonech Android. Tato metoda je velmi důležitá pro ty z vás, kteří používají rootovaný mobilní telefon.

Jak již dříve Jaka vysvětlil, rootování má mnoho výhod. Rizik, které rootování přináší, je však více. Počínaje chybovým operačním systémem, snadno napadnutelným zabezpečením a dalšími.

Zakořeněný mobilní telefon často visí a je pomalý. Řešením, které ApkVenue doporučuje, je proto odrootování telefonu Android.

To je Jakův článek o tom, jak se vypořádat s tím, že se HP samo vypne. Pokud to chcete snadné, je lepší vyměnit nový mobil, který je vybaven nejlepšími specifikacemi. Existuje mnoho opravdu skvělých HP, které jsou levné.

Snad vám tento článek pomůže, ano, gangu. Nezapomeňte také napsat své komentáře do příslušného sloupce. Uvidíme se příště!

Přečtěte si také články o Tech Hack nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba.