Produktivita

ping vysvětlení, to je to, co dělá váš internet stabilní!

Internet není stabilní kvůli vysoké hodnotě pingu. Chápete, co je ping? Jak může ping určit stabilitu internetového připojení? Uvidíme!

Téměř všechny počítače po celém světě jsou nyní připojeny k internetu, díky čemuž je internet běžnou věcí. I když se internet široce rozšířil, stále ne všechna internetová místa jsou rychlá. Dokonce i některá místa často zažívají přerušovaný nebo nestabilní internet.

Internet není stabilní kvůli vysoké hodnotě pingu. Chápete, co je ping? Jak může ping určit stabilitu internetového připojení? Uvidíme!

  • ZÁZNAM! Jedná se o nejrychlejší internetovou síť s rychlostí 100 Gbps
  • Chcete internet zdarma, toto dítě úspěšně napadlo 4G síť
  • 10 zemí s nejrychlejší internetovou sítí 4G LTE na světě

Ping vysvětlení, díky kterému bude váš internet stabilní

Zdroj fotografií: Obrázek: SpeedTest

Hlášeno prostřednictvím videa Techquickie. Ping je metoda pro měření doby odesílání datových paketů z odesílání a přijímání mezi dvěma zařízeními, obvykle v jednotkách ms (milisekundy). Například počítač A odešle data do počítače B, poté počítač B odešle odpověď do počítače A, to je ping.

Zdroj fotografií: Obrázek: HowToGeek

Jak důležitý je ping?

Nízký ping bude velmi důležitý, pokud používáte software, který se zaměřuje na rychlost dat, nikoli na velká data. Mezi příklady takového softwaru patří online hry, živé vysílání a ovládání internetu věcí (Internet of Things).

Zkusme vzít případ online hra. V online hrách jsou velká data, jako jsou hry s texturami, uložena na pevném disku počítače. K přenosu malých dat, jako jsou souřadnice polohy hráče a výstřel kulky, je však nutné připojení k internetu. Data jsou malá, ale musí být odeslána rychle. Je potřeba velmi nízký ping.

Zdroj fotografií: Obrázek: WallpaperSafari

Nízký ping nemusí být potřeba, pokud...

K surfování nepotřebujete vždy velmi nízký ping. Pokud například používáte software, který se zaměřuje na velká data, zejména pokud má software funkci předběžného načtení. Například sledování Youtube nebo stahování pomocí IDM.

Například v případě sledovat Youtube. Při sledování YouTube je to vlastně jako stahování filmu. Řekněme, že je to 100 MB. Bez ohledu na načasování je důležité, že se stáhne těch 100 MB. Pokud se stáhne, je zaručeno, že video na Youtube poběží hladce. Není tedy potřeba nízká latence, důležité je, že Mbps je velký.

Spuštěna videa Techquickie

ZOBRAZIT ČLÁNEK

Ping je poměrně jednoduchý. I když je to jednoduché, neměli byste se mýlit, musíte vědět, kdy potřebujete nízký ping a kdy ne. Doufám, že vám tyto informace pomohou. Nezapomeňte se podělit o svůj názor!

Nezapomeňte si také přečíst související články Internet nebo jiné zajímavé příspěvky od Syn Andalas.

Bannery: ShutterStock