Tech Hack

3 způsoby, jak zveřejnit Instagram na PC (aktualizace 2020), zaručeně fungují!

Existuje způsob, jak zveřejnit Instagram na PC? S dnešní sofistikovanou technologií můžete okamžitě zveřejnit IG na vašem PC. Pojďte se v tomto článku podívat, jak na to!

Jak zveřejnit IG na PC může být jedna z věcí, kterou mnoho lidí potřebuje, ale neví, jak na to.

Jako jedno ze sociálních médií, které miluje generace tisíciletí, samozřejmě Instagram stát se vhodným médiem pro sdílení nejlepších okamžiků, které máme.

Problém je, že když fotky upravujeme na PC, bude samozřejmě trochu komplikované je přenést do mobilu, aby se daly zveřejnit na Instagramu, ať už přes Bluetooth nebo kabel.

Eits, nemusíš být tak složitý, bando! Je lepší, když posíláte příspěvky přímo ze svého notebooku! Jake má 3 způsoby, jak nahrát Instagram na PC snadné a bezproblémové!

3 nejrychlejší a nejjednodušší způsoby, jak zveřejnit Instagram na PC 2020

Instagram lze skutečně otevřít přes prohlížeč. Prostě na fotky se můžeme dívat, aniž bychom to uměli nahrát. Ale není třeba se obávat, protože Jaka má řešení!

Zveřejněním IG na PC, který bude ApkVenue tentokrát sdílet, můžete volněji nahrávat fotografie, ze kterých chcete přístroj cokoliv.

Také, pokud chcete naplánovat příspěvky na Instagramu pravidelně na určité hodiny, je přidávání příspěvků na PC mnohem jednodušší.

Nemůžete to udělat v aplikaci Instagram na vašem mobilním telefonu, protože můžete udělat pouze toto přímý příspěvek. Jak tedy můžeme zveřejnit Instagram přes PC?

Proč byste měli vědět, jak nahrát IG na PC nebo notebooku?

Když můžete volně nahrávat fotografie prostřednictvím aplikace, proč musíte vědět, jak nahrávat Instagram přes PC?

Odpověď je vlastně docela jednoduchá. Vědět tímto způsobem, vaše práce bude jednodušší a rychlejší k vyřešení.

I když jsou dnešní mobilní telefony považovány za super sofistikované, PC a notebooky stále vynikají v úpravách fotografií a videí kvůli podpoře software také kompletní Hardware schopný.

Po provedení editačního procesu na PC, pokud jste obeznámeni s tím, jak zveřejnit IG na PC, můžete okamžitě nahrát odtud a vaše práce je hned hotová.

1. Nahrajte Instagram přes stránku Hootsuite

První způsob, jak zveřejnit IG na PC, můžete použít webovou službu s názvem Hootsuite (http://hootsuite.com). Tento web nám velmi usnadňuje zveřejňování Instagramu na PC.

Kromě toho, že může být prostředkem pro nahrávání fotografií a videí, je k dispozici také tato jedna stránka může poskytnout analytická data které můžete použít k analýze účinnosti vašich příspěvků.

Tato stránka je ideální pro ty z vás, jejichž práce je skutečně zaměřena na svět digitální marketing, vhodné i pro odst analytik sociálních sítí tam venku.

Bohužel pro přístup k prémiovým službám na tomto webu musíte zaplatit určitou částku peněz. Můžete však využít i 30 dní zkušební verze zdarma z tohoto webu k bezplatnému přístupu.

2. Nahrajte Instagram na PC pomocí Site Buffer

Pokud aplikaci nechcete používat, protože zabírá paměť, můžete použít web vyrovnávací paměť, jako způsob zveřejnění IG na PC gang!

Stejně jako Hootsuite i tato stránka umožňuje naplánovat si příspěvky na Instagramu, díky čemuž budou vaše pracovní vzory přesnější a úhledně strukturované.

Nejen to, můžete také vidět výsledky analytikypro ni znát výkon svého příspěvku. Z těchto údajů můžete vidět, jak daleko vaše účty na sociálních sítích vzrostly.

Tato stránka také neposkytuje funkce pro nahrávání více příspěvků. Tato stránka však poskytuje funkce připomínka tak nezapomeň zveřejnit.

3. Nahrajte Instagram na PC pomocí Google Chrome

Nakonec můžete použít Google Chrome. No, ne, pokud je Instagram otevřen přes prohlížeč můžeš se jen podívat na fotky? Ne, bando!

Existuje zejména trik a tento trik může být nejjednodušší a také nejefektivnější způsob, jak nahrát IG na PC, který můžete použít.

Chcete-li to provést, je třeba provést několik kroků, abyste mohli na tomto počítači použít metodu IG post. Zde jsou úplné kroky.

Kroky, jak zveřejnit Instagram na PC
  • Krok 1 - Přejděte na stránku Instagram.com na Google Chrome. Poté stiskněte tlačítko F12 nebo klikněte pravým tlačítkem a vyberte Kontrolovat. Vstoupíte do vývojářského režimu.
  • Krok 2 - Poté stiskněte nástrojová lišta nástrojů dokud se neobjeví verze pro Instagram mobilní, pohybliví. Obnovit váš prohlížeč pro dokonalejší zobrazení mobilní verze Instagramu.
  • Krok 3 - Poté už jen zveřejňujete příspěvky na svém mobilním telefonu! Musíte nahrát fotografii, kterou chcete zveřejnit, a poté vybrat filtr, který chcete poskytnout titulek.

Stejně jako v předchozích bodech také nemůžete nahrávat více příspěvků ano, gang, ale tento trik je docela účinný na krátkou cestu k nahrávání fotek na Instagram přes PC.

Tak to je on 3 způsoby, jak nahrát Instagram na PC. Co na to, je to tak snadné, že? Díky tomu můžete přímo upravovat fotografie na vašem PC a také nastavit plán zveřejňování.

S tipy, jak zveřejnit IG na PC, které tentokrát sdílelo ApkVenue, se vaše pracovní doba mnohem zkrátí a váš mobil nebude zaplněný zbytečnými fotkami.

Snad budou informace, které Jaka tentokrát sdílí, užitečné pro vás všechny, hodně štěstí a zase na shledanou u dalších článků.

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Fanandi Ratriansyah