Software

Tyto 3 aplikace pro detekci nemocí dokážou zjistit jakoukoli nemoc ve vašem těle

Nejen pro chatování nebo hraní her lze chytré telefony využít i pro zdravotní potřeby. Zde vám JalanTikus poskytuje seznam nejlepších aplikací pro detekci nemocí.

Srdce je jedním z nejdůležitějších orgánů v těle. Pokud je narušena výkonnost vašeho srdce, bude narušeno zdraví vašeho těla a vaše produktivita se sníží. To však neznamená, že by vaše zdraví mělo věnovat pozornost pouze vašemu srdci.

Poté, co měl JalanTikus čas poskytnout vám způsob, jak změřit srdeční frekvenci pomocí smartphonu, tentokrát vám JalanTikus poskytne seznam aplikace pro detekci onemocnění prostřednictvím chytrých telefonů. S těmito zdravotními aplikacemi můžeme doufat, že budeme moci i nadále žít zdravě.

  • Zkontrolujte zdraví svých očí pomocí aplikace KUBE Nail
  • Vyhněte se unavenému očnímu onemocnění kvůli technologii následujícími způsoby
  • DÁVEJ SI POZOR! 80 % uživatelů počítačů na světě je touto nemocí ohroženo

Aplikace Detektor nemocí

Kromě zábavních a komunikačních funkcí mají chytré telefony mnoho dalších funkcí. I když to můžete používat moudře, smartphony lze používat pro zdravotní účely. Pojďme tedy podrobně sledovat, co vaše tělo cítí, pomocí následujících aplikací pro detekci nemocí!

1. What's My Pain

Vyvinuto společností Přístup Smartindo, IT společnost, která dlouhodobě vyvíjí informační služby v nemocnicích, aplikace What's My Pain běžně zkrácené DOTÁZAT SE je nejlepší zdravotní aplikace pro Android. Tato aplikace nabízí funkci včasné diagnostiky pro detekci existujících onemocnění před návštěvou lékaře.

Aplikace pro detekci nemocí What's My Pain pracujte čtením stížností nebo příznaků, které jste zažili. Vše, co musíte udělat, je vyhledat, co cítíte ve sloupci vyhledávání nemoci, pak algoritmus této aplikace načte databázi, aby našel možnou nemoc, kterou trpíte. Nejen to, ApaSakitKu také nabízí bezplatné konzultace s lékaři, informace o blízkých klinikách a články o zdraví.

Stáhněte si APK ApaPakitKu

2. iCare Health Monitor

Na rozdíl od předchozí aplikace, in iCare Health Monitor nenajdete žádný indonéský obsah. Přirozeně, protože tato aplikace pro detekci nemocí byla vyvinuta cizími lidmi. Nicméně, i když to není aplikace vytvořená dětmi národa, tato aplikace je pro vás velmi vhodná.

Instalací iCare Health Monitor získáte mnoho zdravotních funkcí v jedné aplikaci. Můžete měřit krevní tlak, srdeční frekvenci, zdraví plic, zdraví sluchu a očí. Funguje to tak, že k provádění výpočtů se používá funkce LED fotoaparátu smartphonu. A existuje mnoho dalších testů, které lze provést k odhalení nemocí ve vašem těle.

Nejen zjišťování nemocí, tuto aplikaci lze také použít k tréninku zdraví vašich orgánů. Můžete trénovat zdraví zraku, sluchu a dokonce i zdraví srdce. Chladný!

Stáhněte si APK iCare Health Monitor

3. Kalkulačka zdraví

Co můžete dělat poté, co byla vaše srdeční frekvence změřena pomocí iCare Health Monitor? Jste opravdu zdraví, aby to odpovídalo ideálním zdravotním podmínkám, nebo ne? Chcete-li to zjistit, můžete použít aplikaci Zdravotní kalkulačka. Tato aplikace vám pomůže zjistit váš zdravotní limit tím, že jej vypočítá z vašich osobních údajů.

Díky aplikaci Health Monitor můžete zjistit, jaká je vaše ideální váha, jaká je zdravá tepová frekvence, jaký by měl být krevní tlak a kolik vody vaše tělo potřebuje. Vše je založeno na vašem věku, váze, výšce a osobních údajích. Opravdu nezbytná zdravotní aplikace, která doprovází další aplikace.

Stáhněte si APK Health Calculator

To jsou 3 aplikace pro detekci nemocí na Androidu, které si musíte nainstalovat, pokud chcete zůstat zdraví. Pomocí správné aplikace můžete odhalit jakoukoli nemoc ve vašem těle. Věřte nebo ne, s výše uvedenými zdravotními aplikacemi můžete poskytnout prvotní diagnózu onemocnění, kterým trpíte, než půjdete na konzultaci a navštívíte lékaře.