Tech Hack

jak udělat wa tick one, i když to bylo přečteno

Chcete si přečíst chat WA, ale myslíte si, že je offline? No, můžete sledovat, jak udělat WA tick 1 v běžném WA, ale přečetli jste to celé následovně.

WhatsApp nyní se dá říci, že jde o aplikaci povídat si to nejlepší, co jistě každý z vás má a využívá ho pro svou každodenní potřebu.

Při používání aplikace povídat si který je nyní pod záštitou tohoto Facebooku, samozřejmě máte každý typ použití, ne?

Včetně pro ty z vás, kteří mají rádi číst zprávu, ale líný odpovědět, aka tak tichý čtenář a je to!

No, tentokrát má Jaka tipy, abyste to věděli jak udělat WA tick 1 na běžném WA, ale on-line a můžete bez obav číst "terorizován" odpovědět. Jaký je to pocit?

Zde je návod Povídat si WA Tick 1 I když jste to četli, je to opravdu snadné!

WhatsApp samotný má ve skutečnosti vestavěnou nebo oficiální funkci, která vám umožňuje deaktivovat dvě modré zaškrtávací značky (modrá klíšťata).

Modrá klíšťata sama o sobě může být známkou toho, že zpráva resp povídat si WA, kterou jste odeslali, přijal a přečetl příjemce zprávy, gang.

Zdroj fotografií: Speciální (Tento trik WA s jedním zaškrtnutím lze provést pomocí aplikace WA MOD, jako je GBWhatsApp.)

Ale opravdu to chcete signalizovat? povídat si WA jiných lidí nebyly přijaty, ale četli jste je? No, můžete použít aplikaci WA MOD, kterou doporučuje ApkVenue, zde!

Zde ApkVenue použije aplikaci GBWhatsApp který tento problém zaručeně vyřeší. Protože můžete přimět WA zaškrtnout jedno ale on-line k přečtení zprávy.

Než budete postupovat podle kroků, pojďme stažení aplikace GBWhatsApp APK které můžete získat prostřednictvím odkazu níže pro uživatele systému Android.

GBWhatsapp Aplikace pro sociální sítě a zasílání zpráv STAŽTE

Krok 1 – Zaregistrujte si účet WA v aplikaci GBWhatsApp

 • Pokud jste dříve používali účet WA, ApkVenue to doporučuje zálohování chatu WhatsApp, který ApkVenue již dříve zkontroloval.
 • Pak už vy NS-odinstalovat oficiální aplikace WhatsApp a právě jste si nainstalovali aplikaci GBWhatsApp do svého mobilního telefonu Android, gangu.
 • Otevřete aplikaci, která je již nainstalována, zde můžete vybrat možnost Obnovit vrátit zálohování chatu WA nebo Souhlasit a pokračovat vytvořit nový účet.

Krok 2 – Přejděte na Nastavení soukromí v GBWhatsApp

 • Pokud jste byli v hlavním zobrazení GBWhatsApp následujícím způsobem, stačí klepnout tři tečky ikona která je nahoře.
 • Zde pouze vyberete možnost AlexMods/FouadMods a pak přejděte na Ochrana osobních údajů a zabezpečení.

Krok 3 – Změňte nastavení soukromí pro kontakty a skupiny

 • Na stránce Soukromí a zabezpečení stačí přejet prstem dolů, dokud sekci nenajdete Chaty. Zde si můžete vybrat nastavení pro Kontakty a Skupiny.

Krok 4 – Zapněte možnost Skrýt modré klíště a Druhé klíště

 • Objeví se vyskakovat který obsahuje několik možností, které můžete aktivovat. Zde pouze vyberete možnost Skryjte modrá klíšťata a Skryjte druhé klíště takže WA zkontroluje 1 na displeji odesílatele zprávy.
 • Zobrazí se varování informující uživatele o riziku metody WA zaškrtnutím 1, které můžete ignorovat klepnutím OK.

Krok 5 – Zobrazte WA Check One na WhatsApp Sender

 • Nyní, jak udělat WA tick 1 byl pro vás úspěšný a takhle to vypadá na aplikaci WhatsApp messenger, gang.
 • Kromě kontaktů WA, kteří mají soukromé chaty, můžete tuto možnost aktivovat pro rodinné skupiny WA, kde obvykle vystupujete jako tichý čtenář, že jo?

Krok 6 – Zobrazte WA Check One na příjemci WhatsApp

 • No, i když jsi on-line nebo jste si zprávu přečetli, bude mít stále stav jednoho zaškrtnutí, víte. A takto vypadá zpráva v aplikaci GBWhatsApp, kterou používáte.

ODMÍTNUTÍ ODPOVĚDNOSTI:


V některých případech, povídat si WA bude se po chvíli změní v dvojité tiknutí Příjemce opustí chatovací místnost. Aby byl tento krok úspěšný, doporučujeme pokračovataktualizace Použitá aplikace GBWhatsApp.

Bonus: Nejlepší doporučení aplikace WhatsApp MOD APK pro Android v roce 2020

Kromě GBWhatsApp, který ApkVenue používá v této metodě, existují skutečně různé Aplikace WhatsApp MOD (WA MOD). který nabízí podobné a ještě pokročilejší funkce.

Pokud by výše uvedená metoda nefungovala, můžete také vyzkoušet další doporučení pro aplikaci WA MOD APK pro telefony Android, kterou Jaka recenzoval zde.

ZOBRAZIT ČLÁNEK

No, to je návod, jak udělat WA tick 1 na běžném WA, ale on-line které si můžete přečíst, aniž byste to potřebovali vědět, bando.

Nyní se nemusíte bát, že ostatní lidé budou naštvaní, protože jste jim neodpověděli na zprávy. Protože si jistě myslí povídat si WA čekající a ještě nebyl odeslán.

To je hodně legrace, že? No, pokud máte další doporučení pro WhatsApp tipy a triky, neváhejte je napsat do sloupce komentářů níže. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o WhatsApp nebo jiné zajímavé články z StreetRat.