aplikace

dosud nejpokročilejší aplikace pro uzamčení obrazovky Android

Lockscreen alias zámek obrazovky je první rozhraní, se kterým se setkáváme, když chceme používat smartphone. Unavený z toho, jak to vypadá? Zde je 5 nejpokročilejších aplikací uzamčené obrazovky Android, které MUSÍTE nainstalovat.

Pokud jde o přizpůsobení rozhraní, žádný jiný operační systém jej zatím nepřekoná Android. Vzhled si můžete hodně přizpůsobit, jak chcete, od použití motivů, ikon a dokonce i změn spouštěč, a lockscreen.

Ach ano, tentokrát chce JalanTikus diskutovat o nejpokročilejší aplikaci Lockscreen pro Android. Zamykací obrazovka aka zámek obrazovky je první rozhraní, se kterým se setkáváme, když chceme používat smartphone. Následujících 5 doporučení pro aplikace, podle zpráv od Wonderhowto, má kromě skvělého vzhledu působivé funkce.

  • Udělejte LockScreen více „Greget“ se vzorem 6x6
  • Nejlepší aplikace Lockscreen pro telefony Android
  • Snadno vytvořit Android LockScreen jako iOS

Dosud nejpokročilejší aplikace pro Android Lockscreen

V Obchodě Google Play je skutečně mnoho aplikací Lockscreen. Musíte být zmateni při jeho výběru, musíte být také opatrní, protože některé mohou obsahovat malware. ApkVenue proto vybírá 5 aplikací Nejpokročilejší a nejlepší zamykací obrazovka Androidu které opravdu musíte vyzkoušet!

1. Zamykací obrazovka krytu (beta)

První nejpokročilejší Android Lockscreen aplikace je Zamykací obrazovka krytu, nejen vypadá atraktivně. Kryt také poskytuje řadu aplikací na boční straně obrazovky. Velmi praktické, není potřeba otevírat zamykací obrazovku a otevírat aplikaci. Jednoduše ze zamykací obrazovky lze ke všem aplikacím přistupovat jedním přejetím. Zajímavé je, že aplikace na boční straně obrazovky se budou měnit podle vaší polohy. Sofistikované, že?

Aplikace Antivirus & Security Cover STÁHNOUT

2. Corgi pro Feedly News Magazine

Další nejlepší aplikací pro Android Lockscreen je Corgi pro Feedly News Magazine. Pokud dříve Cover spoléhal na možnost rychlého přístupu k aplikacím, Corgi nabízí informace o novinkách přímo na vaší zamykací obrazovce. Je tedy zaručeno, že vám žádná novinka neunikne. Můžete si vybrat témata zpráv, která se vám líbí, a můžete také integrovat účty Instagram vy. Ještě jedna věc, Corgi je integrován s bezpečnostními funkcemi dostupnými na chytrých telefonech, jako je otisk prstu, PIN, vzor nebo Heslo.

Aplikace Antivirus & Security Corgi pro Feedly Lock Screen STÁHNOUT

3. Obrazovka SnapLock Smart Lock

V systému iOS 10 dochází k zobrazení obrazovky uzamčení na iPhone přeměna který je docela velký. Nyní SnapLock nabízí výhled lockscreen nejnovější styl iPhone na vašem smartphonu Android. Můžete se integrovat s upozorněními a na levé straně je speciální stránka, která zobrazuje widgety počasí, zástupce nastavení přístupu a návrhy aplikací, které často otevíráte. Minimalistický, ale funkční!

Antivirové a bezpečnostní aplikace technologie Ripple STÁHNOUT

4. Další zamykací obrazovka

Další nejpokročilejší a nejlepší aplikací Android Lockscreen je Další Uzamknout obrazovka vyrobený společností Microsoft, který je velmi bohatý na funkce. Mnoho dalších nastavení, které můžete přizpůsobit, je integrováno s Next Obrázky Bing a mít zkratky chytrý. Při používání smartphonu vás tedy každý den přivítají krásné nové fotografie.

Antivirové a bezpečnostní aplikace společnosti Microsoft ke stažení

5. AcDisplay

Vstup Poslední v seznamu nejpokročilejších aplikací Android Lockscreen je AcDisplay a možná je tento nejunikátnější. AcDisplay nabízí nový způsob zpracování oznámení na Androidu, kde může vaše Lockscreen fungovat jako oznamovací centrum. Takže vám neuniknou žádná důležitá upozornění, která přicházejí.

Antivirové a bezpečnostní aplikace Artem Chepurnoy KE STAŽENÍ

Toto je 5 nejpokročilejších aplikací Android Lockscreen, které si zasloužíte vyzkoušet. Kromě snížení nudy může nový Lockscreen také zlepšit zážitek ze smartphonu. Jednodušší a může zvýšit produktivitu. Takže z výše uvedeného seznamu, který z nich preferujete?