Gadgety

7 značek nejpevnějšího a nejodolnějšího pouzdra na mobilní telefon

Bohužel váš drahý smartphone je poškrábaný nebo prasklý, protože si nedáte pozor. Chcete-li být bezpečnější a chráněni, stačí použít odolné pouzdro HP, gang

Chytré telefony se staly primární potřebou moderního člověka. Upřímně, dobře. Co je první věc, kterou hledáš, když se probudíš? Většina řekne smartphony, gang.

Takže bohužel jsme u chytrých telefonů, a to do té míry, že se snažíme smartphone držet z celého srdce. Ale někdy se dějí špatné věci.

Jedním z hlavních řešení, jak zabránit špatným věcem na našich chytrých telefonech, je použití krytu. Obyčejné pouzdro však nestačí, bando.

V tomto článku vám ApkVenue dá doporučení na nejpevnější a nejodolnější pouzdro HP, které dokáže váš smartphone maximálně ochránit.

7 nejpevnějších a nejodolnějších značek pouzder na telefon

Dříve ApkVenue diskutovalo o odolném smartphonu, který můžete používat. Alternativně můžete svůj smartphone chránit pomocí ochranného pouzdra HP.

Pouzdra HP s vysokou úrovní ochrany se liší od běžných pouzder. Pokud se běžné pouzdro více zabývá stylem, zatímco ochranné pouzdro se více zabývá bezpečností.

Ve skutečnosti mají některé z těchto odolných pouzder vojenské normy, které zajistí bezpečnost vašeho smartphonu před prasknutím, dokonce i rozbitím.

Zvědavý, že? Místo toho, abyste se zdržovali časem, zde pro vás máme 7 nejpevnějších a nejodolnějších značek pouzder na mobilní telefony.

1. Urban Armor Gear Composite Case

Urban Armor Gear nebo běžně zkrácené UAG je pouzdro vyrobené s vojenským designem. Protože armáda musí být silná a odolná, gangu.

Přestože je pouzdro UAG Composite Case odolné a robustní, nedělá váš smartphone objemný a těžký. Takže je to pro vás stále příjemné, že držíte.

Pouzdro UAG Composite Case je speciálně určeno pro ty z vás, kteří mají rádi outdoorové a extrémní aktivity. Nemusíte se bát, že zrovna spadnete, bando.

Ochranný obal tento poskytuje nejlepší ochranu z hlediska nárazu ve srovnání s jinými případy. Je to opravdu bezpečné.

Toto odolné pouzdro HP si můžete koupit za 50 tisíc IDR - 500 tisíc IDR v závislosti na smartphonu, který používáte.

2. Případ Nillkin Defender

Pouzdro Nillkin Defender je ochranné pouzdro, které ochrání váš oblíbený smartphone před nárazy, poškrábáním nebo otřesy.

Přestože je toto pouzdro vyrobeno pro ochranu vašeho oblíbeného smartphonu, výrobci nezapomínají ani na estetické hledisko, gang.

Kromě toho, že je pouzdro Nillkin Defender Case pevné a odolné, má také velmi cool design. Pokud Jaka dá pozor, jako Transformers, gang.

Pouzdro Nillkin Defender Case se skládá z kombinace dvou prémiových materiálů vyrobených z termoplastický polyuretan (TPU) a polykarbonát. Oba tyto materiály jsou schopny poskytnout extra ochranu pro váš smartphone.

Pouzdro Nillkin Defender Case si můžete koupit za výhodnou cenu 20 tisíc IDR - 185 tisíc IDR v závislosti na smartphonu, který používáte. Docela cenově dostupné.

3. Spigen Slim Armor

Spigen Slim Armor je ochranné pouzdro, které je mezi uživateli chytrých telefonů poměrně oblíbené. Kromě ochrany má toto pouzdro také stylový design, víte.

Vlastnosti pouzdra Spigen Slim Armor Case ultra ochrana proti pádu dvouvrstvé. Spigen je navíc vybaven technologií vojenského standardu nafukovací poduška všechny rohy pouzdra.

Nemusíte se bát, pokud váš smartphone spadne. Spigenův případ je také docela těžký, gangu. Kromě toho, že je tento kryt bezpečný před nárazem, je také bezpečný před poškrábáním.

Protože je vybaven funkcí vzduchového polštáře, je přirozené, že Spigen Slim Armor je docela tlustý, banda. I tak vám ale zaoblené hrany zajistí pohodlné držení smartphonu.

Můžete si koupit Spigen Slim Armor za 10 tisíc IDR - 495 tisíc IDR v závislosti na smartphonu, který používáte, gang.

4. Pouzdro Anker Toughshell

Pouzdro Anker Toughshell je ochranné pouzdro, které je pevné a odolné a vybavené řadou pokročilých technologií pro ochranu vašeho oblíbeného smartphonu.

Toto odolné pouzdro ochrání váš smartphone pomocí technologie gravitační stráž a nárazový štít které splňují vysoké standardy armády Spojených států (USA).

Pokud ostatní pouzdra chrání pouze zadní část smartphonu, pouzdro Anker Toughshell Case ochrání váš smartphone kompletní ochranou.

Toto pouzdro vytvoří skořepinu, která ochrání všechny části smartphonu. Toto pouzdro ochrání smartphone i při použití v jakémkoli extrémním prostředí.

Pokud vás tento případ zajímá, musíte utratit tolik jako 30 tisíc IDR - 550 tisíc IDR v závislosti na smartphonu, který používáte.

5. Pouzdro Otterbox Defender

Pouzdro Otterbox Defender je ochranný kryt s jednou z nejúplnějších ochrany, gang. Důvodem je, že toto jediné pouzdro dělá váš smartphone protiprachový, vodotěsný a odolný proti otřesům.

Otterbox je vyroben ze silného polykarbonátového materiálu, takže je odolný vůči teplu a chladu. O tomto pouzdru se tvrdí, že dokáže ochránit smartphone v případě požáru nebo sněhové bouře.

Toto pouzdro kombinuje tři ultra vrstvy, které chrání váš smartphone před nárazy, pády, špínou a poškrábáním.

Kromě toho bude váš displej také chráněn vrstvou fólie odolné proti poškrábání. Není to skvělé, bando? Originální pouzdro Otterbox Defender Case je v cenové relaci 210 000 IDR – 1,4 milionu IDR v závislosti na variantě.

6. Griffin Survivor Case

Griffin Survivor Case mít velmi solidní vzhled, gangu. Nejde však jen o solidní vzhled. Toto pouzdro je také velmi odolné a pevné.

Griffin Survivor Case používá skořepinu jako Anker Toughshell, ale má více materiálů. Skořápka používá systém rozptylu nárazů Griffinova vlastní exkluzivita.

Pevné pouzdro chrání smartphone před nárazy, prachem a stříkající vodou. Ve skutečnosti je Griffin Survivor Case schopno ochránit smartphony, které spadnou z výšky 2 metrů na maximum.

Silný exteriér může způsobit promáčknutí vašeho smartphonu. Griffin proto používá plášť z polykarbonátového materiálu, díky kterému se váš smartphone nepromáčkne.

Griffin Survivor Case je v cenové relaci 40 tisíc IDR - 600 tisíc IDR v závislosti na smartphonu, který používáte. Zájem?

7. X Doria Defense Lux

Stejně jako jeho jméno, X Doria Defense Lux nabízí maximální ochranu vašeho oblíbeného smartphonu a zároveň působí dojmem luxusu.

S vnějším pevným pouzdrem vyrobeným z polykarbonátu a vnějším rámem vyrobeným z hliníku toto odolné pouzdro ochrání váš smartphone před nárazy a poškrábáním.

Aby vypadal luxusně a noblesně, je na zadní straně pláště přidán panel s luxusní texturou, který dodá prémiový dojem.

Prémiové panely nejsou jen pro zobrazení. Panel funguje také jako dvojitá ochrana pro váš smartphone.

Toto prémiové pouzdro si můžete koupit za 100 tisíc IDR - 500 tisíc IDR podle smartphonu, který máte.

To je článek od Jaka o 7 značkách nejpevnějších a nejodolnějších krytů na mobily, které můžete použít. Namísto toho, aby se váš drahý smartphone poškrábal, je lepší jej chránit přímo pomocí výše uvedeného krytu.

Uvidíme se v dalším článku Jaka, OK!

Přečtěte si také články o Gadgety nebo jiné zajímavé články z Prameswara Padmanaba