Software

Kromě Go-Food je zde 7 nejlepších aplikací pro doručování jídla pro Android!

V dnešní sofistikované době není objednání jídla přes chytrý telefon nic složitého.

V dnešní sofistikované době není objednání jídla přes chytrý telefon nic složitého. Skutečně existuje mnoho restaurací nebo míst k jídlu, které neposkytují způsob doručení, takže je trochu obtížné pro zákazníky, kteří si chtějí objednat jídlo z domova.

Buďte v klidu, protože nyní existuje mnoho aplikací pro Android, které poskytují služby rozvozu jídel z restaurací. To, co víme, může být pouze Go-Food, i když existuje mnoho dalších aplikací, které nabízejí podobné služby. Zde Jaka podává informace o 7 nejlepších aplikací pro doručování na Androidu kromě Go-Food. Checkidot!

  • 15 nejlepších a bezplatných povinných aplikací pro iPhone 2020, které musíte mít ve svém telefonu!
  • Aplikace Pellets a 5 podivných aplikací pro Android!
  • 15 nejrychlejších aplikací pro vydělávání peněz 2021, okamžitě tekutých a důvěryhodných!

Kromě Go-Food je zde 7 nejlepších aplikací pro rozvoz jídla pro Android!

1. Kaviár

Caviar je aplikace pro rozvoz jídla od Square. Pro nezasvěcené Square je společnost, která vyrábí čtečky kreditních karet na chytrých telefonech. Kaviár nabízí většinu funkcí donáška jídla obecně.

Můžete najít restaurace ve vašem okolí, objednat si jídlo a nechat si ho dovézt. V závislosti na městě, ve kterém se nacházíte, jsou k dispozici další funkce. Úplnější funkci nebo seznam míst najdete v Obchodě Play.

2. Doordash

DoorDash je rychlá a citlivá aplikace pro rozvoz jídla. Tato aplikace podporuje více než 300 velkých měst po celém světě. Většina však působí ve Spojených státech a Kanadě. Aplikace také spolupracuje s mnoha oblíbenými restauracemi po celém světě. Nejen kvalita jídla, spokojenost zákazníků V Doordash se také zajímá o včasné přijímání jejich objednávek.

3. Deliveryroo

Deliveroo je jedna z nejlepších aplikací pro rozvoz jídla. Tato aplikace podporuje různé země, zejména v evropském regionu, jako je Velká Británie, Francie, Německo, Irsko a několik dalších zemí. Pouze průměrná dodací lhůta pouze 32 minut, díky čemuž se Deliveroo často používá k objednávání jídla.

Vzhled této aplikace navíc také vypadá docela jednoduše a atraktivně, což uživatelům usnadňuje, když si chtějí objednat jídlo.

4. Jezte24

Eat24 je jednou z nejpopulárnějších aplikací pro rozvoz jídla. jíst24 nabízí více než 1 500 měst a 30 000 restaurací po celém světě. Aplikace také přichází s integrací Yelp.

Kromě toho uživatelé získají také podporu pro Android Wear nebo platby prostřednictvím e-mailu PayPal a Android Pay. Navzdory častým výkyvům a pádům zůstává tato aplikace pro některé oblíbená.

5. GrubHub

V Americe se Grubhub stává nejoblíbenější aplikací pro jídlo. Tato aplikace také funguje kolem 1100 měst tam. Samotný Grubhub je vybaven funkcí jednoduchého vyhledávání, podporou plateb přes Android Pay nebo PayPal, systémem hodnocení a dalšími.

Jednou z výhod této aplikace, kterou jiné aplikace nemají, je, že kupující si mohou předobjednat alespoň 4 dny před dodáním jídla.

6. Foodpanda

Foodpanda je další populární aplikace pro rozvoz jídla. Foodpanda podpořila více než 450 měst, 26 000 restauracía 24 zemí světa. Velká část pozornosti je věnována regionu kolem východní Evropy, západní Asie a severní Afriky.

Tato aplikace také funguje jako doručovací aplikace obecně, kde si uživatel objedná a je doručen. Foodpanda opravdu není nejrychlejší aplikace pro doručení, ale alespoň je tato aplikace vždy včas a hladce při odesílání objednávek kupujících.

7. UberEATS

UberEATS je aplikace Uberu pro rozvoz jídla. Tato aplikace využívá stávající infrastrukturu k doručování jídla. UberEATS působí také v desítkách zemí světa včetně Indonésie. Tato služba funguje jako všechny ostatní aplikace pro rozvoz jídla.

Objednáte a řidič Uber vám to doručí na místo určení. Jako u většiny se problém s touto aplikací točí kolem doručování řidiče a špatné komunikace. Takové věci se však neobjevují příliš často.

To bylo 7 nejlepších aplikací pro rozvoz jídla pro Android kromě Go-Food. Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví, si ji můžete přímo stáhnout na PlayStore a poté vyzkoušet. Která aplikace je podle vás nejlepší? Nebo jste to možná už zkusili? Napište do kolonky komentářů ano!