Software

5 nejlepších nástrojů proti ransomwaru, které zabrání malwaru ve vašem počítači

Některé z těchto nástrojů proti ransomwaru můžete později použít k prevenci různých nepříjemných věcí. Proto byste si měli pečlivě přečíst sbírku nástrojů, které vám ApkVenue poskytne.

Není to tak dávno, co jste museli slyšet zprávy o propuknutí ransomwaru zvaného WannaCry, které šokovalo celý svět. Aby se mu nedostalo do vašeho počítače, má pro vás Jaka odkaz na nejlepší nástroje proti ransomwaru.

Ano, pomocí některých z těchto nástrojů proti ransomwaru můžete později předejít různým nepříjemným věcem. Proto byste si měli pečlivě přečíst sbírku nástrojů, které vám ApkVenue poskytne.

  • 10 Hackerský software k provádění DDoS útoků
  • 9 největších hackerských útoků roku 2016
  • Odstraňte Izrael z internetu, těchto 5 nejvíce šokujících hackerských útoků!

5 nejlepších nástrojů proti ransomwaru, které zabrání malwaru ve vašem počítači

1. Trend Micro Internet Security

Jedním z nejlepších nástrojů, jak se zbavit starostí z ransomwarových hrozeb, je Trend Micro Internet Security. Díky tomu uložíte data do svého počítače. Tak to zkuste! I když utratíte málo peněz, důležité je, že jste v bezpečí.

Stáhněte si Trend Micro Internet Security

2. MalwareBytes Anti-Ransomware

S nástrojem tzv MalwareBytes Anti-Ransomware, budete moci sledovat veškerou aktivitu svého počítače a identifikovat typ aktivity ransomwaru, který ohrožuje. Takže můžete rychle jednat, než ransomware zcela napadne váš počítač.

Stáhněte si MalwareBytes Anti-Ransomware

3. Cybereason RansomFree

Určitě máte rádi vše, co je zdarma, že? K tomu si můžete stáhnout software Cybereason RansomFree poskytovat ještě lepší ochranu počítače. Proto tento software ransomware detekuje a okamžitě ho vymýtí.

Stáhněte si Cybereason RansomFree

4. Zemana Antimalware

Ransomware je v posledních letech děsivá hrozba. tak proto, Antimalware Zemana můžete se spolehnout, že tomu zabráníte. Tímto způsobem bude ochrana vašeho počítače účinnější. Už se tedy nebudete moc starat o hrozbu.

Stáhněte si Zemana Antimalware

5. Bitdefender Anti-Ransomware

Bezpečnostní nástroj pojmenovaný Bitdefender Anti-Ransomware je vhodným nástrojem pro dodatečnou ochranu vašeho počítače nebo notebooku. Stažením se můžete cítit bezpečněji před hrozbami v oběhu. Proto rychle stahujte ano!

Stáhněte si Bitdefender Anti-Ransomware

Toto je 5 nástrojů proti ransomwaru, které můžete použít k ochraně svého počítače nebo notebooku. Nezapomeňte si také přečíst články související s Malwarem nebo jiné zajímavé články od Jofinna Heriana.