Sociální sítě a zprávy

proč je na chatovací lince znak visacího zámku? Ukázalo se, že toto je tajemství

Přemýšleli jste někdy nad tím, proč je při chatování na LINE vždy znak visacího zámku? I když je zámek malý, ukazuje se, že znak visacího zámku v LINE chatu má velmi velkou funkci!

Od svého uvedení, ČÁRA okamžitě upoutal pozornost mnoha uživatelů chytrých telefonů. Jak bych ne, nenabízí jen funkce povídat si, LINE je také vybavena službami hlas a videohovory jsou poměrně stabilní. A nezapomeňte, dělají roztomilé samolepky LINE povídat si stále více vzrušující.

No, pro ty z vás, kteří často povídat si na LINE, našli jste někdy znak visacího zámku LINE chat? Pro ty z vás, kteří jsou zvědaví na přihlášení k zámku povídat si Co znamená LINE, JalanTikus má vysvětlení.

  • Zde je návod, jak získat přístup k LINE Today na počítači
  • To jsou tváře 10 úspěšných komiksů na LINE Webtoon Indonesia
  • 16 tipů LINE Messenger, které musíte znát

Záhada visacího zámku na LINE chatu

Kromě čtení těch nejlepších zpráv na LINE Today určitě LINE využíváte povídat si že jo? Protože to nelze popřít povídat si na LINE je to opravdu zábava. Ale vaše zábava povídat si může být narušen, pokud nerozumíte všem funkcím. Jako si znak zámku v levém rohu, když povídat si ČÁRA. Zajímá vás, k čemu to je?

Funkce visacího zámku v Chat LINE

Prozkoumejte, funkce visacího zámku na LINE je jako ochrana, která zajišťuje bezpečnost povídat si vy. Tato funkce bude aktivní, pokud služba Dopis pečetění aktivováno. Stručně řečeno, Letter Sealing je komplexní služba šifrování komunikačního systému (End-to-End Encryption nebo E2EE) k ochraně obsahu vaší konverzace.

S funkcí Letter Sealing můžete posílat zprávy na LINE, aniž byste se museli bát, že si celý obsah vaší konverzace přečtou ostatní, pokud jednoho dne server LINE připustil nebo hacker odposlouchával váš smartphone. To platí proto, že díky funkci E2EE, kterou přináší, jsou zprávy, které odesíláte, vybaveny hesly, takže se ukládají pouze mezi zařízeními, nikoli na serveru. Přečíst ji tedy může pouze váš smartphone, pouze osoba, které jste zprávu odeslali.

Jak aktivovat funkci Letter Sealing nebo znak zámku na povídat si ČÁRA? Pro uživatele chytrých telefonů se systémem Android bude tato služba automaticky aktivována automaticky výchozí. Zatímco pro uživatele iOS jej můžete aktivovat ručně vstupem do menu Nastavení – Chat a hlasové hovory, poté povolte pečetění písmen.

Kromě znaku visacího zámku v levém rohu kdy povídat si on LINE, funkce povídat si šifrovaná na LINE je přítomnost Šifrovací klíč v nabídce nastavení chatu. Šifrovací klíč každého zařízení je jiný, takže je nemožné, aby jej otevřela třetí strana server ČÁRA. Zaručeně bezpečné.

Jak se za visacím zámkem na LINE chatu ukáže, že jsou důležité funkce, že? Bez aktivace této funkce nemůžete mít klid kdy povídat si na LINE. Protože nikdy nebudete vědět, jestli existuje hacker nebo vtipálci odposlouchávají konverzace na vašem smartphonu?