Sociální sítě a zprávy

jak se zbavit reklam na bbm android zdarma bez root

Následujícím způsobem můžete odstranit a zablokovat všechny reklamy na vašem BBM Android zdarma, aniž byste při jeho používání vyžadovali přístup root.

Následující článek bude diskutovat jak odstranit reklamy na BBM Android zdarma bez nutnosti přístupu vykořenit. S rostoucím počtem uživatelů BlackBerry Messenger musíte vědět (BBM), BlackBerry začalo vkládat reklamy (sponzory), které byly v některých funkcích dost otravné.

Tyto reklamy se většinou zobrazují na Zdroje nebo Nedávné aktualizace uživatelů, existují dokonce i některé reklamy, kterépozvat uživatel.

Samotné BlackBerry poskytlo funkci, kterou lze použít k odstranění všech reklam na BBM, ale za použití této funkce jsou uživatelé povinni zaplatit dodatečný poplatek Rs. $0.99 za měsíc.

  • BBM Mod COC: BBM Mod povinný pro milovníky Clash of Clans
  • Jak používat nejnovější Naruto Theme Mod BBM na Androidu
  • 6 výhod, které ROZHODNĚ získáte na BBM pro Android, ale ne na starém Blackberry

Odstraňte reklamy BBM zdarma

Pro ty z vás, kteří nechtějí platit měsíční poplatek, ale nechcete na svém BBM žádné reklamy, vám JalanTikus v tomto článku řekne, jak na to. Následujícím způsobem se můžete zbavit reklam na BBM Android bez vykořenit a je to zdarma!

Jak odstranit reklamy na BBM zdarma bez rootu

Jak se zbavit reklam na BBM zdarma vykořenit můžete to udělat pomocí následující aplikace BBM MOD. Nejnovější BBM MOD Official made erwintomie má funkci pro odstranění reklam (sponzorů) a mnoho dalšího.

Než použijete oficiální BBM MOD k odstranění reklam na BBM Android, ujistěte se, že máte odinstalovat všechny BBM na vašem Androidu, protože tato aplikace nemůže běžet vedle sebe s původním BBM.

  • Stažení Oficiální BBM Mod na vašem Androidu.

  • Nainstalujte BBM MOD na svůj Android jako obvykle.

  • Přihlásit se s vaším účtem BlackBerry ID.

  • Po přihlásit se, přejděte do nabídky Rozšířené nastavení poté aktivujte nabídku Skrýt sponzora.

  • Po aktivaci této funkce automaticky zmizí všechny reklamy na BBM Android.