Tech Hack

10 bezplatných ssh stránek a jak si vytvořit svůj vlastní ssh účet

Abyste neustále nelovili SSH účty, můžete si zdarma vytvořit prémiový SSH účet následujícím způsobem.

SSH (Secure Shell) je síťový protokol umožňující výměnu dat přes zabezpečený kanál mezi dvěma síťovými zařízeními.

SSH je vývojová verze Telnetu s mnohem lepší úrovní zabezpečení, protože každá výměna dat pomocí SSH projde procesem šifrování.

Většina lidí, kteří používají SSH získejte účet nákupem od prodejce nebo se podívejte na blogy, které každý den poskytují bezplatný účet SSH.

Abyste nemuseli neustále hledat SSH účty, Jaka vám poskytne způsob, jak si vytvořit svůj vlastní SSH účet zdarma a samozřejmě s vysokou a stabilní rychlostí.

Doporučené bezplatné a nejlepší stránky SSH 2020

Existuje několik bezplatných stránek poskytovatelů služeb SSH, které můžete použít právě teď, a z mnoha stránek, které poskytují Jakův účet SSH, již seřazeno 10 nejlepších mezi nimi.

Jak udělat SSH na Jaka doporučených stránkách je docela snadné a některé z nich jsou vám umožní přístup na jejich stránky bez nutnosti registrace za prvé.

Rychlost webu pro vytváření SSH je také docela dobrá a také poskytuje přístup neomezená šířka pásma, ačkoli poskytují bezplatnou službu.

Tato bezplatná stránka poskytovatele služeb SSH je široce používána po celém světě. Bez dalších okolků zde uvádíme několik webů pro vytvoření nejlepších bezplatných účtů SSH, ke kterým máte právě teď přístup.

1. FastSSH

První doporučená bezplatná stránka poskytovatele služeb SSH je FastSSH (http://fastssh.com/). Tento jeden web poskytovat SSH server na 6 kraj okolo světa ke kterému máte přístup zdarma.

Chcete-li získat přístup, můžete si vytvořit účet SSH Asie, Evropa, Severní Amerika, Jižní Amerika, Afrika a Oceánie servery. U každého kraj Existuje několik zemí, ze kterých si můžete vybrat.

Na této stránce si můžete vytvořit bezplatný SSH účet každý den, s maximálním limitem 3 účtů za den. Jak se máš, bando? Jak skvělá je tato bezplatná služba webu?

2. SSHKit

Další bezplatnou stránkou SSH, kterou ApkVenue doporučuje, je SSHKit (http://sshkit.com/). Tato jedna stránka rozděluje jejich služby do 3 kraj to je velký Asie, Severní Amerika a Evropa.

Na SSHKit můžete si vytvořit bezplatný účet, který bude platný 30 dnía můžete jej kdykoli aktualizovat.

I když je to zdarma, dostanete službu neomezená šířka pásma bez jakýchkoli omezení na jejich serverech, o kterých se tvrdí, že mají vynikající rychlost a funkčnost.

3. FullSSH

Další bezplatné doporučení webu SSH od Jaka je FullSSH (http://fullssh.com/). Tato stránka poskytuje služby SSH zdarma na prémiových serverech.

Existuje mnoho serverů, které můžete jej používat zdarma na této stránce a rychlost připojení každého dostupného serveru je docela dobrá.

Chcete-li získat přístup k bezplatným službám tohoto webu, musíte si nejprve vytvořit účet SSH stačí zadat své uživatelské jméno a heslo.

Jak vytvořit bezplatný účet SSH

Každý bezplatný web poskytovatele služeb SSH používá mírně odlišný způsob vytvoření účtu na svém webu, ale většina použijte stejný vzor.

Jaka proto tentokrát uvede příklad, jak si vytvořit SSH účet na jednom z webů, které Jaka doporučuje.

Tady nějaké jsou jednoduché kroky, které musíte udělat získat přístup k bezplatným SSH účtům na webových stránkách poskytovatelů.

  • Krok 1 - Přejděte na jednu z webových stránek, které poskytují vytvoření účtu SSH. Zde Jaka používá //fastssh.com/ například a vyberte jednu kraj který je k dispozici.
  • Krok 2 - Po výběru jednoho kraj chcete použít, vyberte zemi, kde se server nachází. Zde ApkVenue vybere server Singapur.
  • Krok 3 - Pokud jste vybrali zemi, kde se server nachází, vyberte server, který je stále dostupný pro použití. Celý server označený štítkem ÚPLNÝ červená a zbytek lze stále používat.
  • Krok 4 - Po výběru serveru, který je stále dostupný, budete přesměrováni na stránku vytvoření účtu. Přejděte dolů a zadejte uživatelské jméno a Heslo.
  • Krok 5 - Uvidíte informace o SSH účtu, které jste vytvořili, a informace o SSH IP a portu naleznete v horní části této webové stránky.

SSH Server Singapore je server nejlovnější, kromě toho, že je rychlé, je připojení stabilnější než obvykle. Každý den se však vytvoří pouze několik účtů na serveru.

Nebojte se, server to uděláresetovat účet na 00:01, takže to stále můžete udělat, pokud kvóta nebyla splněna. Hodně štěstí!

Doporučené stránky k vytvoření dalšího prémiového bezplatného SSH

Kromě 3 webových stránek, které ApkVenue konkrétně diskutovalo dříve, existuje mnoho dalších bezplatných stránek SSH, které můžete vyzkoušet a využít.

Tento web je podobný webům, které ApkVenue doporučil dříve poskytovat své služby zdarma uživatelům po celém světě.

Jaka sbíral 10 nejlepších stránek SSH dostupných v roce 2020. Jaka si vybral tuto řadu stránek kvůli snadnému nabízenému přístupu a dobré rychlosti připojení k serveru za jejich bezplatnou službou.

Zde je seznam dalších bezplatných stránek SSH, které můžete použít v roce 2020, které ApkVenue pečlivě filtrovalo na základě poskytovaných funkcí a funkcí.

Ne.názevmísto
4.SSHDropBear//www.sshdropbear.net/
5.SkySSH//skyssh.com/
6.SpeedSSH//speedssh.com/
7.SSH Android//sshandroid.com/
8.Jantit VPN//www.vpnjantit.com/
9.JetSSH//jetssh.com/
10.MyTunneling//mytunneling.com/

To je snadný způsob, jak vytvořit SSH Premium zdarma, a také doporučení pro weby, které poskytují bezplatné prémiové služby serveru SSH, které můžete vyzkoušet právě teď.

Servery SSH mají lepší úroveň zabezpečení než Telnet, takže není divu, že poskytovatelé bezplatného SSH jsou vždy loveni mnoha lidmi.

Jak se máš, bando? Jste připraveni vyzkoušet službu SSH doporučenou společností Jaka? Pokud máte další doporučení webu, nezapomeňte se podělit ve sloupci komentářů. Hodně štěstí!

Nezapomeňte si také přečíst související články SSH nebo jiné zajímavé příspěvky od Em Yopik Rifai.