Fintech

jak převést ovo na ovo & na účty BCA, Mandiri atd

Jste zmateni tím, jak převést zůstatek OVO do OVO a na bankovní účet? Postupujte podle návodu, jak přenést OVO z Jaka, gangu!

Pokud se nechcete připomenout s tváří národního hrdiny, jako byl ten pozdní Frans Kaisiepo, teď není čas nosit všude papírové peníze, bando!

Spolu s rozvojem technologií nyní v Indonésii existuje také mnoho aplikačních služeb digitální peněženky, z nichž jedna je OVO.

Nejen na nákupy lze OVO využít i pro ty z vás, kteří si rádi půjčují peníze od přátel, které zde Jaka probere prostřednictvím průvodce. jak přenést OVO.

Jak převést OVO na OVO a na bankovní účet

Spolu s dalšími firmami jako např LinkAja, FOND, a Go-PayOVO je jednou ze služeb, která si klade za cíl revoluci v indonéské ekonomice, gang.

Už tolik obchodník kteří obsluhovali platby s OVO a OVO, také spolupracovali s online aplikacemi pro motocyklové taxi Urvat v posledních letech.

Jak již zmínil Jaka, účet OVO lze nyní použít pro usnadňují převody mezi účty OVO nebo na bankovní účty.

Pro ty z vás, kteří už jsou zvědaví, jak převést OVO na účet nebo na jiný účet OVO, stačí se podívat Průvodce převodem OVO od Jaka, bando!

1. Jak přenést OVO s OVO Premier

Bohužel, OVO doposud neposkytlo jak přenést OVO bez vylepšit účet, aby se stal OVO Premier ale jak vylepšitje to opravdu snadné.

Pro ty z vás, kteří ne vylepšit váš účet, zde bude Jaka diskutovat metoda vylepšit váš účet se stane účtem OVO Premier.

 • Krok 1 - Stáhnout a Nainstalujte Aplikace OVO prostřednictvím odkazu níže pro ty, kteří tak neučinili Nainstalujte.
Aplikace Utility PT Visionet Internasional KE STAŽENÍ
 • Krok 2 - Otevřete aplikaci OVO a na hlavní obrazovce klepněte na možnosti Upgradujte na OVO Premier a klepněte na tlačítko Vylepšit nyní na další obrazovce.
 • Krok 3 - Budete požádáni o přípravu občanského průkazu. Klepněte Start pokračujte a vyfoťte svůj občanský průkaz podle políčka na obrazovce.
 • Krok 4 - Po dokončení fotografování klepněte na použití pokračovat v procesu vylepšit nebo klepněte Opakovat znovu pořídit průkaz totožnosti s fotografií.
 • Krok 5 - Budete požádáni, abyste si přinesli občanský průkaz a navštívili nejbližší OVO kiosek. Klepněte Vybrat pro zobrazení seznamu umístění kiosků.
 • Krok 6 - Vyberte umístění pro zobrazení podrobností o adrese kiosku, otevírací době a také telefonním čísle a umístění kiosku v Google mapa.

Ve skutečnosti je tento proces trochu nepohodlný, ale účty OVO Premier získají také další výhody, jako je přístup ke službám OVO Paylater velmi užitečné, bando!

2. Jak přenést OVO do OVO

Poté, co jste uspěli vylepšit na OVO Premier, pak můžete použít metodu převodu OVO na jiný účet, který zde Jaka probere, gangu!

Je třeba poznamenat, že neexistuje způsob, jak přenést body OVO protože pouze hotovostní zůstatek OVO může změnit majitele.

Prozatím převádějte hotovostní zůstatek OVO ostatním uživatelům OVO stále bez poplatku proto prosím používejte tuto službu, jak chcete, dokud je stále zdarma.

 • Krok 1 - Na hlavní obrazovce aplikace OVO klepněte na ikonu Převod uprostřed a klepněte na možnost Kolegu OVO na obrazovce Převod.
 • Krok 2 - Vložte kontaktní jméno nebo mobilní číslo z cílového účtu OVO, Částka převodu, a Zpráva pokud je v přiložené krabici.

Poznámky:

 • Krok 3 - Klepněte Pokračovat a budete požádáni o potvrzení. Klepněte Převod pokud jste si svým rozhodnutím jistý popř zrušení pokud se něco pokazí.
 • Krok 4 - Z bezpečnostních důvodů budete požádáni o zadání 6místného čísla Bezpečnostní kód jako konečné potvrzení.

Podle pokynů se ujistěte, že je vaše OVO vyvážení dostatečné jak doplnit OVO od Jaka ano, gang!

3. Jak převést OVO na bankovní účet

Kromě ostatních uživatelů OVO nyní poskytlo také OVO jak převést OVO na bankovní účet BCA a další banky působící v Indonésii.

Ale je třeba poznamenat, že tato služba je nyní účtováno 2 500 Rp za převod a nelze je použít pro převody do virtuální účet, gang.

Takže pro ty z vás, kteří hledají způsob přenosu OVO na Go-Pay nebo jak přenést OVO DANA, v tuto chvíli stále neumí.

Stejně jako dříve, zůstatky OVO Point nelze použít pro převody, protože pouze hotovostní zůstatek OVO může změnit majitele.

 • Krok 1 - Na hlavní obrazovce aplikace OVO klepněte na ikonu Převod uprostřed a klepněte na možnost Na bankovní účet na obrazovce Převod.
 • Krok 2 - Vložte Cílová banka a číslo účtu, Částka převodu, stejně jako Zpráva pokud je v přiložené krabici.

Poznámky:

 • Krok 3 - Klepněte Pokračovat a budete požádáni o potvrzení. Klepněte Převod pokud jste si svým rozhodnutím jistý popř zrušení pokud se něco pokazí.
 • Krok 4 - Z bezpečnostních důvodů budete požádáni o zadání 6místného čísla Bezpečnostní kód jako konečné potvrzení.

To je Průvodce převodem OVO od Jaka, gang. Aplikace OVO neslouží pouze k využívání výhod cashback jen proto, že má mnoho dalších využití.

Místo toho, aby bylo složité platit dluhy přátelům pomocí hotovosti, jsou převody OVO mnohem praktičtější, protože vše, co musíte udělat, je klepnout a převést, gangu!

Může vám pomoci výše uvedený návod, jak přenést OVO? Nebo je tam ještě část, která není jasná? Sdílejte ve sloupci komentářů ano!

Přečtěte si také články o OVO nebo jiné zajímavé články z Harish Fikri

Copyright kandynation.com 2022