Produktivita

5 způsobů, jak se vypořádat s restartováním počítače nebo jeho vypnutím při hraní her

ApkVenue tentokrát probere, jak si poradit s PC, které se při hraní her restartuje nebo samo vypíná. Chcete vědět více? Podívejte se na Jakovu recenzi níže, OK!

Už jste někdy zažili PC restartovat nebo zemřít sám při hraní hry? Jaka tento incident při hraní hry také zažil Point Blank (PB) a další hry. Při hraní her to není legrace, najednou se PC najednou restartuje s obrazovkou monitoru prázdný, ale počítač je stále zapnutý nebo zapnutý.

Poté, co to Jaka zjistí z různých zdrojůJaka konečně věděl, co má dělat. No, tentokrát bude diskutovat Jaka jak si poradit s PC, které se při hraní her restartuje nebo samo vypíná. Chcete vědět více? Podívejte se na Jakovu recenzi níže, OK!

  • Vysvětlení jádra procesoru, proč je tak rychlý?
  • Co?! Intel zakazuje přetaktování procesorů?
  • Oficiální procesor AMD Ryzen ThreadRipper v Indonésii, bez lepidla!

5 způsobů, jak překonat restartování počítače nebo samotné vypnutí při hraní her

1. Zkontrolujte RAM

Zkuste zkontrolovat RAM v počítači, je rezavá nebo zaprášená? Pokud RAM rezavý nebo zaprášený, očistěte pomocí čisticích prostředků, jako jsou kartáče a gumy, abyste otřeli rez RAM. Pokud jste to udělali, zkuste zjistit, zda je počítač normální pro hraní her.

Pokud stále není normální, změnit RAM nebo zvětšit kapacitu RAM, ta měla například jen 2 GB, opět ji zvětšit na 4 GB, protože hra nyní vyžaduje dostatečně velkou RAM.

2. Zkontrolujte VGA

Další možností, jak vyřešit samotný restart PC, je kontrola VGA. Obvykle Problém s VGA (VGA není ten pravý na palubě) to samé s RAM, čistý prach nebo čistou rez.

Rozdíl je však v tom, že externí VGA karta obvykle je zažívat horko. Zkuste ventilátor zkontrolovat, pokud nefunguje správně, vyměňte jej za nový nebo pokud ventilátor nemá problém, zkuste jej použít teplovodivá pasta takže VGA bude trochu cool.

3. Zkontrolujte procesor

Procesor je mozkem počítače přehřívání nedoporučuje se být nucen dělat činnosti na PC. Takže pokud hrajete hru, je to lepší chladit více nejprve, pak pokračujte znovu.

Použijte rychlý procesor nad 3,0 GHz pro slušné výsledky při hraní her.

4. Zkontrolujte napájecí zdroj (PSU)

zdroj napájení je nejdůležitější součástí PC pro napájení všech součástí PC. Pokud je požadavek na napájení PC 700 wattů, ale použitý PSU má pouze 450 wattů, takže buďte připraveni na to, že se počítač během hraní her nebo jiných činností restartuje a vypne.

Řešení pro překonání PC se samo restartuje, pokud použijete výchozí PSU nebo nízkoenergetický PSU, pak: vyměnit za nový PSU který je mnohem silnější než dříve. Pro značku použijte nějakou důvěryhodnou, jako je např AcBel, Antec, CORSAIR, FSP, TAGAN, THERMALTAKE a XIGMATEX.

5. Zaškrtněte volbu Programy nebo aplikace

Více OS (Windows, Linux, Maca další) obvykle existuje podpora a nikoli spuštění aplikace, programu nebo hry. Pokud se vyskytne problém s restartováním PC při spuštění programu, řešením je přeinstalovat operační systém.

Někdy existují programy, které také pád nebo chyba, pokud je problém jako ve hře Point Blank, přeinstalujte ji, aktualizace nebo si vezměte soubor z internetové kavárny, protože obvykle je hra open source, zdarma ke zveřejnění. Na rozdíl od jiných aplikací, které musí být opravdu originální.

To je několik způsobů, jak se vypořádat s počítačem, který se sám restartuje nebo vypne při hraní her. Pokud jste provedli výše uvedenou metodu, ale stále nefunguje, dalším způsobem je rozebrat a opravit naše vlastní PC. Hodně štěstí!