Stahovače a internet

nechybuj! Toto je rozdíl mezi tetheringem a hotspotem, který potřebujete vědět

Pojmy tethering a hotspot jsou často považovány za stejné, protože spolu souvisí. Ve skutečnosti mají tyto dvě věci různé významy. Zde je vysvětlení.

Jako lidé, kteří žijí v dnešní generaci, je připojení k internetu jistě potřebou, která je stejně důležitá jako ostatní primární potřeby, jako je jídlo, oblečení a přístřeší. Jen den bez připojení k internetu nám určitě unikne spousta informací a nebudeme se moci stýkat se svými příbuznými v kyberprostoru.

Přestože jsou klasifikováni jako aktivně využívající internet, většina lidí, zejména mladých lidí, preferuje používání internetu internet zdarma. Téměř pokaždé, když je příležitost, tento typ uživatele internetu hledá připojení horké místo na veřejných místech nebo se zeptejte uvazování někomu jinému.

Mluvíte o tetheringu a hotspotu? Víte, jaký je rozdíl mezi těmito dvěma věcmi? Nebo sis vždycky myslel, že ty dvě věci jsou stejné? Pro ty z vás, kteří jsou stále zmatení nebo po celou tu dobu sotoy aka vědoucí domýšliví, vám Jaka řekne rozdíl mezi tetheringem a hotspotem co potřebuješ vědět.

  • Jak získat bezplatný WiFi hotspot
  • Jak používat nejnovější hlavní klíč WiFi, získejte internet zdarma!
  • Při používání bezplatného WiFi nedělejte těchto 5 nebezpečných věcí

Rozdíl mezi tetheringem a hotspotem, který potřebujete vědět

Mnoho lidí si myslí, že tyto dva pojmy jsou stejné nebo mají stejný význam. Ve skutečnosti jsou tethering i hotspot dvě vzájemně propojené věci. Při zkoumání však tyto dva pojmy mají různé významy. Nechcete být považováni za ignoranta, protože mezi těmito dvěma věcmi nedokážete rozlišit? Za to bude Jaka diskutovat rozdíl mezi tetheringem a hotspotem. Uvidíme!

Tethering

Samozřejmě, že často slyšíme dnešní děti, které rády žádají o tethering s přáteli kolem nich. Nebo také patříte k těm, kteří mají stejného koníčka? Samotný tethering znamená přístup k internetu na zařízení (smartphone, počítač atd.) prostřednictvím jiných zařízení. Jinými slovy, jedno zařízení si půjčuje připojení k internetu jiného zařízení.

Tethering samotné lze provést několika způsoby, počínaje připojením k WiFi, přes bluetooth nebo fyzickým připojením pomocí USB kabelu. Termín tethering se obvykle používá pro pokrytí úzké oblasti nebo ne příliš široké a počet zařízení není mnoho.

Hot spot

Termín hotspot jste samozřejmě slyšeli často a je mezi komunitou oblíbený. Existuje také mnoho míst nebo veřejných zařízení, které návštěvníkům poskytují hotspoty. Hot spot sám o sobě znamená poskytovatele přístupu k internetu, který je připojen bezdrátově (bezdrátový) pro zařízení, jako jsou chytré telefony, počítače, notebooky a tak dále.

Nejzákladnější rozdíl oproti tetheringu je ten, že hotspoty mají široké pokrytí oblasti až do poloměru 30 metrů. Hotspot navíc pojme větší počet zařízení bez obav z nestabilního připojení. Různá zařízení, která lze použít jako hotspoty, zahrnují routery, chytré telefony a počítače.

To je letmý pohled rozdíl mezi tetheringem a hotspotem co potřebuješ vědět. Ačkoli nejdůležitější je, že oba odkazují na bezplatné připojení k internetu, víceméně budete vědět, jaký je mezi nimi rozdíl. Už nebudete vypadat bezradní a zasloužíte si, aby vám v dnešní době říkali děti.

Přečtěte si také články o Internet nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.