Sociální sítě a zprávy

jak snadno a přesně najít nesledující na instagramu

Jste často naštvaní, když vidíte, že počet sledujících najednou klesá? Chcete to zjistit? Zde je návod, jak zjistit, kdo nás na Instagramu přestal sledovat.

Jako sociální média, Instagram umožňuje uživatelům komunikovat ve formě následovat, jako fotky na Instagramu, dokud neodpoví příběhy. Funkcemi je vybaven i Instagram Push oznámení aby vám neunikl vzrušující okamžik.

Bohužel Instagram není vybaven upozorněním, pokud někdo přestat sledovat my. K tomu se Jaka tentokrát podělí o tipy, jak na to jak zjistit, kdo přestal sledovat Instagram my.

  • 5 způsobů, jak usnadnit podnikání na Instagramu!
  • Jak stahovat fotografie a videa na Instagram Stories
  • Jak změnit vzhled Facebooku, WhatsAppu a Instagramu na Androidu bez kódování

Jak zjistit, kdo přestal sledovat Instagram

Obvykle existuje mnoho lidí, kteří záměrně následují jiné lidi, ale jednou oninásledná zpětná vazba a počet jeho sledujících zvýšil, dokonce nás přestal sledovat. Bohužel je stále na našem seznamu sledovaných, pokud ho nechytí. Takže, pojďme to zjistit jak zjistit, kdo přestal sledovat Instagram sledujeme.

Jak najít Instagram Unfollowers pomocí Instafollow pro Instagram

Protože Instagram neposkytuje upozornění o tom, kdo nás přestal sledovat, pak se musíme spolehnout na pomoc jiných aplikací. Způsoby, jak zjistit, kdo přestal sledovat Instagram, jsou:

Aplikace Sociální sítě a zprávy INNOVATTY, LLC KE STAŽENÍ
  • Nainstalujte aplikaci InstaFollow pro Instagram. Velikost souboru je malá, ne do 1 MB, takže se nemusíte bát, že by byla prolomena vaše internetová kvóta.
  • Po instalaci spusťte aplikaci InstaFollow pro Instagram. Pak přihlásit se se svým účtem na Instagramu.
  • Pokud bude úspěšný přihlásit se, klikněte na profil Instagram vy. Zde můžete začít kontrolovat celkovou analýzu dat vašeho účtu Instagram.

Pokud jde o to, co můžete vidět v datech analýzy InstaFollow for Instagram, jmenovitě: 1. Zapojení: Chcete-li vidět výkon svého účtu Instagram. 2. User Insights: Chcete-li vidět zvyky instagramových účtů lidí na vaší časové ose. 3. Blokátory: Chcete-li zjistit, kdo zablokoval váš účet na Instagramu. 4. Získaní sledující: Chcete-li zjistit počet a kdo jsou noví sledující na vašem Instagramu. 5. Ztracení sledující: Chcete-li zjistit počet a kdo přestal sledovat váš Instagram.

Čím častěji Instagram používáte, tím přesnější budou data generovaná aplikací InstaFollow for Instagram. Pomocí této aplikace můžete zjistit, kdo jsou sledující, kteří často komentují, ale nikdy nekomentují srdce, nebo často dávat srdce ale nikdy nekomentuj. V pohodě, že?

Jak najít Instagram Unfollowers pomocí Unfollow pro Instagram

Kromě výše uvedených aplikací existuje ještě jedna aplikace, na kterou se můžete jako na aplikaci spolehnout jak najít nesledující na instagramu jste přestat sledovat pro Instagram. Zde jsou kroky k použití aplikace:

Aplikace STÁHNOUT
  • Nainstalujte si aplikaci Unfollow for Instagram z Obchodu Play nebo si přímo stáhněte výše uvedenou aplikaci. Po instalaci můžete tento účet přímo přihlásit jako svůj. Takto bude po přihlášení vypadat váš instagramový účet v aplikaci.
  • Chcete-li zjistit, kdo přestal sledovat váš Instagram, můžete to udělat Obnovit na ikoně vpravo nahoře (v červeném kruhu). Poté zpracujte snímání který je užitečný proaktualizace začnou se data sledovat a sledovat.
  • Po procesu snímání Po dokončení vyberte nabídku Nesledující a zobrazte osoby, které přestaly sledovat na Instagramu, neboli vaši přátelé, kteří nejsou sledováni. Jméno přítele, který vás přestal sledovat, se okamžitě objeví v seznamu.
  • Nejen jeden nebo dva, našli jste si spoustu přátel, kteří vás přestali sledovat? Tato aplikace má funkci, která vám může pomoci přestat sledovat mnoho lidí najednou. Uděláte to kliknutím na UKONČIT SLEDOVÁNÍ 50 UŽIVATELŮ v pravé dolní části obrazovky.

To je nějaký jak najít nesledující na instagramu snadno a s přesnými údaji. Nyní už nemusíte být zvědaví nebo naštvaní, když vidíte, že počet vašich sledujících klesá. Okamžitě to můžete zjistit a rozhodnout se pro okamžitou „exekuci“ zrušením sledování zpět, nebo se dotyčné osoby přímo zeptat. Hodně štěstí!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Reynaldi Manasse.