Software

jak obnovit smazané soubory na android bez root

Pokud chcete vědět, jak správně obnovit data na Androidu, můžete udělat totéž, co v tomto článku.

Tak jako uživatelé chytrých telefonů, mnohokrát záměrně nebo neúmyslně smažete různé soubory. To obvykle děláte, abyste se vyhnuli hromadění dat ve vnitřní paměti a také v externí paměti. Vaše úložiště ve vašem smartphonu tak zůstává bezpečné pro použití kdykoli a kdekoli.

Na druhou stranu vás ale jistě mrzelo, že jste soubor ze svého smartphonu smazali, ať už šlo o fotku vaší bývalé přítelkyně nebo dokonce něco, co jste dříve neznali. záloha. Proto prostřednictvím tohoto článku ApkVenue poskytuje jak obnovit smazané soubory na android bez vykořenit.

 • Jak obnovit trvale smazané soubory na notebooku
 • [AKTUALIZACE 2015] Jak obnovit trvale smazané soubory v počítači
 • Snadné způsoby, jak vrátit smazaná oznámení Android

Jak obnovit smazané soubory v systému Android bez root

Je to tak, tento incident zažilo nemálo uživatelů smartphonů Androidztracené důležité soubory v úložné paměti chytré telefony. Pak, pokud jste to ještě neudělali záloha, nebo dokonce nemáte jinou kopii, co byste měli dělat? Uvolněte se, ApkVenue má různé způsoby, jak obnovit smazané soubory na Androidu.

Jak obnovit ztracená data v systému Android

Způsob, jak obnovit ztracená data v systému Android, je ve skutečnosti snadný. Nemusíte se obtěžovat zmatkem nebo vzlyky kvůli ztrátě dat. Stačí si jeden stáhnout software použití Záchrana dat pro Android FonePaw. Poté postupujte podle následujících kroků.

 • otevřeno software Záchrana dat pro Android FonePaw. Připojte svůj smartphone Android k počítači. Pokud není detekován, připojte jej ručně. Ach jo, nezapomeňte aktivovat Ladění USB.
 • Budou různé možnosti. Zkontrolujte možnost typu souboru které chcete obnovit pomocí FonePaw Android Data Recovery. Pak klikněte další.
 • Poté uvidíte smazaná data naskenovaná pomocí software Záchrana dat pro Android FonePaw. Poté vyberte soubory, které chcete obnovit. Pokračuj, klikni Uzdravit se.
 • Dále musíte počkat, až se vybraný soubor vrátí do složky počítače, do které se chystáte.

Jak, rozumíš jak obnovit ztracená data v systému Android pomocí FonePaw Android Data Recovery? Nebojte se, pokud se necítíte na používání software Poté má ApkVenue stále další způsoby, jak obnovit smazané soubory v systému Android bez vykořenit.

Jak obnovit smazané soubory fotografií, hudby a videa v systému Android

Soubory, které se na Androidu obvykle mažou, jsou fotografie, hudba a videa. Pravda nebo ne? Většina uživatelů chytrých telefonů to musela často zažívat. To se může stát úmyslně nebo neúmyslně, nebo dokonce ani nevíte, proč jsou data ztracena. Chcete-li tedy obnovit smazaná data v systému Android, jako jsou fotografie a kontakty, musíte provést níže uvedené kroky.

 • Stažení software Recuva první níže.
Čištění a ladění aplikací Piriform STÁHNOUT
 • Poté připojte paměťovou kartu Android, kterou máte k počítači, prostřednictvím Čtečka paměťových karet. Po připojení k počítači jej otevřete software Recuva.
 • Poté vyberte jednu z možností dostupných v Recuvě. Poté klikněte další.
 • Dále vyberte umístění souboru, který chcete najít. Jak, klikněte Na konkrétním místě.
 • Pak, Procházet k určení polohy. Poté klikněte další.
 • Dále nezapomeňte zaškrtnout Umožnit hloubkové prověření. Pak klikněte Start.
 • Počkejte, až jej proces naskenuje.
 • Pokud ano, zobrazí se vám různé soubory, které byly smazány. Vyberte, kterou chcete vrátit, a klikněte Uzdravit se.

To je jak obnovit smazané soubory fotografií, hudby a videa v systému Android. Od nynějška můžete opět sbírat všechny fotografie svého bývalého OK. Už nebuď smutný chlapi protože jsi ztratil fotky svého ex. Proveďte výše uvedenou metodu pro obnovení smazaných dat v systému Android.

Jak obnovit smazané soubory kontaktů v systému Android

Pokud stále chcete vyzkoušet jiné aplikace, musíte vyzkoušet tuto metodu obnovení smazaných souborů kontaktů v systému Android. Předtím však potřebujete Software MobiKin Doctor ke stažení pro Android za prvé chlapi. Po dokončení stahování věnujte pozornost níže uvedeným krokům, ano.

 • Když otevřete MobiKin Doctor pro Android, automaticky software vůle skenovací zařízení připojený k PC.
 • Po úspěšném skenování pak vše smazaný soubor kontaktu a další data na Androidu se zobrazí.
 • Vyberte soubory, které chcete obnovit, a poté vyberte Uzdravit se.

Jen počkejte na proces, budete získat zpět smazané soubory v systému Android snadno. Je to pro vás stále příliš těžké? Pokud máte způsob, jak obnovit smazané soubory v systému Android bez vykořenit jiné, které jsou účinnější a jednodušší, napište je do sloupce komentářů níže, ano? chlapi.