Tech Hack

jak vyřešit instagram se nemůže přihlásit

Váš instagramový účet se nemůže přihlásit? Možná má váš účet problém. Podívejte se na příčiny a jak vyřešit kompletní IG účet, který se nemůže přihlásit zde!

Instagram účet nemůže přihlásit se Najednou? Příčiny a jak je překonat je tentokrát lepší identifikovat prostřednictvím Jakovy diskuze!

Jako jedno z nejpopulárnějších a nejrozšířenějších sociálních médií současnosti samozřejmě velmi propadnete panice, pokud se s vaším IG účtem stane něco nechtěného, ​​takže se k němu vůbec nedostanete.

Zvláště pokud jste celebgram, který používá Instagram jako pole k výdělku. Z tohoto problému se vám jistě bude točit hlava, že?

Jako řešení se podívejme jaké příčiny a jak vyřešit Instagram neumí přihlásit se následující!

Protože Instagram nemůže Přihlásit se

Důvod, proč účet Instagram nemůže fungovat přihlásit se velmi různorodé, v závislosti na případu. Některé z nich jsou způsobeny porušením soukromí nebo práv při používání účtů.

Instagram nadále monitoruje uživatele a přijímá dostatečně přísná opatření k zablokování „neposlušných“ účtů. Je uveden v centru nápovědy Instagramu.

Jaké jsou tedy příčiny toho, že se účet Instagramu nemůže přihlásit? Podívejte se na níže uvedený seznam.

1. Instagramový účet zablokován

První příčinou je zablokovaný účet prostřednictvím Instagramu nebo prostřednictvím jiných uživatelských zpráv. Váš účet může být Instagramem zablokován z důvodu porušení Pokynů komunity nebo Podmínek použití.

Tato porušení zahrnují přestrojení, podvod, zavádějící, nezákonné činnosti a další. Kromě toho může dojít k zablokování účtu, protože mnoho dalších uživatelů zablokovalo váš účet.

Pokud vás zablokuje jiný uživatel, neexistuje způsob, jak tohoto uživatele odblokovat, pokud tento uživatel neodblokuje vás.

Jediným řešením, jak se vyhnout blokování, je používat svůj Instagram bez porušení daných podmínek.

2. Instagramový účet deaktivován

Další na řadě je účet Deaktivovaný Instagram. Stejně jako při zablokování bylo rozhodnutí o deaktivaci účtu způsobeno porušením našich pokynů pro komunitu a podmínek použití.

Tento deaktivovaný účet však provedl Instagram, když zjistil nesrovnalosti na účtu.

Uživatelé s deaktivovaným účtem obdrží upozornění, že jejich účet na Instagramu byl deaktivován. To se také může stát, i když to uživatel udělal přihlásit se.

Pokud obdržíte oznámení, že váš účet je deaktivován a necítíte se vinni, můžete podat odvolání.

V rámci aplikace Instagram můžete podat odvolání tak, že se přihlásíte do aplikace Instagram a poté vyplníte své uživatelské jméno a heslo. Poté už jen postupujte podle pokynů z Instagramu.

3. Napadení účtu Instagram

Případ zaseknout IG účet mezi uživateli se to často stává. To se může stát, protože váš účet byl napaden hackery hacker za účelem hackování dat nebo z pouhé neznalosti.

O této hackerské aktivitě se můžete dozvědět prostřednictvím příspěvků vytvořených bez vašeho vědomí nebo vašeho profilu, který se změnil mimo vaši kontrolu.

Zvlášť teď, když je tolik návodů, jak na to zaseknout Účty na IG jiných lidí jsou roztroušeny na internetu, což nezodpovědným lidem usnadňuje práci.

4. Neobvyklý pokus o přihlášení

Neobvyklý pokus o přihlášení je činnost přihlásit se podezřelé neznámou osobou z nepřirozeného místa. Často to dělají hackeři.

Budete dostávat upozornění z Instagramu, která se objeví během aktivity neobvyklé pokusy o přihlášení je to zjištěno. Citováno z Cyclonis, to se může stát kvůli a závada na aplikaci.

kromě závada, může se stát, že jste úmyslně nebo neúmyslně autorizovali podezřelou aplikaci nebo web.

Chcete-li to opravit, můžete otevřít www.instagram.com/accounts/manage_access/ přes web a odstraňte aplikace, které nepoznáváte.

5. Zapomenutý účet popř Heslo

Poslední z nich je velmi triviální, ale je to jeden z problémů, které se často vyskytují u uživatelů.

Pokud jste někdy zapomněli účet, protože jste tam dlouho nebyli přihlásit se, lze to snadno vyřešit pomocí funkcí Získejte pomoc přihlásit se což Jaka také dole vysvětlí.

Můžete resetovat Heslo váš IG pomocí připojené e-mailové adresy, telefonního čísla nebo účtu na Facebooku. Tuto metodu můžete použít na Android nebo iOS.

Jak překonat IG účet nelze Přihlásit se

Už znáte důvod, proč nelze otevřít váš účet na Instagramu? Jaké věci, ano, můžete udělat, abyste to překonali?

I když to stále vyvolává paniku, ale naštěstí existuje několik řešení, jak se vypořádat s tím, že IG nemůže fungovat přihlásit se snadno.

Chcete-li se dozvědět více podrobností, raději se podívejte na celou diskuzi níže.

1. Využijte funkce centra nápovědy Instagramu

Zmatený, protože účet IG byl hacknut nebo zapomenut Heslo tak to nejde přihlásit se Zase Instagram?

Uklidnit! Instagram poskytuje řešení pro uživatele hacknutých účtů, kde vám bude zaslán e-mail, pokud dojde k aktivitě ke změně e-mailu v účtu Instagram.

Pokud máte pocit, že se tato změna vymkla kontrole, můžete si vybrat vrátit tuto změnu zpět. Pokud se však hackerovi podaří změnit heslo a nepodaří se mu obnovit e-mail, měli byste to nahlásit Instagramu.

Pro uživatele Androidu, můžete se nahlásit prostřednictvím přihlašovací stránky podle následujících pokynů:

 1. Klikněte Získejte pomoc s přihlášením pod tlačítkem přihlásit se.
 1. Zadejte své uživatelské jméno, e-mail nebo mobilní číslo. Klikněte další.
 1. klepněte na text potřebujete jinou pomoc?.
 1. Vyplňte svůj email, vyberte možnost Můj účet byl hacknutý.

 2. Klepněte na tlačítko Odeslat dotaz.

Pro uživatele iOS, použité kroky jsou zcela stejné. Nicméně na přihlašovací stránce, kterou vyberete Zapomenuté heslo?.

Dále Instagram ověří vaši zprávu, počkejte na odpověď v e-mailu, který jste uvedli na stránce zprávy.

Odpověď ve vašem e-mailu bude obsahovat ověření identity. Postupujte podle pokynů z Instagramu ohledně hackování účtu.

2. Resetovat Heslo IG

Dalším způsobem, jak vyřešit problém, kdy se IG nemůže přihlásit, je resetovat jej Heslo Instagramový účet. Kdo ví, možná zapomenete Heslo aby přihlásit se vždy selhat.

Neboť samotné kroky jsou téměř stejné jako v předchozím bodě. Aby to však bylo jasnější, Jaka poskytuje kompletní návod.

 1. Klepněte na psaní Zapomenuté heslo? nebo na nějakém jiném HP Získejte pomoc s přihlášením.

 2. Zadejte e-mail, telefonní číslo nebo uživatelské jméno IG, které se nemůže přihlásit. Klepněte na tlačítko Odeslat odkaz na přihlášení.

 1. Zkontrolujte doručenou poštu z Instagramu na použitém e-mailu.

 2. Klepněte na tlačítko Přihlaste se jako....

 3. vložit Heslo nové až 2x ve sloupci dostupné.

 4. Klepněte na tlačítko Změnit heslo.

V této fázi budete okamžitě přesměrováni na domovskou stránku svého IG účtu. Takže teď se můžete podívat nebo dokonce stažení další IG příběh, dobře!

3. Zkontrolujte síť Internet

Hladká a rychlá internetová síť je jistě jedním z důležitých faktorů přihlásit se účet může běžet plynule bez problémů.

Proto se ujistěte, že internetová síť, kterou používáte, je skutečně hladká a lze ji použít pro přístup k Instagramu nebo jiným webům.

Pro ty z vás, kteří používají chytré telefony, se můžete také pokusit aktivovat režim Letadlo na několik okamžiků a poté jej znovu vypněte. Poté zkuste znovu získat přístup k účtu IG.

4. Zkuste Přihlásit se na jiných zařízeních

Nemůže přihlásit se Instagram a zobrazí se upozornění "Je nám líto, vyskytl se problém s vaším požadavkem"? Pokud příčina není ve vaší internetové síti, měli byste to zkusit přihlásit se účet pomocí jiného zařízení.

Ať už přes notebook, nebo můžete použít i jiný smartphone, který máte. Pokud se ukáže, že se můžete přihlásit k IG pomocí jiného zařízení, je pravděpodobné, že problém je ve vašem smartphonu.

Na druhou stranu, pokud to stále nefunguje, je možné, že váš instagramový účet je problematický a nevyhnutelně si musíte vytvořit nový IG účet.

I když to lze vyřešit resetem Heslo, raději použijte tuto možnost.

To je příčina a jak Instagram vyřešit nemůže přihlásit se, máte další problémy, které způsobují, že se nemůžete přihlásit ke svému instagramovému účtu?

Napište svůj názor do kolonky komentářů, ano. Uvidíme se v dalším článku!

Přečtěte si také články o Instagram nebo jiné zajímavé články z Daniel Cahyadi.